Trestné právo procesné I

Trestné právo procesné I

Trestné právo procesné I stáhnout knihu pdf, epub, mobi

Podrobnosti knihy Trestné právo procesné I z Jozef Záhora

 • Název knihy: Trestné právo procesné I
 • Autor knihy: Jozef Záhora
 • Kniha jazyk: Česky
 • Datum vydání knihy: není k dispozici
 • Počet stránek: 528
 • Žánrové knihy: Právo, politologie, sociologie
 • ISBN: 978-80-8168-593-4
 • EAN: 9788081685934
 • Dostupné soubory: trestne-pravo-procesne-i-347167.pdf, trestne-pravo-procesne-i-347167.epub, trestne-pravo-procesne-i-347167.mobi
 • Podmínky stahování této knihy: Kniha zdarma
 • Jak stáhnout knihu: odkazy ke stažení knihy Trestné právo procesné I v dolní části stránky

Shrnutí knihy Trestné právo procesné I z Jozef Záhora

Trestné právo procesné patrí medzi jedno z najviac dynamicky sa rozvíjajúcich právnych odvetví a zatiaľ čo v minulosti bolo výsadou vnútroštátnej trestnej politiky, v súčasnosti je zásadným spôsobom ovplyvňované aj právom Európskej únie či inými medzinárodnými záväzkami.
Autori na základe mnohoročných teoretických a praktických skúseností predkladajú učebnice trestného práva procesného, reagujúce na nedávne početné legislatívnych zmeny. Vzhľadom na postupný nárast rozsahu jednotlivých tém trestného práva procesného autori zvolili rozdelenie obsahu učebnice trestného práva procesného do dvoch dielov obdobne ako učebnice trestného práva hmotného.
Štruktúra učebníc nadväzuje na dosiaľ vydané československé, české a slovenské učebnice trestného práva procesného s niektorými inováciami, ktoré majú pomôcť zvládnuť štúdium tejto náročnej problematiky. Okrem podrobnej analýzy a výkladu jednotlivých ustanovení je text učebníc vhodne doplnený aj relevantnou judikatúrou všeobecných súdov, ústavného súdu a Európskeho súdu pre ľudské práva.

V prvom zväzku Trestné právo procesné I. autori pojednávajú o všeobecných otázkach trestného práva procesného, základných zásadách trestného konania, ochrane základných ľudských práv a slobôd, subjektoch trestného konania, procesných úkonoch, inštitútoch na zaistenie osôb, vecí a zabezpečovanie informácií v trestnom konaní, o dokazovaní a rozhodnutiach.
Na prvú časť nadväzuje druhá časť učebnice, Trestné právo procesné II. s podtitulom priebeh trestného konania.

Učebnice sú určené predovšetkým študentom vysokoškolského štúdia práva, ale môžu ich veľmi dobre využiť aj všetci právnici aplikujúci trestné právo procesné v najrôznejších funkciách a pozíciách.

Stáhnout Trestné právo procesné I knihu ve formátu pdf, epub, mobi. Průměrné náklady na knihu Trestné právo procesné I je 528 Kč. Zde si můžete knihu stáhnout zdarma ve formátu pdf, epub a mobi. Ke stažení použijte následující odkazy Trestné právo procesné I kniha ve formátu pdf, epub a mobi.

Trestné právo procesné I z Jozef Záhora – jedna z nejlepších knih v češtině. Naše webové stránky obsahují nejzajímavější knihy, které si můžete stáhnout ve formátu pdf, epub a mobi. Níže naleznete seznam webových stránek, kde se dozvíte více o knize Trestné právo procesné I z Jozef Záhora.

Populární vyhledávání: Trestné právo procesné I pdf, stáhnout Trestné právo procesné I pdf, stáhnout Trestné právo procesné I knihu pdf, Trestné právo procesné I kniha ve formátu pdf, zdarma Trestné právo procesné I kniha ke stažení, zdarma Trestné právo procesné I ebook ve formátu pdf, Trestné právo procesné I knihu lze číst online, kde si mohu knihu stáhnout Trestné právo procesné I pdf? Jak mohu stáhnout Trestné právo procesné I kniha ve formátu PDF? Kde mohu stáhnout Trestné právo procesné I zdarma? Jak mohu zdarma stáhnout knihu Trestné právo procesné I? stáhnout Trestné právo procesné I epub, stáhnout Trestné právo procesné I ebook epub, Trestné právo procesné I e-kniha ve formátu epub, zdarma Trestné právo procesné I ebook ve formátu epub, kde si mohu stáhnout knihu Trestné právo procesné I epub? Jak stáhnout knihu Trestné právo procesné I ve formátu epub? Trestné právo procesné I mobi, stáhnout Trestné právo procesné I mobi, stáhnout Trestné právo procesné I e-kniha mobi, Trestné právo procesné I kniha ve formátu mobi, zdarma Trestné právo procesné I ebook ve formátu mobi, kde si mohu stáhnout knihu Trestné právo procesné I mobi? Jak mohu stáhnout knihu Trestné právo procesné I v mobilním formátu? Kde knihu stáhnout Trestné právo procesné I z Jozef Záhora zdarma? Jak stáhnout Trestné právo procesné I z Jozef Záhora e-knihu zdarma?

Leave a Reply