Tajemství kosmetiky

Tajemství kosmetiky

Tajemství kosmetiky stáhnout knihu pdf, epub, mobi

Podrobnosti knihy Tajemství kosmetiky z Vít Syrový

 • Název knihy: Tajemství kosmetiky
 • Autor knihy: Vít Syrový
 • Kniha jazyk: Česky
 • Datum vydání knihy: není k dispozici
 • Počet stránek: 232
 • Žánrové knihy: Krása a kosmetika
 • ISBN: 978-80-903137-1-2
 • EAN: 9788090313712
 • Dostupné soubory: tajemstvi-kosmetiky-337519.pdf, tajemstvi-kosmetiky-337519.epub, tajemstvi-kosmetiky-337519.mobi
 • Podmínky stahování této knihy: Kniha zdarma
 • Jak stáhnout knihu: odkazy ke stažení knihy Tajemství kosmetiky v dolní části stránky

Shrnutí knihy Tajemství kosmetiky z Vít Syrový

Praktická příručka zákazníka, který chce vědět, jak kosmetické a další prostředky denní péče působí na tělo, duši a okolní přírodu. V prvé řadě má čtenáři pomoci orientovat se v poněkud tajemných označeních použitých přísad, uváděných na obalech běžné kosmetiky. Rozsáhlé tabulky, které tvoří součást této knihy, seznamují s více než 1470 kosmetickými ingrediencemi. Jsou v nich uvedeny potenciální přínosy či rizika každé z nich pro zdraví i životní prostředí a zároveň i jejich číselné hodnocení.

Autor poskytuje návod, jak se vyhnout škodlivým sloučeninám a zbytečným zdravotním rizikům, vyplývajícím z užívání nekvalitní kosmetiky. Naznačuje nejen to, čím nahradit nevhodné kosmetické produkty, ale zaměřuje se i na mycí a čisticí prostředky. Kniha zahrnuje rovněž stručný přehled nejužívanějších druhů kosmetiky, možné přírodní alternativy, tabulky rostlinných olejů s jejich účinky a další zajímavé tipy.

Stáhnout Tajemství kosmetiky knihu ve formátu pdf, epub, mobi. Průměrné náklady na knihu Tajemství kosmetiky je 232 Kč. Zde si můžete knihu stáhnout zdarma ve formátu pdf, epub a mobi. Ke stažení použijte následující odkazy Tajemství kosmetiky kniha ve formátu pdf, epub a mobi.

Tajemství kosmetiky z Vít Syrový – jedna z nejlepších knih v češtině. Naše webové stránky obsahují nejzajímavější knihy, které si můžete stáhnout ve formátu pdf, epub a mobi. Níže naleznete seznam webových stránek, kde se dozvíte více o knize Tajemství kosmetiky z Vít Syrový.

Populární vyhledávání: Tajemství kosmetiky pdf, stáhnout Tajemství kosmetiky pdf, stáhnout Tajemství kosmetiky knihu pdf, Tajemství kosmetiky kniha ve formátu pdf, zdarma Tajemství kosmetiky kniha ke stažení, zdarma Tajemství kosmetiky ebook ve formátu pdf, Tajemství kosmetiky knihu lze číst online, kde si mohu knihu stáhnout Tajemství kosmetiky pdf? Jak mohu stáhnout Tajemství kosmetiky kniha ve formátu PDF? Kde mohu stáhnout Tajemství kosmetiky zdarma? Jak mohu zdarma stáhnout knihu Tajemství kosmetiky? stáhnout Tajemství kosmetiky epub, stáhnout Tajemství kosmetiky ebook epub, Tajemství kosmetiky e-kniha ve formátu epub, zdarma Tajemství kosmetiky ebook ve formátu epub, kde si mohu stáhnout knihu Tajemství kosmetiky epub? Jak stáhnout knihu Tajemství kosmetiky ve formátu epub? Tajemství kosmetiky mobi, stáhnout Tajemství kosmetiky mobi, stáhnout Tajemství kosmetiky e-kniha mobi, Tajemství kosmetiky kniha ve formátu mobi, zdarma Tajemství kosmetiky ebook ve formátu mobi, kde si mohu stáhnout knihu Tajemství kosmetiky mobi? Jak mohu stáhnout knihu Tajemství kosmetiky v mobilním formátu? Kde knihu stáhnout Tajemství kosmetiky z Vít Syrový zdarma? Jak stáhnout Tajemství kosmetiky z Vít Syrový e-knihu zdarma?

Leave a Reply