Světové ikony – Šrafovačky nejen pro dospělé

Světové ikony - Šrafovačky nejen pro dospělé

Světové ikony – Šrafovačky nejen pro dospělé stáhnout knihu pdf, epub, mobi

Podrobnosti knihy Světové ikony – Šrafovačky nejen pro dospělé z Matěj Pospíšil

 • Název knihy: Světové ikony – Šrafovačky nejen pro dospělé
 • Autor knihy: Matěj Pospíšil
 • Kniha jazyk: Česky
 • Datum vydání knihy: 2017
 • Počet stránek: 52
 • Žánrové knihy: Omalovánky pro dospělé
 • ISBN: 978-80-906434-3-7
 • EAN: 9788090643437
 • Dostupné soubory: srafovacky-nejen-pro-dospele-313750.pdf, srafovacky-nejen-pro-dospele-313750.epub, srafovacky-nejen-pro-dospele-313750.mobi
 • Podmínky stahování této knihy: Kniha zdarma
 • Jak stáhnout knihu: odkazy ke stažení knihy Světové ikony – Šrafovačky nejen pro dospělé v dolní části stránky

Shrnutí knihy Světové ikony – Šrafovačky nejen pro dospělé z Matěj Pospíšil

Originální české šrafovačky nejen pro dospělé jsou prvním formátem tohoto typu, který pro Vás vymyslel známý ilustrátor Matěj Pospíšil, autor spojovánek pro dospělé (Divá zvěř, Hvězdná obloha a Pravěk). Jedná se o zcela nový trend v relaxaci a zábavě! Kniha obsahuje celkem 22 skic obrazů známých světových ikon, které se stanou skutečným uměleckým dílem teprve poté, co si jej čtenář sám vyšrafuje. Princip tvorby je velmi jednoduchý: každý obraz se skládá z políček označených čísly 1,2 nebo 3, která označují způsob šrafování (detailní postup najdete v úvodu knihy). Každý obraz si lze snadno vytrhnout a následně zarámovat. Relaxujte chytře bez ohledu na věk! Výběr ikon z knihy: Alfred Hitchcock, Albert Einstein, Bob Marley, Abraham Lincoln, John Lenon, Marilyn Monroe, David Bowie, Audrey Hepburn, Martin Luther King, matka Tereza, James Dean, Winston Churchill, Elvis Presley…

Stáhnout Světové ikony – Šrafovačky nejen pro dospělé knihu ve formátu pdf, epub, mobi. Průměrné náklady na knihu Světové ikony – Šrafovačky nejen pro dospělé je 52 Kč. Zde si můžete knihu stáhnout zdarma ve formátu pdf, epub a mobi. Ke stažení použijte následující odkazy Světové ikony – Šrafovačky nejen pro dospělé kniha ve formátu pdf, epub a mobi.

Světové ikony – Šrafovačky nejen pro dospělé z Matěj Pospíšil – jedna z nejlepších knih v češtině. Naše webové stránky obsahují nejzajímavější knihy, které si můžete stáhnout ve formátu pdf, epub a mobi. Níže naleznete seznam webových stránek, kde se dozvíte více o knize Světové ikony – Šrafovačky nejen pro dospělé z Matěj Pospíšil.

Populární vyhledávání: Světové ikony – Šrafovačky nejen pro dospělé pdf, stáhnout Světové ikony – Šrafovačky nejen pro dospělé pdf, stáhnout Světové ikony – Šrafovačky nejen pro dospělé knihu pdf, Světové ikony – Šrafovačky nejen pro dospělé kniha ve formátu pdf, zdarma Světové ikony – Šrafovačky nejen pro dospělé kniha ke stažení, zdarma Světové ikony – Šrafovačky nejen pro dospělé ebook ve formátu pdf, Světové ikony – Šrafovačky nejen pro dospělé knihu lze číst online, kde si mohu knihu stáhnout Světové ikony – Šrafovačky nejen pro dospělé pdf? Jak mohu stáhnout Světové ikony – Šrafovačky nejen pro dospělé kniha ve formátu PDF? Kde mohu stáhnout Světové ikony – Šrafovačky nejen pro dospělé zdarma? Jak mohu zdarma stáhnout knihu Světové ikony – Šrafovačky nejen pro dospělé? stáhnout Světové ikony – Šrafovačky nejen pro dospělé epub, stáhnout Světové ikony – Šrafovačky nejen pro dospělé ebook epub, Světové ikony – Šrafovačky nejen pro dospělé e-kniha ve formátu epub, zdarma Světové ikony – Šrafovačky nejen pro dospělé ebook ve formátu epub, kde si mohu stáhnout knihu Světové ikony – Šrafovačky nejen pro dospělé epub? Jak stáhnout knihu Světové ikony – Šrafovačky nejen pro dospělé ve formátu epub? Světové ikony – Šrafovačky nejen pro dospělé mobi, stáhnout Světové ikony – Šrafovačky nejen pro dospělé mobi, stáhnout Světové ikony – Šrafovačky nejen pro dospělé e-kniha mobi, Světové ikony – Šrafovačky nejen pro dospělé kniha ve formátu mobi, zdarma Světové ikony – Šrafovačky nejen pro dospělé ebook ve formátu mobi, kde si mohu stáhnout knihu Světové ikony – Šrafovačky nejen pro dospělé mobi? Jak mohu stáhnout knihu Světové ikony – Šrafovačky nejen pro dospělé v mobilním formátu? Kde knihu stáhnout Světové ikony – Šrafovačky nejen pro dospělé z Matěj Pospíšil zdarma? Jak stáhnout Světové ikony – Šrafovačky nejen pro dospělé z Matěj Pospíšil e-knihu zdarma?

Leave a Reply