Štatistické metódy pre ekonómov

Štatistické metódy pre ekonómov

Štatistické metódy pre ekonómov stáhnout knihu pdf, epub, mobi

Podrobnosti knihy Štatistické metódy pre ekonómov z Viera Pacáková

 • Název knihy: Štatistické metódy pre ekonómov
 • Autor knihy: Viera Pacáková
 • Kniha jazyk: Česky
 • Datum vydání knihy: není k dispozici
 • Počet stránek: 412
 • Žánrové knihy: Ekonomie, ekonomika
 • ISBN: 978-80-8078-284-9
 • EAN: 9788080782849
 • Dostupné soubory: statisticke-metody-pre-ekonomov-347931.pdf, statisticke-metody-pre-ekonomov-347931.epub, statisticke-metody-pre-ekonomov-347931.mobi
 • Podmínky stahování této knihy: Kniha zdarma
 • Jak stáhnout knihu: odkazy ke stažení knihy Štatistické metódy pre ekonómov v dolní části stránky

Shrnutí knihy Štatistické metódy pre ekonómov z Viera Pacáková

Učebnica poskytuje výklad štatistických metód v takej šírke a hĺbke, aby čitateľ pochopil ich význam pre ekonomickú prax, princíp a podmienky ich aplikácie a aby dokázal správne interpretovať ich výsledky. Teoretický výklad metód je doplnený množstvom obrázkov, tabuliek a riešených praktických príkladov. Pri riešení príkladov sa využívajú štatistické programové balíky Statgraphics a SAS a tabuľkový procesor Excel.

Učebnica je určená pre študentov Ekonomickej univerzity v Bratislave a tiež študentom na iných fakultách ekonomického zamerania.

Stáhnout Štatistické metódy pre ekonómov knihu ve formátu pdf, epub, mobi. Průměrné náklady na knihu Štatistické metódy pre ekonómov je 412 Kč. Zde si můžete knihu stáhnout zdarma ve formátu pdf, epub a mobi. Ke stažení použijte následující odkazy Štatistické metódy pre ekonómov kniha ve formátu pdf, epub a mobi.

Štatistické metódy pre ekonómov z Viera Pacáková – jedna z nejlepších knih v češtině. Naše webové stránky obsahují nejzajímavější knihy, které si můžete stáhnout ve formátu pdf, epub a mobi. Níže naleznete seznam webových stránek, kde se dozvíte více o knize Štatistické metódy pre ekonómov z Viera Pacáková.

Populární vyhledávání: Štatistické metódy pre ekonómov pdf, stáhnout Štatistické metódy pre ekonómov pdf, stáhnout Štatistické metódy pre ekonómov knihu pdf, Štatistické metódy pre ekonómov kniha ve formátu pdf, zdarma Štatistické metódy pre ekonómov kniha ke stažení, zdarma Štatistické metódy pre ekonómov ebook ve formátu pdf, Štatistické metódy pre ekonómov knihu lze číst online, kde si mohu knihu stáhnout Štatistické metódy pre ekonómov pdf? Jak mohu stáhnout Štatistické metódy pre ekonómov kniha ve formátu PDF? Kde mohu stáhnout Štatistické metódy pre ekonómov zdarma? Jak mohu zdarma stáhnout knihu Štatistické metódy pre ekonómov? stáhnout Štatistické metódy pre ekonómov epub, stáhnout Štatistické metódy pre ekonómov ebook epub, Štatistické metódy pre ekonómov e-kniha ve formátu epub, zdarma Štatistické metódy pre ekonómov ebook ve formátu epub, kde si mohu stáhnout knihu Štatistické metódy pre ekonómov epub? Jak stáhnout knihu Štatistické metódy pre ekonómov ve formátu epub? Štatistické metódy pre ekonómov mobi, stáhnout Štatistické metódy pre ekonómov mobi, stáhnout Štatistické metódy pre ekonómov e-kniha mobi, Štatistické metódy pre ekonómov kniha ve formátu mobi, zdarma Štatistické metódy pre ekonómov ebook ve formátu mobi, kde si mohu stáhnout knihu Štatistické metódy pre ekonómov mobi? Jak mohu stáhnout knihu Štatistické metódy pre ekonómov v mobilním formátu? Kde knihu stáhnout Štatistické metódy pre ekonómov z Viera Pacáková zdarma? Jak stáhnout Štatistické metódy pre ekonómov z Viera Pacáková e-knihu zdarma?

Leave a Reply