Čtrnáctá kolonie

Čtrnáctá kolonie

Čtrnáctá kolonie stáhnout knihu pdf, epub, mobi

Podrobnosti knihy Čtrnáctá kolonie z Steve Berry

 • Název knihy: Čtrnáctá kolonie
 • Autor knihy: Steve Berry
 • Kniha jazyk: Česky
 • Datum vydání knihy: 2017
 • Počet stránek: 576
 • Žánrové knihy: Detektivky a napětí
 • ISBN: 978-80-7498-213-2
 • EAN: 9788074982132
 • Dostupné soubory: ctrnacta-kolonie-313042.pdf, ctrnacta-kolonie-313042.epub, ctrnacta-kolonie-313042.mobi
 • Podmínky stahování této knihy: Kniha zdarma
 • Jak stáhnout knihu: odkazy ke stažení knihy Čtrnáctá kolonie v dolní části stránky

Shrnutí knihy Čtrnáctá kolonie z Steve Berry

Na Sibiři se scházejí dva muži z protilehlých stran barikády. Měla to být pragmatická schůzka, ale skončila střelbou. A těžce zraněný Cotton Malone teď už ví, že se před Alexandrem Zorinem musí mít opravdu na pozoru.

Alexandr Zorin je milovníkem starých časů; jeho neotřesitelná loajalita k bývalému Sovětskému svazu se během desetiletí přetavila v nenávist vůči Spojeným státům. A nyní tento muž míří do severní Ameriky, konkrétně do sídla legendami opředeného tajného bratrstva, jehož poradenství využila celá řada amerických prezidentů. A jednou z poskytnutých rad byl i návrh vojenské invaze do Kanady, která se měla stát čtrnáctou kolonií Spojených států. Co by následovalo, kdyby byl tento záměr zveřejněn, je nasnadě…

Do inaugurace nového prezidenta USA zbývají už jen hodiny. Zorinův plán je geniálně načasovaný: pokud se mu všechno vydaří, zavládne v Americe totální politický chaos. Dokáže se Malone přesunout z Ruska do Bílého domu dřív, než bude pozdě?

Stáhnout Čtrnáctá kolonie knihu ve formátu pdf, epub, mobi. Průměrné náklady na knihu Čtrnáctá kolonie je 576 Kč. Zde si můžete knihu stáhnout zdarma ve formátu pdf, epub a mobi. Ke stažení použijte následující odkazy Čtrnáctá kolonie kniha ve formátu pdf, epub a mobi.

Čtrnáctá kolonie z Steve Berry – jedna z nejlepších knih v češtině. Naše webové stránky obsahují nejzajímavější knihy, které si můžete stáhnout ve formátu pdf, epub a mobi. Níže naleznete seznam webových stránek, kde se dozvíte více o knize Čtrnáctá kolonie z Steve Berry.

Populární vyhledávání: Čtrnáctá kolonie pdf, stáhnout Čtrnáctá kolonie pdf, stáhnout Čtrnáctá kolonie knihu pdf, Čtrnáctá kolonie kniha ve formátu pdf, zdarma Čtrnáctá kolonie kniha ke stažení, zdarma Čtrnáctá kolonie ebook ve formátu pdf, Čtrnáctá kolonie knihu lze číst online, kde si mohu knihu stáhnout Čtrnáctá kolonie pdf? Jak mohu stáhnout Čtrnáctá kolonie kniha ve formátu PDF? Kde mohu stáhnout Čtrnáctá kolonie zdarma? Jak mohu zdarma stáhnout knihu Čtrnáctá kolonie? stáhnout Čtrnáctá kolonie epub, stáhnout Čtrnáctá kolonie ebook epub, Čtrnáctá kolonie e-kniha ve formátu epub, zdarma Čtrnáctá kolonie ebook ve formátu epub, kde si mohu stáhnout knihu Čtrnáctá kolonie epub? Jak stáhnout knihu Čtrnáctá kolonie ve formátu epub? Čtrnáctá kolonie mobi, stáhnout Čtrnáctá kolonie mobi, stáhnout Čtrnáctá kolonie e-kniha mobi, Čtrnáctá kolonie kniha ve formátu mobi, zdarma Čtrnáctá kolonie ebook ve formátu mobi, kde si mohu stáhnout knihu Čtrnáctá kolonie mobi? Jak mohu stáhnout knihu Čtrnáctá kolonie v mobilním formátu? Kde knihu stáhnout Čtrnáctá kolonie z Steve Berry zdarma? Jak stáhnout Čtrnáctá kolonie z Steve Berry e-knihu zdarma?

Leave a Reply