Tabule staré a nové barvy Mikuláše z Drážďan ve staročeském překladu

Tabule staré a nové barvy Mikuláše z Drážďan ve staročeském překladu

Tabule staré a nové barvy Mikuláše z Drážďan ve staročeském překladu stáhnout knihu pdf, epub, mobi

Podrobnosti knihy Tabule staré a nové barvy Mikuláše z Drážďan ve staročeském překladu z Michal Dragoun

 • Název knihy: Tabule staré a nové barvy Mikuláše z Drážďan ve staročeském překladu
 • Autor knihy: Michal Dragoun
 • Kniha jazyk: Česky
 • Datum vydání knihy: není k dispozici
 • Počet stránek: 416
 • Žánrové knihy: Středověk
 • ISBN: 9788088013419
 • EAN: 9788088013419
 • Dostupné soubory: tabule-stare-a-nove-barvy-mikulase-z-drazdan-ve-staroceskem-prekladu-318165.pdf, tabule-stare-a-nove-barvy-mikulase-z-drazdan-ve-staroceskem-prekladu-318165.epub, tabule-stare-a-nove-barvy-mikulase-z-drazdan-ve-staroceskem-prekladu-318165.mobi
 • Podmínky stahování této knihy: Kniha zdarma
 • Jak stáhnout knihu: odkazy ke stažení knihy Tabule staré a nové barvy Mikuláše z Drážďan ve staročeském překladu v dolní části stránky

Shrnutí knihy Tabule staré a nové barvy Mikuláše z Drážďan ve staročeském překladu z Michal Dragoun

V době těsně před vypuknutím husitské revoluce vznikl v Praze latinský traktát Mikuláše z Drážďan "Tabule veteris et novi coloris", který se pomocí kombinace obrazu a slova kriticky vyjadřoval ke stavu církve.
O jeho popularitě svědčí řada opisů, mj. dva staročeské – pod názvem "Tabule staré a nové barvy". jejich kritickou edici přináší tato publikace. Úvodní studie zasazují Tabule do historického, kodikologického a ikonografického kontextu, zkoumají vztah latinského a českého textu a věnují se struktuře a jazyku českého překladu.
V obrazové příloze jsou reprodukována všechna folia obou verzí tabulí.
Kniha je vybavena rejstříkem osob.

Stáhnout Tabule staré a nové barvy Mikuláše z Drážďan ve staročeském překladu knihu ve formátu pdf, epub, mobi. Průměrné náklady na knihu Tabule staré a nové barvy Mikuláše z Drážďan ve staročeském překladu je 416 Kč. Zde si můžete knihu stáhnout zdarma ve formátu pdf, epub a mobi. Ke stažení použijte následující odkazy Tabule staré a nové barvy Mikuláše z Drážďan ve staročeském překladu kniha ve formátu pdf, epub a mobi.

Tabule staré a nové barvy Mikuláše z Drážďan ve staročeském překladu z Michal Dragoun – jedna z nejlepších knih v češtině. Naše webové stránky obsahují nejzajímavější knihy, které si můžete stáhnout ve formátu pdf, epub a mobi. Níže naleznete seznam webových stránek, kde se dozvíte více o knize Tabule staré a nové barvy Mikuláše z Drážďan ve staročeském překladu z Michal Dragoun.

Populární vyhledávání: Tabule staré a nové barvy Mikuláše z Drážďan ve staročeském překladu pdf, stáhnout Tabule staré a nové barvy Mikuláše z Drážďan ve staročeském překladu pdf, stáhnout Tabule staré a nové barvy Mikuláše z Drážďan ve staročeském překladu knihu pdf, Tabule staré a nové barvy Mikuláše z Drážďan ve staročeském překladu kniha ve formátu pdf, zdarma Tabule staré a nové barvy Mikuláše z Drážďan ve staročeském překladu kniha ke stažení, zdarma Tabule staré a nové barvy Mikuláše z Drážďan ve staročeském překladu ebook ve formátu pdf, Tabule staré a nové barvy Mikuláše z Drážďan ve staročeském překladu knihu lze číst online, kde si mohu knihu stáhnout Tabule staré a nové barvy Mikuláše z Drážďan ve staročeském překladu pdf? Jak mohu stáhnout Tabule staré a nové barvy Mikuláše z Drážďan ve staročeském překladu kniha ve formátu PDF? Kde mohu stáhnout Tabule staré a nové barvy Mikuláše z Drážďan ve staročeském překladu zdarma? Jak mohu zdarma stáhnout knihu Tabule staré a nové barvy Mikuláše z Drážďan ve staročeském překladu? stáhnout Tabule staré a nové barvy Mikuláše z Drážďan ve staročeském překladu epub, stáhnout Tabule staré a nové barvy Mikuláše z Drážďan ve staročeském překladu ebook epub, Tabule staré a nové barvy Mikuláše z Drážďan ve staročeském překladu e-kniha ve formátu epub, zdarma Tabule staré a nové barvy Mikuláše z Drážďan ve staročeském překladu ebook ve formátu epub, kde si mohu stáhnout knihu Tabule staré a nové barvy Mikuláše z Drážďan ve staročeském překladu epub? Jak stáhnout knihu Tabule staré a nové barvy Mikuláše z Drážďan ve staročeském překladu ve formátu epub? Tabule staré a nové barvy Mikuláše z Drážďan ve staročeském překladu mobi, stáhnout Tabule staré a nové barvy Mikuláše z Drážďan ve staročeském překladu mobi, stáhnout Tabule staré a nové barvy Mikuláše z Drážďan ve staročeském překladu e-kniha mobi, Tabule staré a nové barvy Mikuláše z Drážďan ve staročeském překladu kniha ve formátu mobi, zdarma Tabule staré a nové barvy Mikuláše z Drážďan ve staročeském překladu ebook ve formátu mobi, kde si mohu stáhnout knihu Tabule staré a nové barvy Mikuláše z Drážďan ve staročeském překladu mobi? Jak mohu stáhnout knihu Tabule staré a nové barvy Mikuláše z Drážďan ve staročeském překladu v mobilním formátu? Kde knihu stáhnout Tabule staré a nové barvy Mikuláše z Drážďan ve staročeském překladu z Michal Dragoun zdarma? Jak stáhnout Tabule staré a nové barvy Mikuláše z Drážďan ve staročeském překladu z Michal Dragoun e-knihu zdarma?

Leave a Reply