Ta druhá

Ta druhá

Ta druhá stáhnout knihu pdf, epub, mobi

Podrobnosti knihy Ta druhá z Marta Rojalsová

 • Název knihy: Ta druhá
 • Autor knihy: Marta Rojalsová
 • Kniha jazyk: Česky
 • Datum vydání knihy: 2018
 • Počet stránek: 359
 • Žánrové knihy: Světová próza
 • ISBN: 978-80-7577-148-3
 • EAN: 9788075771483
 • Dostupné soubory: ta-druha-312852.pdf, ta-druha-312852.epub, ta-druha-312852.mobi
 • Podmínky stahování této knihy: Kniha zdarma
 • Jak stáhnout knihu: odkazy ke stažení knihy Ta druhá v dolní části stránky

Shrnutí knihy Ta druhá z Marta Rojalsová

Výjimečný román o tajemství, vztazích a nutnosti zapomínatAnna je osmatřicetiletá grafička. Žije v Barceloně se svým přítelem Manelem.Je to tvrdá žena postrádající empatii, která se neustále snaží najít ve svém životě rovnováhu. Ona i Manel patří ke generaci, která vyrostla v době ekonomického růstu a kterou k zemi srazila krize ve Španělsku.Manel přišel o zaměstnání, nastěhovala se k nim jeho sestra a Anna mezitím potkala Tea, neslyšícího jednadvacetiletého muže, s nímž má poměr. Ale proč?Ekonomická krize, mateřství, izolovanost i sociální sítě, tajemství a konec všech tužeb — Marta Rojalsová svižnýma osobitým stylem, se smyslem pro humor a skvělými dialogy ukazuje současnost i minulost jako přesné mechanismy,neúprosně se stahující kolem hlavní hrdinky, která se snaží něco udělat se svým životem.

Stáhnout Ta druhá knihu ve formátu pdf, epub, mobi. Průměrné náklady na knihu Ta druhá je 359 Kč. Zde si můžete knihu stáhnout zdarma ve formátu pdf, epub a mobi. Ke stažení použijte následující odkazy Ta druhá kniha ve formátu pdf, epub a mobi.

Ta druhá z Marta Rojalsová – jedna z nejlepších knih v češtině. Naše webové stránky obsahují nejzajímavější knihy, které si můžete stáhnout ve formátu pdf, epub a mobi. Níže naleznete seznam webových stránek, kde se dozvíte více o knize Ta druhá z Marta Rojalsová.

Populární vyhledávání: Ta druhá pdf, stáhnout Ta druhá pdf, stáhnout Ta druhá knihu pdf, Ta druhá kniha ve formátu pdf, zdarma Ta druhá kniha ke stažení, zdarma Ta druhá ebook ve formátu pdf, Ta druhá knihu lze číst online, kde si mohu knihu stáhnout Ta druhá pdf? Jak mohu stáhnout Ta druhá kniha ve formátu PDF? Kde mohu stáhnout Ta druhá zdarma? Jak mohu zdarma stáhnout knihu Ta druhá? stáhnout Ta druhá epub, stáhnout Ta druhá ebook epub, Ta druhá e-kniha ve formátu epub, zdarma Ta druhá ebook ve formátu epub, kde si mohu stáhnout knihu Ta druhá epub? Jak stáhnout knihu Ta druhá ve formátu epub? Ta druhá mobi, stáhnout Ta druhá mobi, stáhnout Ta druhá e-kniha mobi, Ta druhá kniha ve formátu mobi, zdarma Ta druhá ebook ve formátu mobi, kde si mohu stáhnout knihu Ta druhá mobi? Jak mohu stáhnout knihu Ta druhá v mobilním formátu? Kde knihu stáhnout Ta druhá z Marta Rojalsová zdarma? Jak stáhnout Ta druhá z Marta Rojalsová e-knihu zdarma?

Leave a Reply