Tanec s drakmi 2: Po hostine

Tanec s drakmi 2: Po hostine

Tanec s drakmi 2: Po hostine stáhnout knihu pdf, epub, mobi

Podrobnosti knihy Tanec s drakmi 2: Po hostine z George Raymond Richard Martin

 • Název knihy: Tanec s drakmi 2: Po hostine
 • Autor knihy: George Raymond Richard Martin
 • Kniha jazyk: Česky
 • Datum vydání knihy: není k dispozici
 • Počet stránek: 472
 • Žánrové knihy: Fantasy
 • ISBN: 978-80-222-0815-4
 • EAN: 9788022208154
 • Dostupné soubory: tanec-s-drakmi-2-po-hostine-312341.pdf, tanec-s-drakmi-2-po-hostine-312341.epub, tanec-s-drakmi-2-po-hostine-312341.mobi
 • Podmínky stahování této knihy: Kniha zdarma
 • Jak stáhnout knihu: odkazy ke stažení knihy Tanec s drakmi 2: Po hostine v dolní části stránky

Shrnutí knihy Tanec s drakmi 2: Po hostine z George Raymond Richard Martin

Boj o tróny neustáva. Ani po hostine. Mnohí sa cítia povolaní, hoci sú si vedomí, že ich to môže stáť život. Avšak z tieňa vystupuje nová moc – Aegon Targaryen. Dedič starého kráľovského rodu, o ktorom si všetci mysleli, že je mŕtvy. Má jediný cieľ – zvrhnúť panujúcich Lannisterovcov a Tyrellovcov a získať trón pre právoplatného dediča z rodu Targaryenovcov.
Daenerys, dračia kráľovná, sa musí rozhodnúť, kto bude stáť po jej boku, ochráni ju a zabezpečí mier. Spomedzi množstva nápadníkov si vyberie vznešeného Hizdahra. Z jej strany je to skôr politické rozhodnutie, pretože jej srdce patrí jednoduchému, ale bezvýznamnému žoldnierovi. Obklopená nepriateľmi a intrigami nevie, komu veriť. Zakrátko po jej svadbe vypukne v Meereene skutočný chaos a neľútostná biela kobyla úplavica kosí všetkých bez rozdielu.

O osude západných zemí ale nerozhodujú intrigy najvyšších. Nebezpečie hrozí spoza Múra. Iní za Múrom sa pripravujú na rozhodujúcu bitku. V zúfalej situácii sa John Snow rozhodne otvoriť brány divochom, ktorí by mu mali pomôcť a posilniť jeho zdecimovanú posádku. Jeho rozhodnutie sa ale nestretne so súhlasom spolubratov.
Nenapraviteľná intrigánka Cersei sa musí postaviť čelom k pravde a oľutovať svoje hriechy. Tyrion sa na svojej ceste dostane do otroctva a priblíži sa k svojmu cieľu – stretnúť sa s Daenerys.

Stáhnout Tanec s drakmi 2: Po hostine knihu ve formátu pdf, epub, mobi. Průměrné náklady na knihu Tanec s drakmi 2: Po hostine je 472 Kč. Zde si můžete knihu stáhnout zdarma ve formátu pdf, epub a mobi. Ke stažení použijte následující odkazy Tanec s drakmi 2: Po hostine kniha ve formátu pdf, epub a mobi.

Tanec s drakmi 2: Po hostine z George Raymond Richard Martin – jedna z nejlepších knih v češtině. Naše webové stránky obsahují nejzajímavější knihy, které si můžete stáhnout ve formátu pdf, epub a mobi. Níže naleznete seznam webových stránek, kde se dozvíte více o knize Tanec s drakmi 2: Po hostine z George Raymond Richard Martin.

Populární vyhledávání: Tanec s drakmi 2: Po hostine pdf, stáhnout Tanec s drakmi 2: Po hostine pdf, stáhnout Tanec s drakmi 2: Po hostine knihu pdf, Tanec s drakmi 2: Po hostine kniha ve formátu pdf, zdarma Tanec s drakmi 2: Po hostine kniha ke stažení, zdarma Tanec s drakmi 2: Po hostine ebook ve formátu pdf, Tanec s drakmi 2: Po hostine knihu lze číst online, kde si mohu knihu stáhnout Tanec s drakmi 2: Po hostine pdf? Jak mohu stáhnout Tanec s drakmi 2: Po hostine kniha ve formátu PDF? Kde mohu stáhnout Tanec s drakmi 2: Po hostine zdarma? Jak mohu zdarma stáhnout knihu Tanec s drakmi 2: Po hostine? stáhnout Tanec s drakmi 2: Po hostine epub, stáhnout Tanec s drakmi 2: Po hostine ebook epub, Tanec s drakmi 2: Po hostine e-kniha ve formátu epub, zdarma Tanec s drakmi 2: Po hostine ebook ve formátu epub, kde si mohu stáhnout knihu Tanec s drakmi 2: Po hostine epub? Jak stáhnout knihu Tanec s drakmi 2: Po hostine ve formátu epub? Tanec s drakmi 2: Po hostine mobi, stáhnout Tanec s drakmi 2: Po hostine mobi, stáhnout Tanec s drakmi 2: Po hostine e-kniha mobi, Tanec s drakmi 2: Po hostine kniha ve formátu mobi, zdarma Tanec s drakmi 2: Po hostine ebook ve formátu mobi, kde si mohu stáhnout knihu Tanec s drakmi 2: Po hostine mobi? Jak mohu stáhnout knihu Tanec s drakmi 2: Po hostine v mobilním formátu? Kde knihu stáhnout Tanec s drakmi 2: Po hostine z George Raymond Richard Martin zdarma? Jak stáhnout Tanec s drakmi 2: Po hostine z George Raymond Richard Martin e-knihu zdarma?

Leave a Reply