Tahiti a Francouzská Polynésie – Lonely Planet

Tahiti a Francouzská Polynésie - Lonely Planet

Tahiti a Francouzská Polynésie – Lonely Planet stáhnout knihu pdf, epub, mobi

Podrobnosti knihy Tahiti a Francouzská Polynésie – Lonely Planet z Hillary Rogers

 • Název knihy: Tahiti a Francouzská Polynésie – Lonely Planet
 • Autor knihy: Hillary Rogers
 • Kniha jazyk: Česky
 • Datum vydání knihy: 2017
 • Počet stránek: 256
 • Žánrové knihy: Austrálie a Oceánie
 • ISBN: 978-80-256-1848-6
 • EAN: 9788025618486
 • Dostupné soubory: tahiti-a-francouzska-polynesie-lonely-planet-313817.pdf, tahiti-a-francouzska-polynesie-lonely-planet-313817.epub, tahiti-a-francouzska-polynesie-lonely-planet-313817.mobi
 • Podmínky stahování této knihy: Kniha zdarma
 • Jak stáhnout knihu: odkazy ke stažení knihy Tahiti a Francouzská Polynésie – Lonely Planet v dolní části stránky

Shrnutí knihy Tahiti a Francouzská Polynésie – Lonely Planet z Hillary Rogers

Francouzská Polynésie je přohřáté místo, kde se vyplatí zpomalit a do dna vychutnat zdejší přívětivou neuspěchanou ostrovní kulturu.

Tahiti:  to jediné slovo vyvolává v mysli hromadu nádherných obrazů: ibiškové květy, sukýnky z trávy a svěží vánek nad tyrkysovým mořem. Ostrovy Francouzské Polynésie se staly legendou okamžitě, jakmile se evropští objevitelé vrátili domů s vyprávěním o ráji na zemi, kde je úrodná půda, snadný život a beztrestné milování. Ačkoli jsou tyhle představy trochu zastaralé, je Francouzská Polynésie tak snová, jak to jen realita dovolí. Laguny jsou stále stejně modré, dnes tu však najdete víceproudé silnice, usedlejší životní hodnoty a pracovní dobu od devíti do pěti. Už to zkrátka není ten nezkažený ráj z dob mořeplavců, zato tu však mají internet

Ostrované pomalu znovu oživují svou kulturu. Kdysi zakázaný jazyk Reo Maohi (tahitský jazyk) se dnes učí na univerzitách, tradiční tetování je na vrcholu popularity a tahitské tance jsou vrcholem každé slavnosti i festivalu. Vzedmutí národní hrdosti uvidíte třeba při závodech kánoí s vahadly Hawaiki Nui v listopadu, volby Miss Tahiti v červnu i nejdůležitější události roku, festivalech Heiva v červenci.

Úzké pruhy bílých, růžových i černých pláží Francouzské Polynésie jsou opravdu stylovým odrazovým můstkem k té největší atrakci: lagunám. Většinu vysokých ostrovů obklopují mělké korálové útesy, které vytvářejí chráněné bazény prohřáté mořské vody plné života. 

"Francouzská Polynésie je korunovaná mechem porostlými vrcholky zdvihajícími hlavu k modré obloze a posetá nádhernými tyrkysovými lagunami. Je to prohřáté místo, kde se vyplatí zpomalit a do dna vychutnat zdejší přívětivou neuspěchanou ostrovní kulturu."

S tímto průvodcem z proslulé edice Lonely Planet se dostanete přímo k srdci země!
– Úžasné zážitky – inspirativní fotografie, informace o aktivitách a přehled nejzajímavějších míst
– Naplánujte si cestu – užitečné tipy a nejlepší doporučené trasy vám dávají možnost sestavit si cestu podle svých představ
– Mimo známé trasy – naši autoři pro vás odhalují skrytá místa, čímž vám pomáhají zažít něco jedinečného

Zvláštní kapitoly
– Průvodce potápěním
– Který ostrov zvolit?
– Polynéská kuchyně
– Ostrovní kultura

Říkáme to tak, jak to je
Našim informacím můžete věřit, protože autoři Lonely Planet osobně navštěvují místa, o nichž píšou. Nepřijímáme žádné protislužby za pozitivní hodnocení, a můžete se proto spolehnout na to, že jsme absolutně objektivní.

