Svedené a rozpustilé

Svedené a rozpustilé

Svedené a rozpustilé stáhnout knihu pdf, epub, mobi

Podrobnosti knihy Svedené a rozpustilé z Iva Hlaváčková

 • Název knihy: Svedené a rozpustilé
 • Autor knihy: Iva Hlaváčková
 • Kniha jazyk: Česky
 • Datum vydání knihy: 2007
 • Počet stránek: 368
 • Žánrové knihy: Česká a slovenská próza
 • ISBN: 80-249-0896-4
 • EAN: 9788024908960
 • Dostupné soubory: svedene-a-rozpustile-10270.pdf, svedene-a-rozpustile-10270.epub, svedene-a-rozpustile-10270.mobi
 • Podmínky stahování této knihy: Kniha zdarma
 • Jak stáhnout knihu: odkazy ke stažení knihy Svedené a rozpustilé v dolní části stránky

Shrnutí knihy Svedené a rozpustilé z Iva Hlaváčková

Dvě ženy svedené osudem. Niky Gajerová, pětatřicetiletá blondýnka, kdysi nadějná malířka a po sňatku profesionální manželka právě opustila svého muže, známého advokáta, neboť si našel mnohem mladší partnerku. Nikola se vrací do svého opuštěného podkrovního ateliéru a přemýšlí, co dál. Její konto vysychá a společenská prestiž klesá. K čemu by ovšem byly kamarádky, kdyby nepomohly? A tak začíná pracovat jako externí redaktorka časopisu pro ženy a její fejetony, sloupky a reportáže plné humoru, ironie a nadsázky si brzy získávají své čtenářky. Viky Zuzová, nápadná černovláska, někdejší oblíbená dětská filmová hvězdička, se vrací ze Spojených států, kam utekla se svou první láskou před despotickou matkou. Přijíždí sama, s jedním kufrem a roční dcerkou. Také ona musí najít místo na slunci – nejen pro sebe, ale i pro své dítě. A rozhodně to nebude v domě matky, která jí z vlastní sobecké touhy po zářivé kariéře zničila dětství. Cesty obou žen se zkříží. Užívají si a berou, co jim každý den nabízí. Jsou bláznivé, a přesto hledají životní cíl. Kam dojdou a co jsou ochotné a schopné udělat pro kariéru, partnerství, lásku a naplnění svých snů?

Stáhnout Svedené a rozpustilé knihu ve formátu pdf, epub, mobi. Průměrné náklady na knihu Svedené a rozpustilé je 368 Kč. Zde si můžete knihu stáhnout zdarma ve formátu pdf, epub a mobi. Ke stažení použijte následující odkazy Svedené a rozpustilé kniha ve formátu pdf, epub a mobi.

Svedené a rozpustilé z Iva Hlaváčková – jedna z nejlepších knih v češtině. Naše webové stránky obsahují nejzajímavější knihy, které si můžete stáhnout ve formátu pdf, epub a mobi. Níže naleznete seznam webových stránek, kde se dozvíte více o knize Svedené a rozpustilé z Iva Hlaváčková.

Populární vyhledávání: Svedené a rozpustilé pdf, stáhnout Svedené a rozpustilé pdf, stáhnout Svedené a rozpustilé knihu pdf, Svedené a rozpustilé kniha ve formátu pdf, zdarma Svedené a rozpustilé kniha ke stažení, zdarma Svedené a rozpustilé ebook ve formátu pdf, Svedené a rozpustilé knihu lze číst online, kde si mohu knihu stáhnout Svedené a rozpustilé pdf? Jak mohu stáhnout Svedené a rozpustilé kniha ve formátu PDF? Kde mohu stáhnout Svedené a rozpustilé zdarma? Jak mohu zdarma stáhnout knihu Svedené a rozpustilé? stáhnout Svedené a rozpustilé epub, stáhnout Svedené a rozpustilé ebook epub, Svedené a rozpustilé e-kniha ve formátu epub, zdarma Svedené a rozpustilé ebook ve formátu epub, kde si mohu stáhnout knihu Svedené a rozpustilé epub? Jak stáhnout knihu Svedené a rozpustilé ve formátu epub? Svedené a rozpustilé mobi, stáhnout Svedené a rozpustilé mobi, stáhnout Svedené a rozpustilé e-kniha mobi, Svedené a rozpustilé kniha ve formátu mobi, zdarma Svedené a rozpustilé ebook ve formátu mobi, kde si mohu stáhnout knihu Svedené a rozpustilé mobi? Jak mohu stáhnout knihu Svedené a rozpustilé v mobilním formátu? Kde knihu stáhnout Svedené a rozpustilé z Iva Hlaváčková zdarma? Jak stáhnout Svedené a rozpustilé z Iva Hlaváčková e-knihu zdarma?

Leave a Reply