Tisíc polibků

Tisíc polibků

Tisíc polibků stáhnout knihu pdf, epub, mobi

Podrobnosti knihy Tisíc polibků z Tilie Cole

 • Název knihy: Tisíc polibků
 • Autor knihy: Tilie Cole
 • Kniha jazyk: Česky
 • Datum vydání knihy: 2017
 • Počet stránek: 352
 • Žánrové knihy: Beletrie nad 9 let
 • ISBN: 978-80-7549-280-7
 • EAN: 9788075492807
 • Dostupné soubory: tisic-polibku-314242.pdf, tisic-polibku-314242.epub, tisic-polibku-314242.mobi
 • Podmínky stahování této knihy: Kniha zdarma
 • Jak stáhnout knihu: odkazy ke stažení knihy Tisíc polibků v dolní části stránky

Shrnutí knihy Tisíc polibků z Tilie Cole

„Možná jsme jako ten třešňový květ. Jako padající hvězdy. Možná jsme se milovali příliš moc, příliš mladí a zapláli tak jasně, že musíme zaniknout. Extrémní krása, rychlá smrt.“
Jeden polibek trvá okamžik. Tisíc polibků však může vydržet na celý život.
Jeden chlapec, jedna dívka. Pouto mezi nimi je ukováno v jediném okamžiku a střeženo v srdci celou dekádu. Jejich pouto vydrží navždy. Nebo tomu alespoň věří.
Když se sedmnáctiletý Rune Kristiansen po dvou letech vrací z rodného Norska do ospalého městečka Blossom Grove v Georgii, kde se v dětství spřátelil s Poppy Litchfieldovou, vrtá mu hlavou pouze jediné: Proč mu dívka, která byla druhou polovinou jeho duše a která mu slíbila, že bude věrně čekat na jeho návrat, přestala před dvěma lety odpovídat na jeho dopisy a telefonáty? Poppyino mlčení zlomilo Runovi srdce. Zatrpkl a zatvrdil se. Když však odhalí pravdu, zároveň zjistí, že ještě větší bolest ho teprve čeká.
Samostatný román pro čtenáře od 14 let. Přichystejte si kapesníky.

Stáhnout Tisíc polibků knihu ve formátu pdf, epub, mobi. Průměrné náklady na knihu Tisíc polibků je 352 Kč. Zde si můžete knihu stáhnout zdarma ve formátu pdf, epub a mobi. Ke stažení použijte následující odkazy Tisíc polibků kniha ve formátu pdf, epub a mobi.

Tisíc polibků z Tilie Cole – jedna z nejlepších knih v češtině. Naše webové stránky obsahují nejzajímavější knihy, které si můžete stáhnout ve formátu pdf, epub a mobi. Níže naleznete seznam webových stránek, kde se dozvíte více o knize Tisíc polibků z Tilie Cole.

Populární vyhledávání: Tisíc polibků pdf, stáhnout Tisíc polibků pdf, stáhnout Tisíc polibků knihu pdf, Tisíc polibků kniha ve formátu pdf, zdarma Tisíc polibků kniha ke stažení, zdarma Tisíc polibků ebook ve formátu pdf, Tisíc polibků knihu lze číst online, kde si mohu knihu stáhnout Tisíc polibků pdf? Jak mohu stáhnout Tisíc polibků kniha ve formátu PDF? Kde mohu stáhnout Tisíc polibků zdarma? Jak mohu zdarma stáhnout knihu Tisíc polibků? stáhnout Tisíc polibků epub, stáhnout Tisíc polibků ebook epub, Tisíc polibků e-kniha ve formátu epub, zdarma Tisíc polibků ebook ve formátu epub, kde si mohu stáhnout knihu Tisíc polibků epub? Jak stáhnout knihu Tisíc polibků ve formátu epub? Tisíc polibků mobi, stáhnout Tisíc polibků mobi, stáhnout Tisíc polibků e-kniha mobi, Tisíc polibků kniha ve formátu mobi, zdarma Tisíc polibků ebook ve formátu mobi, kde si mohu stáhnout knihu Tisíc polibků mobi? Jak mohu stáhnout knihu Tisíc polibků v mobilním formátu? Kde knihu stáhnout Tisíc polibků z Tilie Cole zdarma? Jak stáhnout Tisíc polibků z Tilie Cole e-knihu zdarma?

Leave a Reply