Třídní učitel jako kouč

Třídní učitel jako kouč

Třídní učitel jako kouč stáhnout knihu pdf, epub, mobi

Podrobnosti knihy Třídní učitel jako kouč z Robert Čapek

 • Název knihy: Třídní učitel jako kouč
 • Autor knihy: Robert Čapek
 • Kniha jazyk: Česky
 • Datum vydání knihy: 2017
 • Počet stránek: 125
 • Žánrové knihy: Pedagogika, didaktika
 • ISBN: 978-80-7496-293-6
 • EAN: 9788074962936
 • Dostupné soubory: tridni-ucitel-jako-kouc-317427.pdf, tridni-ucitel-jako-kouc-317427.epub, tridni-ucitel-jako-kouc-317427.mobi
 • Podmínky stahování této knihy: Kniha zdarma
 • Jak stáhnout knihu: odkazy ke stažení knihy Třídní učitel jako kouč v dolní části stránky

Shrnutí knihy Třídní učitel jako kouč z Robert Čapek

Publikace v rámci ediční řady s názvem Třídní učitel jako kouč rozvíjí dovednosti třídního učitele v oblasti budování třídního kolektivu, věnuje se využití koučinku pro vedení žáků, nastavení spolupráce asistenta pedagoga ve třídě a seznamuje ho s legislativou určenou právě k práci třídního učitele.

autoři: Bc. Jiří Bréda, Mgr. Robert Čapek, PhD., JUDr. Eva Dandová, PhDr. Jitka Kendíková

Stáhnout Třídní učitel jako kouč knihu ve formátu pdf, epub, mobi. Průměrné náklady na knihu Třídní učitel jako kouč je 125 Kč. Zde si můžete knihu stáhnout zdarma ve formátu pdf, epub a mobi. Ke stažení použijte následující odkazy Třídní učitel jako kouč kniha ve formátu pdf, epub a mobi.

Třídní učitel jako kouč z Robert Čapek – jedna z nejlepších knih v češtině. Naše webové stránky obsahují nejzajímavější knihy, které si můžete stáhnout ve formátu pdf, epub a mobi. Níže naleznete seznam webových stránek, kde se dozvíte více o knize Třídní učitel jako kouč z Robert Čapek.

Populární vyhledávání: Třídní učitel jako kouč pdf, stáhnout Třídní učitel jako kouč pdf, stáhnout Třídní učitel jako kouč knihu pdf, Třídní učitel jako kouč kniha ve formátu pdf, zdarma Třídní učitel jako kouč kniha ke stažení, zdarma Třídní učitel jako kouč ebook ve formátu pdf, Třídní učitel jako kouč knihu lze číst online, kde si mohu knihu stáhnout Třídní učitel jako kouč pdf? Jak mohu stáhnout Třídní učitel jako kouč kniha ve formátu PDF? Kde mohu stáhnout Třídní učitel jako kouč zdarma? Jak mohu zdarma stáhnout knihu Třídní učitel jako kouč? stáhnout Třídní učitel jako kouč epub, stáhnout Třídní učitel jako kouč ebook epub, Třídní učitel jako kouč e-kniha ve formátu epub, zdarma Třídní učitel jako kouč ebook ve formátu epub, kde si mohu stáhnout knihu Třídní učitel jako kouč epub? Jak stáhnout knihu Třídní učitel jako kouč ve formátu epub? Třídní učitel jako kouč mobi, stáhnout Třídní učitel jako kouč mobi, stáhnout Třídní učitel jako kouč e-kniha mobi, Třídní učitel jako kouč kniha ve formátu mobi, zdarma Třídní učitel jako kouč ebook ve formátu mobi, kde si mohu stáhnout knihu Třídní učitel jako kouč mobi? Jak mohu stáhnout knihu Třídní učitel jako kouč v mobilním formátu? Kde knihu stáhnout Třídní učitel jako kouč z Robert Čapek zdarma? Jak stáhnout Třídní učitel jako kouč z Robert Čapek e-knihu zdarma?

Leave a Reply