Tři vteřiny

Tři vteřiny

Tři vteřiny stáhnout knihu pdf, epub, mobi

Podrobnosti knihy Tři vteřiny z Börge Hellström

 • Název knihy: Tři vteřiny
 • Autor knihy: Börge Hellström
 • Kniha jazyk: Česky
 • Datum vydání knihy: 2014
 • Počet stránek: 560
 • Žánrové knihy: Dobrodružství a western
 • ISBN: 978-80-242-4514-0
 • EAN: 9788024245140
 • Dostupné soubory: tri-vteriny-217911.pdf, tri-vteriny-217911.epub, tri-vteriny-217911.mobi
 • Podmínky stahování této knihy: Kniha zdarma
 • Jak stáhnout knihu: odkazy ke stažení knihy Tři vteřiny v dolní části stránky

Shrnutí knihy Tři vteřiny z Börge Hellström

Piet Hoffman je bývalý zločinec a nejlepší tajný agent švédské policie. Pracuje v utajení pod krycím jménem Paula a o jeho existenci ví pouze jeden člověk. Nyní má splnit nejtěžší úkol svého života: doručit do jedné z nejpřísnějších švédských věznic zásilku amfetaminu pro polskou mafii a tím získat její důvěru. Úspěch pro Pieta znamená získání nové identity a šanci začít nový život se svou manželkou a syny. Dobře si uvědomuje, že je ve světě zrady a násilí na všechno sám a že nesmí nikomu věřit…
Strhující akční thriller z pera nejprodávanější švédské dvojice Anderse Roslunda a Börge Hellströma (autorů Boxu 21 a Odplaty) – oceněný ve Švédsku jako nejlepší krimi roku 2009 a v angloamerickém světě jako nejlepší přeložené krimi roku 2011 – vyšel ve 29 zemích.

Stáhnout Tři vteřiny knihu ve formátu pdf, epub, mobi. Průměrné náklady na knihu Tři vteřiny je 560 Kč. Zde si můžete knihu stáhnout zdarma ve formátu pdf, epub a mobi. Ke stažení použijte následující odkazy Tři vteřiny kniha ve formátu pdf, epub a mobi.

Tři vteřiny z Börge Hellström – jedna z nejlepších knih v češtině. Naše webové stránky obsahují nejzajímavější knihy, které si můžete stáhnout ve formátu pdf, epub a mobi. Níže naleznete seznam webových stránek, kde se dozvíte více o knize Tři vteřiny z Börge Hellström.

Populární vyhledávání: Tři vteřiny pdf, stáhnout Tři vteřiny pdf, stáhnout Tři vteřiny knihu pdf, Tři vteřiny kniha ve formátu pdf, zdarma Tři vteřiny kniha ke stažení, zdarma Tři vteřiny ebook ve formátu pdf, Tři vteřiny knihu lze číst online, kde si mohu knihu stáhnout Tři vteřiny pdf? Jak mohu stáhnout Tři vteřiny kniha ve formátu PDF? Kde mohu stáhnout Tři vteřiny zdarma? Jak mohu zdarma stáhnout knihu Tři vteřiny? stáhnout Tři vteřiny epub, stáhnout Tři vteřiny ebook epub, Tři vteřiny e-kniha ve formátu epub, zdarma Tři vteřiny ebook ve formátu epub, kde si mohu stáhnout knihu Tři vteřiny epub? Jak stáhnout knihu Tři vteřiny ve formátu epub? Tři vteřiny mobi, stáhnout Tři vteřiny mobi, stáhnout Tři vteřiny e-kniha mobi, Tři vteřiny kniha ve formátu mobi, zdarma Tři vteřiny ebook ve formátu mobi, kde si mohu stáhnout knihu Tři vteřiny mobi? Jak mohu stáhnout knihu Tři vteřiny v mobilním formátu? Kde knihu stáhnout Tři vteřiny z Börge Hellström zdarma? Jak stáhnout Tři vteřiny z Börge Hellström e-knihu zdarma?

Leave a Reply