Svícení

Svícení

Svícení stáhnout knihu pdf, epub, mobi

Podrobnosti knihy Svícení z Fil Hunter

 • Název knihy: Svícení
 • Autor knihy: Fil Hunter
 • Kniha jazyk: Česky
 • Datum vydání knihy: 2016
 • Počet stránek: 328
 • Žánrové knihy: Grafický software
 • ISBN: 978-80-7413-322-0
 • EAN: 9788074133220
 • Dostupné soubory: sviceni-312627.pdf, sviceni-312627.epub, sviceni-312627.mobi
 • Podmínky stahování této knihy: Kniha zdarma
 • Jak stáhnout knihu: odkazy ke stažení knihy Svícení v dolní části stránky

Shrnutí knihy Svícení z Fil Hunter

Světlo je základem fotografie – staňte se pány světla: naučte se svítit.

Kvalita fotografií obvykle stojí a padá s tím, jak fotograf umí nebo neumí pracovat se světlem. Světlo je základem fotografie a práce s ním vypovídá o umění každého fotografa. Tato kniha se zaměřuje na jednu z velmi důležitých oblastí práce se světlem: na svícení. Na to, jak si fotograf může vytvořit vlastní světlo, nasvítit objekt, který fotografuje, tak, aby dosáhl optimálního výsledku. Skvělé světelné podmínky je možné nalézt, je možné trpělivě čekat, až – možná, někdy – nastanou. Pokud ale fotograf umí tyto podmínky sám vytvořit, bude odměněn skvělými fotografiemi.

Publikace Svícení – Věda a magie ve fotografii je upraveným, doplněným a rozšířeným vydáním knihy Fotografie & světlo, která česky vyšla již před téměř deseti lety, v roce 2007. Úvodní části se věnují světlu jako takovému, jeho vlastnostem, chování v různých podmínkách, ale především tomu, jak světlo vnímá člověk.

Podstatou knihy je ale využití světla ve fotografii. Na řadě příkladů a pomocí jasných schémat se seznámíte s tím, jak pracovat se světlem při nasvícení různých předmětů v různých podmínkách. Autoři zvolili několik základních modelů, pomocí kterých pochopíte vlastnosti a chování světla a naučíte se techniky, které můžete používat v podstatě při veškeré další fotografické praxi.

Srozumitelně, za pomoci ukázek a nákresů se v jednotlivých kapitolách naučíte správně nasvítit:

 • plošné předlohy i prostorové předměty
 • rozdílné povrchy a materiály
 • skleněné, lesklé i kovové objekty
 • různé druhy tekutin
 • portrét v ateliéru i přirozeném prostředí
 • i náročné věci typu „bílá na bílé“ či „černá na černé“ atd.

Informace v publikaci nejsou vztaženy jen na prostředí ateliéru. Autoři se zabývají fotografováním v interiéru a exteriéru, kombinováním přirozeného a umělého světla, tedy podmínkami náročnými i pro zkušené fotografy. Tato „učebnice“ se nezabývá jednoúčelovými kouzly se světly ve fotografii. Naučí vás to hlavní – kontrolovat světlo. Předvede vám fotografické svícení takovým způsobem, abyste v různých podmínkách dokázali pořídit co nejlepší fotografie a usnadnili si následné úpravy na počítači.

Využijte návodů a rad, které vám autoři této publikace předkládají, a naučte se svítit. Nemusíte kopírovat jimi uvedené příklady, naopak – je důležité pochopit principy a dále pracovat se světlem dle vlastních představ. Sviťte tak, aby vaše fotografie byly kvalitní hned při pořízení. Bude to na nich poznat, budou vypadat lépe.

Stáhnout Svícení knihu ve formátu pdf, epub, mobi. Průměrné náklady na knihu Svícení je 328 Kč. Zde si můžete knihu stáhnout zdarma ve formátu pdf, epub a mobi. Ke stažení použijte následující odkazy Svícení kniha ve formátu pdf, epub a mobi.

Svícení z Fil Hunter – jedna z nejlepších knih v češtině. Naše webové stránky obsahují nejzajímavější knihy, které si můžete stáhnout ve formátu pdf, epub a mobi. Níže naleznete seznam webových stránek, kde se dozvíte více o knize Svícení z Fil Hunter.

Populární vyhledávání: Svícení pdf, stáhnout Svícení pdf, stáhnout Svícení knihu pdf, Svícení kniha ve formátu pdf, zdarma Svícení kniha ke stažení, zdarma Svícení ebook ve formátu pdf, Svícení knihu lze číst online, kde si mohu knihu stáhnout Svícení pdf? Jak mohu stáhnout Svícení kniha ve formátu PDF? Kde mohu stáhnout Svícení zdarma? Jak mohu zdarma stáhnout knihu Svícení? stáhnout Svícení epub, stáhnout Svícení ebook epub, Svícení e-kniha ve formátu epub, zdarma Svícení ebook ve formátu epub, kde si mohu stáhnout knihu Svícení epub? Jak stáhnout knihu Svícení ve formátu epub? Svícení mobi, stáhnout Svícení mobi, stáhnout Svícení e-kniha mobi, Svícení kniha ve formátu mobi, zdarma Svícení ebook ve formátu mobi, kde si mohu stáhnout knihu Svícení mobi? Jak mohu stáhnout knihu Svícení v mobilním formátu? Kde knihu stáhnout Svícení z Fil Hunter zdarma? Jak stáhnout Svícení z Fil Hunter e-knihu zdarma?

Leave a Reply