Trvalá udržateľnosť inovácií v rozvoji Slovenska

Trvalá udržateľnosť inovácií v rozvoji Slovenska

Trvalá udržateľnosť inovácií v rozvoji Slovenska stáhnout knihu pdf, epub, mobi

Podrobnosti knihy Trvalá udržateľnosť inovácií v rozvoji Slovenska z Koloman Ivanička

 • Název knihy: Trvalá udržateľnosť inovácií v rozvoji Slovenska
 • Autor knihy: Koloman Ivanička
 • Kniha jazyk: Česky
 • Datum vydání knihy: není k dispozici
 • Počet stránek: 312
 • Žánrové knihy: Ekonomie, ekonomika
 • ISBN: 978-80-8168-036-6
 • EAN: 9788081680366
 • Dostupné soubory: trvala-udrzatelnost-inovacii-v-rozvoji-slovenska-346931.pdf, trvala-udrzatelnost-inovacii-v-rozvoji-slovenska-346931.epub, trvala-udrzatelnost-inovacii-v-rozvoji-slovenska-346931.mobi
 • Podmínky stahování této knihy: Kniha zdarma
 • Jak stáhnout knihu: odkazy ke stažení knihy Trvalá udržateľnosť inovácií v rozvoji Slovenska v dolní části stránky

Shrnutí knihy Trvalá udržateľnosť inovácií v rozvoji Slovenska z Koloman Ivanička

Monografia je výsledkom práce výskumného kolektívu Vysokej školy ekonómie a manažmentu verejnej správy v Bratislave a jej Inštitútu európskych, národných a globálnych štúdií pod vedením prof. RNDr. