Trestné právo v zdravotníctve

Trestné právo v zdravotníctve

Trestné právo v zdravotníctve stáhnout knihu pdf, epub, mobi

Podrobnosti knihy Trestné právo v zdravotníctve z Pavol Kádek

 • Název knihy: Trestné právo v zdravotníctve
 • Autor knihy: Pavol Kádek
 • Kniha jazyk: Česky
 • Datum vydání knihy: není k dispozici
 • Počet stránek: 196
 • Žánrové knihy: Právo, politologie, sociologie
 • ISBN: 978-80-8168-652-8
 • EAN: 9788081686528
 • Dostupné soubory: trestne-pravo-v-zdravotnictve-346882.pdf, trestne-pravo-v-zdravotnictve-346882.epub, trestne-pravo-v-zdravotnictve-346882.mobi
 • Podmínky stahování této knihy: Kniha zdarma
 • Jak stáhnout knihu: odkazy ke stažení knihy Trestné právo v zdravotníctve v dolní části stránky

Shrnutí knihy Trestné právo v zdravotníctve z Pavol Kádek

Publikácia s názvom „Trestné právo v zdravotníctve“ z roku 2015 sa pomerne rýchlo vypredala a bolo najmä zo strany študentov zdravotníckych študijných odborov apelované na to, že je potrebné sa podujať k napísaniu druhého doplneného vydania tohto diela. Trestný zákon bol od prvého vydania predmetnej publikácie niekoľkokrát novelizovaný, čo sa odrazilo aj v zmene názvov niektorých skutkových podstát trestných činov proti životu a zdraviu. Nielen Trestný zákon, ale aj zdravotnícka legislatíva prešla odvtedy niekoľkými novelizáciami.
Väčšina nosných téz vychádza z prvého vydania tejto knihy, pričom jednotlivé kapitoly boli prepracované a doplnené v súlade so súčasným platným a účinným právnym stavom. Publikácia má charakter učebnice a je určená pre široký okruh odbornej verejnosti.
Nájde si svoje miesto nielen medzi poslucháčmi zdravotníckych či právnických študijných odborov, ale taktiež medzi širokou odbornou, najmä lekárskou a právnickou obcou.

Stáhnout Trestné právo v zdravotníctve knihu ve formátu pdf, epub, mobi. Průměrné náklady na knihu Trestné právo v zdravotníctve je 196 Kč. Zde si můžete knihu stáhnout zdarma ve formátu pdf, epub a mobi. Ke stažení použijte následující odkazy Trestné právo v zdravotníctve kniha ve formátu pdf, epub a mobi.

Trestné právo v zdravotníctve z Pavol Kádek – jedna z nejlepších knih v češtině. Naše webové stránky obsahují nejzajímavější knihy, které si můžete stáhnout ve formátu pdf, epub a mobi. Níže naleznete seznam webových stránek, kde se dozvíte více o knize Trestné právo v zdravotníctve z Pavol Kádek.

Populární vyhledávání: Trestné právo v zdravotníctve pdf, stáhnout Trestné právo v zdravotníctve pdf, stáhnout Trestné právo v zdravotníctve knihu pdf, Trestné právo v zdravotníctve kniha ve formátu pdf, zdarma Trestné právo v zdravotníctve kniha ke stažení, zdarma Trestné právo v zdravotníctve ebook ve formátu pdf, Trestné právo v zdravotníctve knihu lze číst online, kde si mohu knihu stáhnout Trestné právo v zdravotníctve pdf? Jak mohu stáhnout Trestné právo v zdravotníctve kniha ve formátu PDF? Kde mohu stáhnout Trestné právo v zdravotníctve zdarma? Jak mohu zdarma stáhnout knihu Trestné právo v zdravotníctve? stáhnout Trestné právo v zdravotníctve epub, stáhnout Trestné právo v zdravotníctve ebook epub, Trestné právo v zdravotníctve e-kniha ve formátu epub, zdarma Trestné právo v zdravotníctve ebook ve formátu epub, kde si mohu stáhnout knihu Trestné právo v zdravotníctve epub? Jak stáhnout knihu Trestné právo v zdravotníctve ve formátu epub? Trestné právo v zdravotníctve mobi, stáhnout Trestné právo v zdravotníctve mobi, stáhnout Trestné právo v zdravotníctve e-kniha mobi, Trestné právo v zdravotníctve kniha ve formátu mobi, zdarma Trestné právo v zdravotníctve ebook ve formátu mobi, kde si mohu stáhnout knihu Trestné právo v zdravotníctve mobi? Jak mohu stáhnout knihu Trestné právo v zdravotníctve v mobilním formátu? Kde knihu stáhnout Trestné právo v zdravotníctve z Pavol Kádek zdarma? Jak stáhnout Trestné právo v zdravotníctve z Pavol Kádek e-knihu zdarma?

Leave a Reply