Tilda a její nápady

Tilda a její nápady

Tilda a její nápady stáhnout knihu pdf, epub, mobi

Podrobnosti knihy Tilda a její nápady z Tone Finnanger

 • Název knihy: Tilda a její nápady
 • Autor knihy: Tone Finnanger
 • Kniha jazyk: Česky
 • Datum vydání knihy: 2017
 • Počet stránek: 144
 • Žánrové knihy: Ostatní koníčky
 • ISBN: 978-80-7359-535-7
 • EAN: 9788073595357
 • Dostupné soubory: tilda-a-jeji-napady-332021.pdf, tilda-a-jeji-napady-332021.epub, tilda-a-jeji-napady-332021.mobi
 • Podmínky stahování této knihy: Kniha zdarma
 • Jak stáhnout knihu: odkazy ke stažení knihy Tilda a její nápady v dolní části stránky

Shrnutí knihy Tilda a její nápady z Tone Finnanger

Světoznámá návrhářka Tilda se vrací s novou várkou hraček a dalších šitých pokladů na celý rok

Toto sběratelské vydání rukodělné Tildy obsahuje podrobný popis výroby kouzelných kreací z látky nebo papíru z návrhářské dílny světově proslulé Tone Finnangerové.
V knize najdete více než 30 návodů, jak si krok za krokem vyrobit například úchvatné módní doplňky, tašky či peněženky, roztomilé andělíčky, látkové hračky na mazlení, polštářky, ozdobné krabičky na ukládání různých předmětů, zápisníky a pohlednice, dekorace pro stolování a mnoho dalších nápadů na rukodělné dárky od brzkého jara až do Vánoc.
Pro praktické použití jsou střihy doplněny podrobným a srozumitelným postupem, krásnými fotografiemi, barevnými ilustracemi a šablonami v reálné velikosti.

Stáhnout Tilda a její nápady knihu ve formátu pdf, epub, mobi. Průměrné náklady na knihu Tilda a její nápady je 144 Kč. Zde si můžete knihu stáhnout zdarma ve formátu pdf, epub a mobi. Ke stažení použijte následující odkazy Tilda a její nápady kniha ve formátu pdf, epub a mobi.

Tilda a její nápady z Tone Finnanger – jedna z nejlepších knih v češtině. Naše webové stránky obsahují nejzajímavější knihy, které si můžete stáhnout ve formátu pdf, epub a mobi. Níže naleznete seznam webových stránek, kde se dozvíte více o knize Tilda a její nápady z Tone Finnanger.

Populární vyhledávání: Tilda a její nápady pdf, stáhnout Tilda a její nápady pdf, stáhnout Tilda a její nápady knihu pdf, Tilda a její nápady kniha ve formátu pdf, zdarma Tilda a její nápady kniha ke stažení, zdarma Tilda a její nápady ebook ve formátu pdf, Tilda a její nápady knihu lze číst online, kde si mohu knihu stáhnout Tilda a její nápady pdf? Jak mohu stáhnout Tilda a její nápady kniha ve formátu PDF? Kde mohu stáhnout Tilda a její nápady zdarma? Jak mohu zdarma stáhnout knihu Tilda a její nápady? stáhnout Tilda a její nápady epub, stáhnout Tilda a její nápady ebook epub, Tilda a její nápady e-kniha ve formátu epub, zdarma Tilda a její nápady ebook ve formátu epub, kde si mohu stáhnout knihu Tilda a její nápady epub? Jak stáhnout knihu Tilda a její nápady ve formátu epub? Tilda a její nápady mobi, stáhnout Tilda a její nápady mobi, stáhnout Tilda a její nápady e-kniha mobi, Tilda a její nápady kniha ve formátu mobi, zdarma Tilda a její nápady ebook ve formátu mobi, kde si mohu stáhnout knihu Tilda a její nápady mobi? Jak mohu stáhnout knihu Tilda a její nápady v mobilním formátu? Kde knihu stáhnout Tilda a její nápady z Tone Finnanger zdarma? Jak stáhnout Tilda a její nápady z Tone Finnanger e-knihu zdarma?

Leave a Reply