Textil

Textil

Textil stáhnout knihu pdf, epub, mobi

Podrobnosti knihy Textil z Orly Castel-Bloom

 • Název knihy: Textil
 • Autor knihy: Orly Castel-Bloom
 • Kniha jazyk: Česky
 • Datum vydání knihy: 2017
 • Počet stránek: 248
 • Žánrové knihy: Společenské romány
 • ISBN: 978-80-7407-366-3
 • EAN: 9788074073663
 • Dostupné soubory: textil-330623.pdf, textil-330623.epub, textil-330623.mobi
 • Podmínky stahování této knihy: Kniha zdarma
 • Jak stáhnout knihu: odkazy ke stažení knihy Textil v dolní části stránky

Shrnutí knihy Textil z Orly Castel-Bloom

Humoristický, místy až surrealistický příběh rodiny z vyšší střední třídy, žijící v bohatém severním předměstí Tel Avivu. Zatímco otec rodiny Irad Gruber je excentrický vědec, který vymýšlí pro armádu (a celou planetu) oblek, jenž bude chránit před atentátníky-sebevrahy, matka Mandy Gruberová vede rodinnou textilní továrnu na pyžama pro ultraortodoxní klientelu a ve volných chvílích se vášnivě oddává plastické chirurgii (jejím zatím posledním nápadem jsou „mnohem mladší a víc sexy lopatky“).
Jak se později ukáže, Mandy podstupuje plastické operace proto, že jí anestetika a utišující léky pomáhají překonat strach o syna sloužícího jako sniper v armádě. Po jedné nepodařené operaci Mandy Gruberová umírá a rodinné textilky se ujímá dcera, která jako černá ovce rodiny dosud žila na biofarmě v Negevské poušti s jedním cool hipíkem. A rozsáhlé změny v továrně na sebe nenechají dlouho čekat

Stáhnout Textil knihu ve formátu pdf, epub, mobi. Průměrné náklady na knihu Textil je 248 Kč. Zde si můžete knihu stáhnout zdarma ve formátu pdf, epub a mobi. Ke stažení použijte následující odkazy Textil kniha ve formátu pdf, epub a mobi.

Textil z Orly Castel-Bloom – jedna z nejlepších knih v češtině. Naše webové stránky obsahují nejzajímavější knihy, které si můžete stáhnout ve formátu pdf, epub a mobi. Níže naleznete seznam webových stránek, kde se dozvíte více o knize Textil z Orly Castel-Bloom.

Populární vyhledávání: Textil pdf, stáhnout Textil pdf, stáhnout Textil knihu pdf, Textil kniha ve formátu pdf, zdarma Textil kniha ke stažení, zdarma Textil ebook ve formátu pdf, Textil knihu lze číst online, kde si mohu knihu stáhnout Textil pdf? Jak mohu stáhnout Textil kniha ve formátu PDF? Kde mohu stáhnout Textil zdarma? Jak mohu zdarma stáhnout knihu Textil? stáhnout Textil epub, stáhnout Textil ebook epub, Textil e-kniha ve formátu epub, zdarma Textil ebook ve formátu epub, kde si mohu stáhnout knihu Textil epub? Jak stáhnout knihu Textil ve formátu epub? Textil mobi, stáhnout Textil mobi, stáhnout Textil e-kniha mobi, Textil kniha ve formátu mobi, zdarma Textil ebook ve formátu mobi, kde si mohu stáhnout knihu Textil mobi? Jak mohu stáhnout knihu Textil v mobilním formátu? Kde knihu stáhnout Textil z Orly Castel-Bloom zdarma? Jak stáhnout Textil z Orly Castel-Bloom e-knihu zdarma?

Leave a Reply