Testy obecných studijních předpokladů a základy logiky 2. díl

Testy obecných studijních předpokladů a základy logiky 2. díl

Testy obecných studijních předpokladů a základy logiky 2. díl stáhnout knihu pdf, epub, mobi

Podrobnosti knihy Testy obecných studijních předpokladů a základy logiky 2. díl z Pavel Kotlán

 • Název knihy: Testy obecných studijních předpokladů a základy logiky 2. díl
 • Autor knihy: Pavel Kotlán
 • Kniha jazyk: Česky
 • Datum vydání knihy: 2017
 • Počet stránek: 212
 • Žánrové knihy: Opakování, souhrny, přijímací zkoušky
 • ISBN: 978-80-86572-81-9
 • EAN: 9788086572819
 • Dostupné soubory: testy-obecnych-studijnich-predpokladu-a-zaklady-logiky-2-dil-330483.pdf, testy-obecnych-studijnich-predpokladu-a-zaklady-logiky-2-dil-330483.epub, testy-obecnych-studijnich-predpokladu-a-zaklady-logiky-2-dil-330483.mobi
 • Podmínky stahování této knihy: Kniha zdarma
 • Jak stáhnout knihu: odkazy ke stažení knihy Testy obecných studijních předpokladů a základy logiky 2. díl v dolní části stránky

Shrnutí knihy Testy obecných studijních předpokladů a základy logiky 2. díl z Pavel Kotlán

Publikace vychází již v 9. přepracovaném a aktualizovaném vydání a reaguje na nové trendy v přijímacím řízení v českém vysokém školství, kde se u přijímacích zkoušek začínají masivně testovat obecné studijní předpoklady, jež vycházejí převážně z logických testů a SCIO testů. Test OSP je součástí přijímacích zkoušek na Univerzitu Karlovu v Praze, Ostravskou univerzitu, Univerzitu Palackého v Olomouci a další vysoké školy. V této publikaci také autoři aktuálně popisují současné trendy v přijímacím řízení na Masarykovu univerzitu v Brně, kdy je kritériem pro přijetí úspěšné absolvování „Testu studijních předpokladů“. Cílem přijímacích testů je prověřit znalosti v těchto oblastech: verbální a kritické myšlení, numerické a kvantitativní myšlení, prostorové a symbolické myšlení, analytické myšlení a úsudky, resp. základy vědeckého, kritického myšlení a kulturního přehledu. Zmíněné je dominantní náplní i této publikace. Kromě vysvětlení teoretických postupů řešení se v knize setkáte také s mnoha praktickými radami, ale především s velkým množstvím testových příkladů. Stejně tak je obsahovou náplní této publikace podrobné vysvětlení základů výrokové, predikátové a normativní logiky. V neposlední řadě zde naleznete ukázkový test obecných studijních předpokladů (SCIO test) a test studijních předpokladů, který je uplatňovaný např. na většině fakult Masarykovy univerzity v Brně. Tuto publikaci lze svým pojetím chápat jako cvičebnici k 1. dílu, ve kterém je vysvětlena i teoretická problematika. Připraví uchazeče o studium např. na Univerzitě Karlově v Praze, Masarykově univerzitě v Brně, Univerzitě Palackého v Olomouci, Ostravské univerzitě, VŠB – TU v Ostravě, Jihočeské univerzitě v Českých Budějovicích, VUT v Brně, UTB ve Zlíně, Slezské univerzitě v Opavě, VŠE v Praze, Západočeské univerzitě v Plzni, Univerzitě v Hradci Králové, Technické univerzitě v Liberci, UJEP v Ústí nad Labem, Vysoké škole chemicko-technologické v Praze, MZLU v Brně nebo České zemědělské univerzitě v Praze.

Stáhnout Testy obecných studijních předpokladů a základy logiky 2. díl knihu ve formátu pdf, epub, mobi. Průměrné náklady na knihu Testy obecných studijních předpokladů a základy logiky 2. díl je 212 Kč. Zde si můžete knihu stáhnout zdarma ve formátu pdf, epub a mobi. Ke stažení použijte následující odkazy Testy obecných studijních předpokladů a základy logiky 2. díl kniha ve formátu pdf, epub a mobi.

Testy obecných studijních předpokladů a základy logiky 2. díl z Pavel Kotlán – jedna z nejlepších knih v češtině. Naše webové stránky obsahují nejzajímavější knihy, které si můžete stáhnout ve formátu pdf, epub a mobi. Níže naleznete seznam webových stránek, kde se dozvíte více o knize Testy obecných studijních předpokladů a základy logiky 2. díl z Pavel Kotlán.

Populární vyhledávání: Testy obecných studijních předpokladů a základy logiky 2. díl pdf, stáhnout Testy obecných studijních předpokladů a základy logiky 2. díl pdf, stáhnout Testy obecných studijních předpokladů a základy logiky 2. díl knihu pdf, Testy obecných studijních předpokladů a základy logiky 2. díl kniha ve formátu pdf, zdarma Testy obecných studijních předpokladů a základy logiky 2. díl kniha ke stažení, zdarma Testy obecných studijních předpokladů a základy logiky 2. díl ebook ve formátu pdf, Testy obecných studijních předpokladů a základy logiky 2. díl knihu lze číst online, kde si mohu knihu stáhnout Testy obecných studijních předpokladů a základy logiky 2. díl pdf? Jak mohu stáhnout Testy obecných studijních předpokladů a základy logiky 2. díl kniha ve formátu PDF? Kde mohu stáhnout Testy obecných studijních předpokladů a základy logiky 2. díl zdarma? Jak mohu zdarma stáhnout knihu Testy obecných studijních předpokladů a základy logiky 2. díl? stáhnout Testy obecných studijních předpokladů a základy logiky 2. díl epub, stáhnout Testy obecných studijních předpokladů a základy logiky 2. díl ebook epub, Testy obecných studijních předpokladů a základy logiky 2. díl e-kniha ve formátu epub, zdarma Testy obecných studijních předpokladů a základy logiky 2. díl ebook ve formátu epub, kde si mohu stáhnout knihu Testy obecných studijních předpokladů a základy logiky 2. díl epub? Jak stáhnout knihu Testy obecných studijních předpokladů a základy logiky 2. díl ve formátu epub? Testy obecných studijních předpokladů a základy logiky 2. díl mobi, stáhnout Testy obecných studijních předpokladů a základy logiky 2. díl mobi, stáhnout Testy obecných studijních předpokladů a základy logiky 2. díl e-kniha mobi, Testy obecných studijních předpokladů a základy logiky 2. díl kniha ve formátu mobi, zdarma Testy obecných studijních předpokladů a základy logiky 2. díl ebook ve formátu mobi, kde si mohu stáhnout knihu Testy obecných studijních předpokladů a základy logiky 2. díl mobi? Jak mohu stáhnout knihu Testy obecných studijních předpokladů a základy logiky 2. díl v mobilním formátu? Kde knihu stáhnout Testy obecných studijních předpokladů a základy logiky 2. díl z Pavel Kotlán zdarma? Jak stáhnout Testy obecných studijních předpokladů a základy logiky 2. díl z Pavel Kotlán e-knihu zdarma?

Leave a Reply