Trénink paměti pro seniory

Trénink paměti pro seniory

Trénink paměti pro seniory stáhnout knihu pdf, epub, mobi

Podrobnosti knihy Trénink paměti pro seniory z Jitka Suchá

 • Název knihy: Trénink paměti pro seniory
 • Autor knihy: Jitka Suchá
 • Kniha jazyk: Česky
 • Datum vydání knihy: není k dispozici
 • Počet stránek: 152
 • Žánrové knihy: Sebezdokonalování a tréning mozku
 • ISBN: 978-80-266-0570-6
 • EAN: 9788026605706
 • Dostupné soubory: trenink-pameti-pro-seniory-316209.pdf, trenink-pameti-pro-seniory-316209.epub, trenink-pameti-pro-seniory-316209.mobi
 • Podmínky stahování této knihy: Kniha zdarma
 • Jak stáhnout knihu: odkazy ke stažení knihy Trénink paměti pro seniory v dolní části stránky

Shrnutí knihy Trénink paměti pro seniory z Jitka Suchá

Kniha je zaměřena na tématiku procvičování paměti a dalších kognitivních funkcí jako je slovní zásoba, koncentrace pozornosti, logika, kreativita, zrakově-prostorové schopnosti a to zejména u seniorské populace. Po úvodní teoretické části, následuje část praktická s konkrétními úkoly na procvičování rozdělených dle toho, jaká kognitivní funkce je převážně procvičována. V knize nechybí ani klíč k řešení úloh.

Stáhnout Trénink paměti pro seniory knihu ve formátu pdf, epub, mobi. Průměrné náklady na knihu Trénink paměti pro seniory je 152 Kč. Zde si můžete knihu stáhnout zdarma ve formátu pdf, epub a mobi. Ke stažení použijte následující odkazy Trénink paměti pro seniory kniha ve formátu pdf, epub a mobi.

Trénink paměti pro seniory z Jitka Suchá – jedna z nejlepších knih v češtině. Naše webové stránky obsahují nejzajímavější knihy, které si můžete stáhnout ve formátu pdf, epub a mobi. Níže naleznete seznam webových stránek, kde se dozvíte více o knize Trénink paměti pro seniory z Jitka Suchá.

Populární vyhledávání: Trénink paměti pro seniory pdf, stáhnout Trénink paměti pro seniory pdf, stáhnout Trénink paměti pro seniory knihu pdf, Trénink paměti pro seniory kniha ve formátu pdf, zdarma Trénink paměti pro seniory kniha ke stažení, zdarma Trénink paměti pro seniory ebook ve formátu pdf, Trénink paměti pro seniory knihu lze číst online, kde si mohu knihu stáhnout Trénink paměti pro seniory pdf? Jak mohu stáhnout Trénink paměti pro seniory kniha ve formátu PDF? Kde mohu stáhnout Trénink paměti pro seniory zdarma? Jak mohu zdarma stáhnout knihu Trénink paměti pro seniory? stáhnout Trénink paměti pro seniory epub, stáhnout Trénink paměti pro seniory ebook epub, Trénink paměti pro seniory e-kniha ve formátu epub, zdarma Trénink paměti pro seniory ebook ve formátu epub, kde si mohu stáhnout knihu Trénink paměti pro seniory epub? Jak stáhnout knihu Trénink paměti pro seniory ve formátu epub? Trénink paměti pro seniory mobi, stáhnout Trénink paměti pro seniory mobi, stáhnout Trénink paměti pro seniory e-kniha mobi, Trénink paměti pro seniory kniha ve formátu mobi, zdarma Trénink paměti pro seniory ebook ve formátu mobi, kde si mohu stáhnout knihu Trénink paměti pro seniory mobi? Jak mohu stáhnout knihu Trénink paměti pro seniory v mobilním formátu? Kde knihu stáhnout Trénink paměti pro seniory z Jitka Suchá zdarma? Jak stáhnout Trénink paměti pro seniory z Jitka Suchá e-knihu zdarma?

Leave a Reply