Tintin 15 – Tintin v zemi černého zlata

Tintin 15 - Tintin v zemi černého zlata

Tintin 15 – Tintin v zemi černého zlata stáhnout knihu pdf, epub, mobi

Podrobnosti knihy Tintin 15 – Tintin v zemi černého zlata z Hergé

 • Název knihy: Tintin 15 – Tintin v zemi černého zlata
 • Autor knihy: Hergé
 • Kniha jazyk: Česky
 • Datum vydání knihy: není k dispozici
 • Počet stránek: 64
 • Žánrové knihy: Komiks pro děti
 • ISBN: 978-80-00-04657-0
 • EAN: 9788000046570
 • Dostupné soubory: tintin-15-tintin-v-zemi-cerneho-zlata-347281.pdf, tintin-15-tintin-v-zemi-cerneho-zlata-347281.epub, tintin-15-tintin-v-zemi-cerneho-zlata-347281.mobi
 • Podmínky stahování této knihy: Kniha zdarma
 • Jak stáhnout knihu: odkazy ke stažení knihy Tintin 15 – Tintin v zemi černého zlata v dolní části stránky

Shrnutí knihy Tintin 15 – Tintin v zemi černého zlata z Hergé

Černé zlato je chronologicky patnáctým Tintinovým dobrodružstvím. První černobílá verze začala vycházet roku 1939, Hergé umístil děj do vymyšlené arabské země Hemed, kde spolu soupeří dva ropní šejkové posedlí touhou po moci. Mezi nimi se ocitá Tintin a snaží se polapit zlotřilého padoucha dr. Müllera, s kterým se setkal již v příběhu Černý ostrov. Jízda pouští popletených detektivů Tkadlece a Kadlece patří k nejvtipnějším sekvencím celé série.

Stáhnout Tintin 15 – Tintin v zemi černého zlata knihu ve formátu pdf, epub, mobi. Průměrné náklady na knihu Tintin 15 – Tintin v zemi černého zlata je 64 Kč. Zde si můžete knihu stáhnout zdarma ve formátu pdf, epub a mobi. Ke stažení použijte následující odkazy Tintin 15 – Tintin v zemi černého zlata kniha ve formátu pdf, epub a mobi.

Tintin 15 – Tintin v zemi černého zlata z Hergé – jedna z nejlepších knih v češtině. Naše webové stránky obsahují nejzajímavější knihy, které si můžete stáhnout ve formátu pdf, epub a mobi. Níže naleznete seznam webových stránek, kde se dozvíte více o knize Tintin 15 – Tintin v zemi černého zlata z Hergé.

Populární vyhledávání: Tintin 15 – Tintin v zemi černého zlata pdf, stáhnout Tintin 15 – Tintin v zemi černého zlata pdf, stáhnout Tintin 15 – Tintin v zemi černého zlata knihu pdf, Tintin 15 – Tintin v zemi černého zlata kniha ve formátu pdf, zdarma Tintin 15 – Tintin v zemi černého zlata kniha ke stažení, zdarma Tintin 15 – Tintin v zemi černého zlata ebook ve formátu pdf, Tintin 15 – Tintin v zemi černého zlata knihu lze číst online, kde si mohu knihu stáhnout Tintin 15 – Tintin v zemi černého zlata pdf? Jak mohu stáhnout Tintin 15 – Tintin v zemi černého zlata kniha ve formátu PDF? Kde mohu stáhnout Tintin 15 – Tintin v zemi černého zlata zdarma? Jak mohu zdarma stáhnout knihu Tintin 15 – Tintin v zemi černého zlata? stáhnout Tintin 15 – Tintin v zemi černého zlata epub, stáhnout Tintin 15 – Tintin v zemi černého zlata ebook epub, Tintin 15 – Tintin v zemi černého zlata e-kniha ve formátu epub, zdarma Tintin 15 – Tintin v zemi černého zlata ebook ve formátu epub, kde si mohu stáhnout knihu Tintin 15 – Tintin v zemi černého zlata epub? Jak stáhnout knihu Tintin 15 – Tintin v zemi černého zlata ve formátu epub? Tintin 15 – Tintin v zemi černého zlata mobi, stáhnout Tintin 15 – Tintin v zemi černého zlata mobi, stáhnout Tintin 15 – Tintin v zemi černého zlata e-kniha mobi, Tintin 15 – Tintin v zemi černého zlata kniha ve formátu mobi, zdarma Tintin 15 – Tintin v zemi černého zlata ebook ve formátu mobi, kde si mohu stáhnout knihu Tintin 15 – Tintin v zemi černého zlata mobi? Jak mohu stáhnout knihu Tintin 15 – Tintin v zemi černého zlata v mobilním formátu? Kde knihu stáhnout Tintin 15 – Tintin v zemi černého zlata z Hergé zdarma? Jak stáhnout Tintin 15 – Tintin v zemi černého zlata z Hergé e-knihu zdarma?

Leave a Reply