Trauma a paměť – Pohled do živé minulosti mysli a těla

Trauma a paměť - Pohled do živé minulosti mysli a těla

Trauma a paměť – Pohled do živé minulosti mysli a těla stáhnout knihu pdf, epub, mobi

Podrobnosti knihy Trauma a paměť – Pohled do živé minulosti mysli a těla z Peter A. Lavine

 • Název knihy: Trauma a paměť – Pohled do živé minulosti mysli a těla
 • Autor knihy: Peter A. Lavine
 • Kniha jazyk: Česky
 • Datum vydání knihy: 2017
 • Počet stránek: 187
 • Žánrové knihy: Psychologie
 • ISBN: 978-80-7500-253-2
 • EAN: 9788075002532
 • Dostupné soubory: trauma-a-pamet-pohled-do-zive-minulosti-mysli-a-tela-325530.pdf, trauma-a-pamet-pohled-do-zive-minulosti-mysli-a-tela-325530.epub, trauma-a-pamet-pohled-do-zive-minulosti-mysli-a-tela-325530.mobi
 • Podmínky stahování této knihy: Kniha zdarma
 • Jak stáhnout knihu: odkazy ke stažení knihy Trauma a paměť – Pohled do živé minulosti mysli a těla v dolní části stránky

Shrnutí knihy Trauma a paměť – Pohled do živé minulosti mysli a těla z Peter A. Lavine

Kniha je dalším pozoruhodným příspěvkem Dr. Levina k problematice léčby traumatu. Srozumitelným a poutavým jazykem, s odkazy na seriózní neurovědeckou literaturu, popisuje různé typy paměti, jejich základní neurologické mechanismy a jejich význam v práci s traumatem. Trauma a paměť je neocenitelnou publikací pro terapeuty, kteří se chtějí zdokonalit ve své praxi, pro laiky, kteří chtějí lépe porozumět tomu, jak mysl a mozek uchovávají a rozřešují traumata, i pro vědce, jež zajímá, jak body-psychoterapie využívají při práci s traumaty poznatků moderní neurovědy.

Stáhnout Trauma a paměť – Pohled do živé minulosti mysli a těla knihu ve formátu pdf, epub, mobi. Průměrné náklady na knihu Trauma a paměť – Pohled do živé minulosti mysli a těla je 187 Kč. Zde si můžete knihu stáhnout zdarma ve formátu pdf, epub a mobi. Ke stažení použijte následující odkazy Trauma a paměť – Pohled do živé minulosti mysli a těla kniha ve formátu pdf, epub a mobi.

Trauma a paměť – Pohled do živé minulosti mysli a těla z Peter A. Lavine – jedna z nejlepších knih v češtině. Naše webové stránky obsahují nejzajímavější knihy, které si můžete stáhnout ve formátu pdf, epub a mobi. Níže naleznete seznam webových stránek, kde se dozvíte více o knize Trauma a paměť – Pohled do živé minulosti mysli a těla z Peter A. Lavine.

Populární vyhledávání: Trauma a paměť – Pohled do živé minulosti mysli a těla pdf, stáhnout Trauma a paměť – Pohled do živé minulosti mysli a těla pdf, stáhnout Trauma a paměť – Pohled do živé minulosti mysli a těla knihu pdf, Trauma a paměť – Pohled do živé minulosti mysli a těla kniha ve formátu pdf, zdarma Trauma a paměť – Pohled do živé minulosti mysli a těla kniha ke stažení, zdarma Trauma a paměť – Pohled do živé minulosti mysli a těla ebook ve formátu pdf, Trauma a paměť – Pohled do živé minulosti mysli a těla knihu lze číst online, kde si mohu knihu stáhnout Trauma a paměť – Pohled do živé minulosti mysli a těla pdf? Jak mohu stáhnout Trauma a paměť – Pohled do živé minulosti mysli a těla kniha ve formátu PDF? Kde mohu stáhnout Trauma a paměť – Pohled do živé minulosti mysli a těla zdarma? Jak mohu zdarma stáhnout knihu Trauma a paměť – Pohled do živé minulosti mysli a těla? stáhnout Trauma a paměť – Pohled do živé minulosti mysli a těla epub, stáhnout Trauma a paměť – Pohled do živé minulosti mysli a těla ebook epub, Trauma a paměť – Pohled do živé minulosti mysli a těla e-kniha ve formátu epub, zdarma Trauma a paměť – Pohled do živé minulosti mysli a těla ebook ve formátu epub, kde si mohu stáhnout knihu Trauma a paměť – Pohled do živé minulosti mysli a těla epub? Jak stáhnout knihu Trauma a paměť – Pohled do živé minulosti mysli a těla ve formátu epub? Trauma a paměť – Pohled do živé minulosti mysli a těla mobi, stáhnout Trauma a paměť – Pohled do živé minulosti mysli a těla mobi, stáhnout Trauma a paměť – Pohled do živé minulosti mysli a těla e-kniha mobi, Trauma a paměť – Pohled do živé minulosti mysli a těla kniha ve formátu mobi, zdarma Trauma a paměť – Pohled do živé minulosti mysli a těla ebook ve formátu mobi, kde si mohu stáhnout knihu Trauma a paměť – Pohled do živé minulosti mysli a těla mobi? Jak mohu stáhnout knihu Trauma a paměť – Pohled do živé minulosti mysli a těla v mobilním formátu? Kde knihu stáhnout Trauma a paměť – Pohled do živé minulosti mysli a těla z Peter A. Lavine zdarma? Jak stáhnout Trauma a paměť – Pohled do živé minulosti mysli a těla z Peter A. Lavine e-knihu zdarma?

Leave a Reply