Rok vydání: 2017

Stáhnout Tahiti a Francouzská Polynésie – Lonely Planet knihu ve formátu pdf, epub, mobi. Průměrné náklady na knihu Tahiti a Francouzská Polynésie – Lonely Planet je 256 Kč. Zde si můžete knihu stáhnout zdarma ve formátu pdf, epub a mobi. Ke stažení použijte následující odkazy Tahiti a Francouzská Polynésie – Lonely Planet kniha ve formátu pdf, epub a mobi.

Tahiti a Francouzská Polynésie – Lonely Planet z Hillary Rogers – jedna z nejlepších knih v češtině. Naše webové stránky obsahují nejzajímavější knihy, které si můžete stáhnout ve formátu pdf, epub a mobi. Níže naleznete seznam webových stránek, kde se dozvíte více o knize Tahiti a Francouzská Polynésie – Lonely Planet z Hillary Rogers.

Populární vyhledávání: Tahiti a Francouzská Polynésie – Lonely Planet pdf, stáhnout Tahiti a Francouzská Polynésie – Lonely Planet pdf, stáhnout Tahiti a Francouzská Polynésie – Lonely Planet knihu pdf, Tahiti a Francouzská Polynésie – Lonely Planet kniha ve formátu pdf, zdarma Tahiti a Francouzská Polynésie – Lonely Planet kniha ke stažení, zdarma Tahiti a Francouzská Polynésie – Lonely Planet ebook ve formátu pdf, Tahiti a Francouzská Polynésie – Lonely Planet knihu lze číst online, kde si mohu knihu stáhnout Tahiti a Francouzská Polynésie – Lonely Planet pdf? Jak mohu stáhnout Tahiti a Francouzská Polynésie – Lonely Planet kniha ve formátu PDF? Kde mohu stáhnout Tahiti a Francouzská Polynésie – Lonely Planet zdarma? Jak mohu zdarma stáhnout knihu Tahiti a Francouzská Polynésie – Lonely Planet? stáhnout Tahiti a Francouzská Polynésie – Lonely Planet epub, stáhnout Tahiti a Francouzská Polynésie – Lonely Planet ebook epub, Tahiti a Francouzská Polynésie – Lonely Planet e-kniha ve formátu epub, zdarma Tahiti a Francouzská Polynésie – Lonely Planet ebook ve formátu epub, kde si mohu stáhnout knihu Tahiti a Francouzská Polynésie – Lonely Planet epub? Jak stáhnout knihu Tahiti a Francouzská Polynésie – Lonely Planet ve formátu epub? Tahiti a Francouzská Polynésie – Lonely Planet mobi, stáhnout Tahiti a Francouzská Polynésie – Lonely Planet mobi, stáhnout Tahiti a Francouzská Polynésie – Lonely Planet e-kniha mobi, Tahiti a Francouzská Polynésie – Lonely Planet kniha ve formátu mobi, zdarma Tahiti a Francouzská Polynésie – Lonely Planet ebook ve formátu mobi, kde si mohu stáhnout knihu Tahiti a Francouzská Polynésie – Lonely Planet mobi? Jak mohu stáhnout knihu Tahiti a Francouzská Polynésie – Lonely Planet v mobilním formátu? Kde knihu stáhnout Tahiti a Francouzská Polynésie – Lonely Planet z Hillary Rogers zdarma? Jak stáhnout Tahiti a Francouzská Polynésie – Lonely Planet z Hillary Rogers e-knihu zdarma?

Leave a Reply