Teória rizika v poistení

Teória rizika v poistení

Teória rizika v poistení stáhnout knihu pdf, epub, mobi

Podrobnosti knihy Teória rizika v poistení z Galina Horáková

 • Název knihy: Teória rizika v poistení
 • Autor knihy: Galina Horáková
 • Kniha jazyk: Česky
 • Datum vydání knihy: není k dispozici
 • Počet stránek: 424
 • Žánrové knihy: Všeobecné a ostatní
 • ISBN: 978-80-8168-273-5
 • EAN: 9788081682735
 • Dostupné soubory: teoria-rizika-v-poisteni-347175.pdf, teoria-rizika-v-poisteni-347175.epub, teoria-rizika-v-poisteni-347175.mobi
 • Podmínky stahování této knihy: Kniha zdarma
 • Jak stáhnout knihu: odkazy ke stažení knihy Teória rizika v poistení v dolní části stránky

Shrnutí knihy Teória rizika v poistení z Galina Horáková

Projekt Solventnost II vznikol s cieľom ochraňovať spotrebiteľa a zabezpečiť za rovnakých podmienok stabilitu všetkých poisťovní pôsobiacich v Európskej únii. Pri jeho zavádzaní do praxe je jednou z aktuálnych úloh aktuárov tvorba interných modelov na výpočet kapitálových požiadaviek na solventnosť na úrovni individuálnej poisťovne. Tento prístup vyžaduje využívanie aj zložitejších aktuárskych modelov vrátane stochastického modelovania rizík, ktoré umožňuje opis, analýzu a predpoveď nákladov na poistné plnenia poisťovne. Vysokoškolská učebnica Teória rizika v poistení je koncepčne orientovaná pre študentov inžinierskeho aj doktorandského štúdia v oblasti aktuárstva, ako aj pre pracovníkov z poistnej praxe, ktorí sa zaoberajú problematikou modelovania poistných a finančných rizík. Obsah aj rozsah učebnice je v súlade s požiadavkami na znalosti potrebné na meranie a analýzu rizík, nielen poistných. Jej cieľom je uviesť co najzrozumiteľnejšou formou, ale pri zachovaní matematickej korektnosti, základné pojmy, metódy a postupy vedúce k výsledkom, na základe ktorých možno posúdiť splnenie požiadaviek na solventnosť poisťovne pomocou stochastického prístupu.

Stáhnout Teória rizika v poistení knihu ve formátu pdf, epub, mobi. Průměrné náklady na knihu Teória rizika v poistení je 424 Kč. Zde si můžete knihu stáhnout zdarma ve formátu pdf, epub a mobi. Ke stažení použijte následující odkazy Teória rizika v poistení kniha ve formátu pdf, epub a mobi.

Teória rizika v poistení z Galina Horáková – jedna z nejlepších knih v češtině. Naše webové stránky obsahují nejzajímavější knihy, které si můžete stáhnout ve formátu pdf, epub a mobi. Níže naleznete seznam webových stránek, kde se dozvíte více o knize Teória rizika v poistení z Galina Horáková.

Populární vyhledávání: Teória rizika v poistení pdf, stáhnout Teória rizika v poistení pdf, stáhnout Teória rizika v poistení knihu pdf, Teória rizika v poistení kniha ve formátu pdf, zdarma Teória rizika v poistení kniha ke stažení, zdarma Teória rizika v poistení ebook ve formátu pdf, Teória rizika v poistení knihu lze číst online, kde si mohu knihu stáhnout Teória rizika v poistení pdf? Jak mohu stáhnout Teória rizika v poistení kniha ve formátu PDF? Kde mohu stáhnout Teória rizika v poistení zdarma? Jak mohu zdarma stáhnout knihu Teória rizika v poistení? stáhnout Teória rizika v poistení epub, stáhnout Teória rizika v poistení ebook epub, Teória rizika v poistení e-kniha ve formátu epub, zdarma Teória rizika v poistení ebook ve formátu epub, kde si mohu stáhnout knihu Teória rizika v poistení epub? Jak stáhnout knihu Teória rizika v poistení ve formátu epub? Teória rizika v poistení mobi, stáhnout Teória rizika v poistení mobi, stáhnout Teória rizika v poistení e-kniha mobi, Teória rizika v poistení kniha ve formátu mobi, zdarma Teória rizika v poistení ebook ve formátu mobi, kde si mohu stáhnout knihu Teória rizika v poistení mobi? Jak mohu stáhnout knihu Teória rizika v poistení v mobilním formátu? Kde knihu stáhnout Teória rizika v poistení z Galina Horáková zdarma? Jak stáhnout Teória rizika v poistení z Galina Horáková e-knihu zdarma?

Leave a Reply