Tajný deník Adriana Molea

Tajný deník Adriana Molea

Tajný deník Adriana Molea stáhnout knihu pdf, epub, mobi

Podrobnosti knihy Tajný deník Adriana Molea z Sue Townsend

 • Název knihy: Tajný deník Adriana Molea
 • Autor knihy: Sue Townsend
 • Kniha jazyk: Česky
 • Datum vydání knihy: 2017
 • Počet stránek: 184
 • Žánrové knihy: Humor a satira
 • ISBN: 978-80-204-4342-7
 • EAN: 9788020443427
 • Dostupné soubory: tajny-denik-adriana-molea-313903.pdf, tajny-denik-adriana-molea-313903.epub, tajny-denik-adriana-molea-313903.mobi
 • Podmínky stahování této knihy: Kniha zdarma
 • Jak stáhnout knihu: odkazy ke stažení knihy Tajný deník Adriana Molea v dolní části stránky

Shrnutí knihy Tajný deník Adriana Molea z Sue Townsend

O Adrianu Moleovi už jistě slyšeli všichni. Příhody známého puberťáka plné sarkastického humoru začaly vycházet koncem osmdesátých let v Británii a zanedlouho i zde. Zaujaly od prvního okamžiku, kdy se objevily na trhu, četly se na pokračování, byly zdramatizovány, v divadlech se hrály jako muzikál a staly se dokonce námětem oblíbené počítačové hry. Autorka navíc pokračovala v líčení osudů svérázného hlavního hrdiny až do jeho čtyřicítky, takže čtenáři mohli sledovat svého oblíbence i v dospělosti.

Mladá fronta vydává knihy už počtvrté, tentokrát v revidovaném překladu a nové úpravě. V prvním dílu je Adrian 13 a 3 roku starý muž, který všemu rozumí a kriticky hodnotí nejen kamarády a učitele, ale především – jak jinak – své rodiče. Píše si deník, v němž si nebere servítky a jemuž se svěřuje se vším, co ho potkalo. Ke všemu se ještě vážně zamiloval, takže psát má skutečně o čem.

Stáhnout Tajný deník Adriana Molea knihu ve formátu pdf, epub, mobi. Průměrné náklady na knihu Tajný deník Adriana Molea je 184 Kč. Zde si můžete knihu stáhnout zdarma ve formátu pdf, epub a mobi. Ke stažení použijte následující odkazy Tajný deník Adriana Molea kniha ve formátu pdf, epub a mobi.

Tajný deník Adriana Molea z Sue Townsend – jedna z nejlepších knih v češtině. Naše webové stránky obsahují nejzajímavější knihy, které si můžete stáhnout ve formátu pdf, epub a mobi. Níže naleznete seznam webových stránek, kde se dozvíte více o knize Tajný deník Adriana Molea z Sue Townsend.

Populární vyhledávání: Tajný deník Adriana Molea pdf, stáhnout Tajný deník Adriana Molea pdf, stáhnout Tajný deník Adriana Molea knihu pdf, Tajný deník Adriana Molea kniha ve formátu pdf, zdarma Tajný deník Adriana Molea kniha ke stažení, zdarma Tajný deník Adriana Molea ebook ve formátu pdf, Tajný deník Adriana Molea knihu lze číst online, kde si mohu knihu stáhnout Tajný deník Adriana Molea pdf? Jak mohu stáhnout Tajný deník Adriana Molea kniha ve formátu PDF? Kde mohu stáhnout Tajný deník Adriana Molea zdarma? Jak mohu zdarma stáhnout knihu Tajný deník Adriana Molea? stáhnout Tajný deník Adriana Molea epub, stáhnout Tajný deník Adriana Molea ebook epub, Tajný deník Adriana Molea e-kniha ve formátu epub, zdarma Tajný deník Adriana Molea ebook ve formátu epub, kde si mohu stáhnout knihu Tajný deník Adriana Molea epub? Jak stáhnout knihu Tajný deník Adriana Molea ve formátu epub? Tajný deník Adriana Molea mobi, stáhnout Tajný deník Adriana Molea mobi, stáhnout Tajný deník Adriana Molea e-kniha mobi, Tajný deník Adriana Molea kniha ve formátu mobi, zdarma Tajný deník Adriana Molea ebook ve formátu mobi, kde si mohu stáhnout knihu Tajný deník Adriana Molea mobi? Jak mohu stáhnout knihu Tajný deník Adriana Molea v mobilním formátu? Kde knihu stáhnout Tajný deník Adriana Molea z Sue Townsend zdarma? Jak stáhnout Tajný deník Adriana Molea z Sue Townsend e-knihu zdarma?

Leave a Reply