Teoretické a legislativní základy cenných papírů

Teoretické a legislativní základy cenných papírů

Teoretické a legislativní základy cenných papírů stáhnout knihu pdf, epub, mobi

Podrobnosti knihy Teoretické a legislativní základy cenných papírů z Pauly Jan

 • Název knihy: Teoretické a legislativní základy cenných papírů
 • Autor knihy: Pauly Jan
 • Kniha jazyk: Česky
 • Datum vydání knihy: 2017
 • Počet stránek: 424
 • Žánrové knihy: Právo, politologie, sociologie
 • ISBN: 978-80-7552-421-8
 • EAN: 9788075524218
 • Dostupné soubory: teoreticke-a-legislativni-zaklady-cennych-papiru-312006.pdf, teoreticke-a-legislativni-zaklady-cennych-papiru-312006.epub, teoreticke-a-legislativni-zaklady-cennych-papiru-312006.mobi
 • Podmínky stahování této knihy: Kniha zdarma
 • Jak stáhnout knihu: odkazy ke stažení knihy Teoretické a legislativní základy cenných papírů v dolní části stránky

Shrnutí knihy Teoretické a legislativní základy cenných papírů z Pauly Jan

Monografie Teoretické a legislativní základy cenných papírů představuje ojedinělou syntézu práva cenných papírů. Autor zde své 25leté praktické zkušenosti s právní úpravou cenných papírů zobecnil do teoretického díla, které reflektuje historii i platnou a účinnou úpravu cenných papírů a bere si z nich poučení pro úvahy de lege ferenda.
Kniha je zaměřena především na právní, zejména soukromoprávní, méně již ekonomické základy cenných papírů. Autor vychází ze širokého spektra právních norem, které jsou věnovány cenným papírům, odhaluje v nich antinomie a jiné nedostatky, jež se v nich vyskytují, a na tomto základě pak přináší různá interpretační řešení pro jejich překonání, případně návrhy pro jejich legislativní zlepšení. Poskytnout zákonodárci patřičné teoretické základy pro další normotvorbu je právě jedním z ambiciózních cílů knihy.
Monografie je určena té části právnické (a částečně i ekonomické) obce, která se hlouběji zajímá o problematiku cenných papírů – ať už zmíněnému zákonodárci, nebo představitelům právní praxe a v neposlední řadě také pedagogům a studentům právnických (případně ekonomických) fakult.

Stáhnout Teoretické a legislativní základy cenných papírů knihu ve formátu pdf, epub, mobi. Průměrné náklady na knihu Teoretické a legislativní základy cenných papírů je 424 Kč. Zde si můžete knihu stáhnout zdarma ve formátu pdf, epub a mobi. Ke stažení použijte následující odkazy Teoretické a legislativní základy cenných papírů kniha ve formátu pdf, epub a mobi.

Teoretické a legislativní základy cenných papírů z Pauly Jan – jedna z nejlepších knih v češtině. Naše webové stránky obsahují nejzajímavější knihy, které si můžete stáhnout ve formátu pdf, epub a mobi. Níže naleznete seznam webových stránek, kde se dozvíte více o knize Teoretické a legislativní základy cenných papírů z Pauly Jan.

Populární vyhledávání: Teoretické a legislativní základy cenných papírů pdf, stáhnout Teoretické a legislativní základy cenných papírů pdf, stáhnout Teoretické a legislativní základy cenných papírů knihu pdf, Teoretické a legislativní základy cenných papírů kniha ve formátu pdf, zdarma Teoretické a legislativní základy cenných papírů kniha ke stažení, zdarma Teoretické a legislativní základy cenných papírů ebook ve formátu pdf, Teoretické a legislativní základy cenných papírů knihu lze číst online, kde si mohu knihu stáhnout Teoretické a legislativní základy cenných papírů pdf? Jak mohu stáhnout Teoretické a legislativní základy cenných papírů kniha ve formátu PDF? Kde mohu stáhnout Teoretické a legislativní základy cenných papírů zdarma? Jak mohu zdarma stáhnout knihu Teoretické a legislativní základy cenných papírů? stáhnout Teoretické a legislativní základy cenných papírů epub, stáhnout Teoretické a legislativní základy cenných papírů ebook epub, Teoretické a legislativní základy cenných papírů e-kniha ve formátu epub, zdarma Teoretické a legislativní základy cenných papírů ebook ve formátu epub, kde si mohu stáhnout knihu Teoretické a legislativní základy cenných papírů epub? Jak stáhnout knihu Teoretické a legislativní základy cenných papírů ve formátu epub? Teoretické a legislativní základy cenných papírů mobi, stáhnout Teoretické a legislativní základy cenných papírů mobi, stáhnout Teoretické a legislativní základy cenných papírů e-kniha mobi, Teoretické a legislativní základy cenných papírů kniha ve formátu mobi, zdarma Teoretické a legislativní základy cenných papírů ebook ve formátu mobi, kde si mohu stáhnout knihu Teoretické a legislativní základy cenných papírů mobi? Jak mohu stáhnout knihu Teoretické a legislativní základy cenných papírů v mobilním formátu? Kde knihu stáhnout Teoretické a legislativní základy cenných papírů z Pauly Jan zdarma? Jak stáhnout Teoretické a legislativní základy cenných papírů z Pauly Jan e-knihu zdarma?

Leave a Reply