Testování pro programátory

Testování pro programátory

Testování pro programátory stáhnout knihu pdf, epub, mobi

Podrobnosti knihy Testování pro programátory z Pavel Herout

 • Název knihy: Testování pro programátory
 • Autor knihy: Pavel Herout
 • Kniha jazyk: Česky
 • Datum vydání knihy: 2017
 • Počet stránek: 408
 • Žánrové knihy: Operační systémy
 • ISBN: 978-80-7232-481-1
 • EAN: 9788072324811
 • Dostupné soubory: testovani-pro-programatory-313989.pdf, testovani-pro-programatory-313989.epub, testovani-pro-programatory-313989.mobi
 • Podmínky stahování této knihy: Kniha zdarma
 • Jak stáhnout knihu: odkazy ke stažení knihy Testování pro programátory v dolní části stránky

Shrnutí knihy Testování pro programátory z Pavel Herout

Tato kniha z vás neudělá testera, ale může z vás udělat lepšího programátora. Lepšího z toho pohledu, že si budete více jisti kvalitou svého kódu a tuto kvalitu budete schopni i prokázat. Testování, jako důležitá část zajišťování kvality software, je již považováno za nutnost a existuje pro něj mnoho nástrojů. Pravděpodobně jste se již setkali s pojmy jako jsou jednotkové testování, mockování, logování, pokrytí kódu, statická analýza atd. Možná, že jste některé z těchto technik již zkoušeli použít ve své programátorské praxi, ale pokusy nebyly z nejrůznějších důvodů úspěšné. A právě této skupině programátorů je kniha určena. Teorií o testování se zabývá pouze v nejnutnější míře, víceméně jen v úvodní kapitole. Všechny další kapitoly podrobně, na příkladech a od samých začátků vykládají jednotlivé v současné době běžně používané a praxí ověřené techniky testování. Od čtenáře nejsou vyžadovány žádné předchozí znalosti problematiky testování. I když je pro výklad a pro příklady použitý jazyk Java, mnohé vysvětlované věci jsou obecné a tudíž přenositelné i do jiných programovacích jazyků.

Stáhnout Testování pro programátory knihu ve formátu pdf, epub, mobi. Průměrné náklady na knihu Testování pro programátory je 408 Kč. Zde si můžete knihu stáhnout zdarma ve formátu pdf, epub a mobi. Ke stažení použijte následující odkazy Testování pro programátory kniha ve formátu pdf, epub a mobi.

Testování pro programátory z Pavel Herout – jedna z nejlepších knih v češtině. Naše webové stránky obsahují nejzajímavější knihy, které si můžete stáhnout ve formátu pdf, epub a mobi. Níže naleznete seznam webových stránek, kde se dozvíte více o knize Testování pro programátory z Pavel Herout.

Populární vyhledávání: Testování pro programátory pdf, stáhnout Testování pro programátory pdf, stáhnout Testování pro programátory knihu pdf, Testování pro programátory kniha ve formátu pdf, zdarma Testování pro programátory kniha ke stažení, zdarma Testování pro programátory ebook ve formátu pdf, Testování pro programátory knihu lze číst online, kde si mohu knihu stáhnout Testování pro programátory pdf? Jak mohu stáhnout Testování pro programátory kniha ve formátu PDF? Kde mohu stáhnout Testování pro programátory zdarma? Jak mohu zdarma stáhnout knihu Testování pro programátory? stáhnout Testování pro programátory epub, stáhnout Testování pro programátory ebook epub, Testování pro programátory e-kniha ve formátu epub, zdarma Testování pro programátory ebook ve formátu epub, kde si mohu stáhnout knihu Testování pro programátory epub? Jak stáhnout knihu Testování pro programátory ve formátu epub? Testování pro programátory mobi, stáhnout Testování pro programátory mobi, stáhnout Testování pro programátory e-kniha mobi, Testování pro programátory kniha ve formátu mobi, zdarma Testování pro programátory ebook ve formátu mobi, kde si mohu stáhnout knihu Testování pro programátory mobi? Jak mohu stáhnout knihu Testování pro programátory v mobilním formátu? Kde knihu stáhnout Testování pro programátory z Pavel Herout zdarma? Jak stáhnout Testování pro programátory z Pavel Herout e-knihu zdarma?

Leave a Reply