Tradície na Slovensku

Tradície na Slovensku

Tradície na Slovensku stáhnout knihu pdf, epub, mobi

Podrobnosti knihy Tradície na Slovensku z Zora Mintalová-Zubercová

 • Název knihy: Tradície na Slovensku
 • Autor knihy: Zora Mintalová-Zubercová
 • Kniha jazyk: Česky
 • Datum vydání knihy: 2015
 • Počet stránek: 360
 • Žánrové knihy: Literatura faktu
 • ISBN: 978-80-556-1482-3
 • EAN: 9788055614823
 • Dostupné soubory: tradicie-na-slovensku-316031.pdf, tradicie-na-slovensku-316031.epub, tradicie-na-slovensku-316031.mobi
 • Podmínky stahování této knihy: Kniha zdarma
 • Jak stáhnout knihu: odkazy ke stažení knihy Tradície na Slovensku v dolní části stránky

Shrnutí knihy Tradície na Slovensku z Zora Mintalová-Zubercová

Kniha Tradície na Slovensku je zaujímavým čítaním pre celú rodinu o pôvode, vývoji a význame našich bohatých tradícií. V prvej časti ponúka pútavé informácie o rodinnom zvykosloví, o narodení dieťaťa, svadbe i o úmrtí, o pôvode zvykov a obradov aj o tom, čo sa z nich v priebehu storočí zachovalo. Druhá časť knihy prechádza štyrmi ročnými obdobiami a oboznamuje s výročnými zvykmi a obradmi. Súčasťou knihy je receptár s tradičnými jedlami, ale aj mnoho piesní, riekaniek a pranostík.
Autorkou knihy je slovenská etnografka Zora Mintalová Zubercová. Vo Vydavateľstve SLOVART jej vyšli knihy Vianoce na Slovensku a Pečieme na Vianoce.

Stáhnout Tradície na Slovensku knihu ve formátu pdf, epub, mobi. Průměrné náklady na knihu Tradície na Slovensku je 360 Kč. Zde si můžete knihu stáhnout zdarma ve formátu pdf, epub a mobi. Ke stažení použijte následující odkazy Tradície na Slovensku kniha ve formátu pdf, epub a mobi.

Tradície na Slovensku z Zora Mintalová-Zubercová – jedna z nejlepších knih v češtině. Naše webové stránky obsahují nejzajímavější knihy, které si můžete stáhnout ve formátu pdf, epub a mobi. Níže naleznete seznam webových stránek, kde se dozvíte více o knize Tradície na Slovensku z Zora Mintalová-Zubercová.

Populární vyhledávání: Tradície na Slovensku pdf, stáhnout Tradície na Slovensku pdf, stáhnout Tradície na Slovensku knihu pdf, Tradície na Slovensku kniha ve formátu pdf, zdarma Tradície na Slovensku kniha ke stažení, zdarma Tradície na Slovensku ebook ve formátu pdf, Tradície na Slovensku knihu lze číst online, kde si mohu knihu stáhnout Tradície na Slovensku pdf? Jak mohu stáhnout Tradície na Slovensku kniha ve formátu PDF? Kde mohu stáhnout Tradície na Slovensku zdarma? Jak mohu zdarma stáhnout knihu Tradície na Slovensku? stáhnout Tradície na Slovensku epub, stáhnout Tradície na Slovensku ebook epub, Tradície na Slovensku e-kniha ve formátu epub, zdarma Tradície na Slovensku ebook ve formátu epub, kde si mohu stáhnout knihu Tradície na Slovensku epub? Jak stáhnout knihu Tradície na Slovensku ve formátu epub? Tradície na Slovensku mobi, stáhnout Tradície na Slovensku mobi, stáhnout Tradície na Slovensku e-kniha mobi, Tradície na Slovensku kniha ve formátu mobi, zdarma Tradície na Slovensku ebook ve formátu mobi, kde si mohu stáhnout knihu Tradície na Slovensku mobi? Jak mohu stáhnout knihu Tradície na Slovensku v mobilním formátu? Kde knihu stáhnout Tradície na Slovensku z Zora Mintalová-Zubercová zdarma? Jak stáhnout Tradície na Slovensku z Zora Mintalová-Zubercová e-knihu zdarma?

Leave a Reply