Čtení z dlaně snadno a rychle

Čtení z dlaně snadno a rychle

Čtení z dlaně snadno a rychle stáhnout knihu pdf, epub, mobi

Podrobnosti knihy Čtení z dlaně snadno a rychle z Sasha Fenton

 • Název knihy: Čtení z dlaně snadno a rychle
 • Autor knihy: Sasha Fenton
 • Kniha jazyk: Česky
 • Datum vydání knihy: 2017
 • Počet stránek: 168
 • Žánrové knihy: Tarot a věštění
 • ISBN: 978-80-7390-557-6
 • EAN: 9788073905576
 • Dostupné soubory: cteni-z-ruky-snadno-a-rychle-314176.pdf, cteni-z-ruky-snadno-a-rychle-314176.epub, cteni-z-ruky-snadno-a-rychle-314176.mobi
 • Podmínky stahování této knihy: Kniha zdarma
 • Jak stáhnout knihu: odkazy ke stažení knihy Čtení z dlaně snadno a rychle v dolní části stránky

Shrnutí knihy Čtení z dlaně snadno a rychle z Sasha Fenton

"Stejně jako oblázek hozený do vody vytváří vlny, naše myšlenky mají podobný účinek na naše dlaně." – Michael Scotts

Život máme ve svých rukou, které nám mohou poskytnout vodítka, kdo jsme, kým jsme byli a co nás může čekat. Tato základní a srozumitelná kniha ukazuje, jak snadné je číst z ruky – ať už pro zábavu nebo zcela vážně. Naše ruce nám dávají nahlédnout do naší osobnosti, zdraví, silných a slabých stránek, a dokonce i do naší budoucnosti. Každý prst, bříško nebo čára na dlani je záchytný bod, který může být snadno dešifrován, pokud víte, jak na to.

Autorka odhaluje základy čtení z ruky, jejích čar a prstů. Dozvíte se, jak vyčíst něčí charakter, zdraví, lásku, zájmy a osud.

Kapitoly zahrnují:
– Mapu ruky
– Falangy (kosti mezi prsty a klouby)
– Hlavní a vedlejší čáry
– Jak si vyrobit otisky rukou

Nádherná kniha pro začátečníky plná ilustrací vás provede světem věštění z ruky.

Stáhnout Čtení z dlaně snadno a rychle knihu ve formátu pdf, epub, mobi. Průměrné náklady na knihu Čtení z dlaně snadno a rychle je 168 Kč. Zde si můžete knihu stáhnout zdarma ve formátu pdf, epub a mobi. Ke stažení použijte následující odkazy Čtení z dlaně snadno a rychle kniha ve formátu pdf, epub a mobi.

Čtení z dlaně snadno a rychle z Sasha Fenton – jedna z nejlepších knih v češtině. Naše webové stránky obsahují nejzajímavější knihy, které si můžete stáhnout ve formátu pdf, epub a mobi. Níže naleznete seznam webových stránek, kde se dozvíte více o knize Čtení z dlaně snadno a rychle z Sasha Fenton.

Populární vyhledávání: Čtení z dlaně snadno a rychle pdf, stáhnout Čtení z dlaně snadno a rychle pdf, stáhnout Čtení z dlaně snadno a rychle knihu pdf, Čtení z dlaně snadno a rychle kniha ve formátu pdf, zdarma Čtení z dlaně snadno a rychle kniha ke stažení, zdarma Čtení z dlaně snadno a rychle ebook ve formátu pdf, Čtení z dlaně snadno a rychle knihu lze číst online, kde si mohu knihu stáhnout Čtení z dlaně snadno a rychle pdf? Jak mohu stáhnout Čtení z dlaně snadno a rychle kniha ve formátu PDF? Kde mohu stáhnout Čtení z dlaně snadno a rychle zdarma? Jak mohu zdarma stáhnout knihu Čtení z dlaně snadno a rychle? stáhnout Čtení z dlaně snadno a rychle epub, stáhnout Čtení z dlaně snadno a rychle ebook epub, Čtení z dlaně snadno a rychle e-kniha ve formátu epub, zdarma Čtení z dlaně snadno a rychle ebook ve formátu epub, kde si mohu stáhnout knihu Čtení z dlaně snadno a rychle epub? Jak stáhnout knihu Čtení z dlaně snadno a rychle ve formátu epub? Čtení z dlaně snadno a rychle mobi, stáhnout Čtení z dlaně snadno a rychle mobi, stáhnout Čtení z dlaně snadno a rychle e-kniha mobi, Čtení z dlaně snadno a rychle kniha ve formátu mobi, zdarma Čtení z dlaně snadno a rychle ebook ve formátu mobi, kde si mohu stáhnout knihu Čtení z dlaně snadno a rychle mobi? Jak mohu stáhnout knihu Čtení z dlaně snadno a rychle v mobilním formátu? Kde knihu stáhnout Čtení z dlaně snadno a rychle z Sasha Fenton zdarma? Jak stáhnout Čtení z dlaně snadno a rychle z Sasha Fenton e-knihu zdarma?

Leave a Reply