Čtení z těla snadno a rychle

Čtení z těla snadno a rychle

Čtení z těla snadno a rychle stáhnout knihu pdf, epub, mobi

Podrobnosti knihy Čtení z těla snadno a rychle z Sasha Fenton

 • Název knihy: Čtení z těla snadno a rychle
 • Autor knihy: Sasha Fenton
 • Kniha jazyk: Česky
 • Datum vydání knihy: 2017
 • Počet stránek: 152
 • Žánrové knihy: Osobní rozvoj ostatní
 • ISBN: 978-80-7390-555-2
 • EAN: 9788073905552
 • Dostupné soubory: rec-tela-snadno-a-rychle-314179.pdf, rec-tela-snadno-a-rychle-314179.epub, rec-tela-snadno-a-rychle-314179.mobi
 • Podmínky stahování této knihy: Kniha zdarma
 • Jak stáhnout knihu: odkazy ke stažení knihy Čtení z těla snadno a rychle v dolní části stránky

Shrnutí knihy Čtení z těla snadno a rychle z Sasha Fenton

Všichni víme, že ruce mohou odhalit charakter člověka i jeho osud. Ale co jiné části těla? S touto základní knihou se naučíte, jak rysy vašeho těla mohou mluvit o vašem zdraví, vztazích, chování či charakteru.

Věštkyně Sasha Fenton vše shrnula do patnácti srozumitelných kapitol podle jednotlivých částí těla: obličeje, hlavy, rukou, očí, zubů, nehtů, nohou, kůže a pigmentových skvrn. Kniha je bohatě ilustrovaná.

Dozvíte se například, že:
– vlasy odráží zdraví i stav mysli.
– pigmentové skvrny naznačují žaludeční potíže, problémy ve vztazích, případně nemocného partnera.
– vysoký kostnatý nos naznačuje neúspěch v podnikání.
– šikmé obočí svědčí o nedostatku energie a tendenci k fňukání.
– lidé s nesymetrickými řezáky jsou sobečtí, asociální a rádi ubližují druhým.

A samozřejmě mnoho dalších zajímavých faktů, které autorka shromáždila na základě rozhovorů, podrobného výzkumu a dlouholetého pozorování.

Stáhnout Čtení z těla snadno a rychle knihu ve formátu pdf, epub, mobi. Průměrné náklady na knihu Čtení z těla snadno a rychle je 152 Kč. Zde si můžete knihu stáhnout zdarma ve formátu pdf, epub a mobi. Ke stažení použijte následující odkazy Čtení z těla snadno a rychle kniha ve formátu pdf, epub a mobi.

Čtení z těla snadno a rychle z Sasha Fenton – jedna z nejlepších knih v češtině. Naše webové stránky obsahují nejzajímavější knihy, které si můžete stáhnout ve formátu pdf, epub a mobi. Níže naleznete seznam webových stránek, kde se dozvíte více o knize Čtení z těla snadno a rychle z Sasha Fenton.

Populární vyhledávání: Čtení z těla snadno a rychle pdf, stáhnout Čtení z těla snadno a rychle pdf, stáhnout Čtení z těla snadno a rychle knihu pdf, Čtení z těla snadno a rychle kniha ve formátu pdf, zdarma Čtení z těla snadno a rychle kniha ke stažení, zdarma Čtení z těla snadno a rychle ebook ve formátu pdf, Čtení z těla snadno a rychle knihu lze číst online, kde si mohu knihu stáhnout Čtení z těla snadno a rychle pdf? Jak mohu stáhnout Čtení z těla snadno a rychle kniha ve formátu PDF? Kde mohu stáhnout Čtení z těla snadno a rychle zdarma? Jak mohu zdarma stáhnout knihu Čtení z těla snadno a rychle? stáhnout Čtení z těla snadno a rychle epub, stáhnout Čtení z těla snadno a rychle ebook epub, Čtení z těla snadno a rychle e-kniha ve formátu epub, zdarma Čtení z těla snadno a rychle ebook ve formátu epub, kde si mohu stáhnout knihu Čtení z těla snadno a rychle epub? Jak stáhnout knihu Čtení z těla snadno a rychle ve formátu epub? Čtení z těla snadno a rychle mobi, stáhnout Čtení z těla snadno a rychle mobi, stáhnout Čtení z těla snadno a rychle e-kniha mobi, Čtení z těla snadno a rychle kniha ve formátu mobi, zdarma Čtení z těla snadno a rychle ebook ve formátu mobi, kde si mohu stáhnout knihu Čtení z těla snadno a rychle mobi? Jak mohu stáhnout knihu Čtení z těla snadno a rychle v mobilním formátu? Kde knihu stáhnout Čtení z těla snadno a rychle z Sasha Fenton zdarma? Jak stáhnout Čtení z těla snadno a rychle z Sasha Fenton e-knihu zdarma?

Leave a Reply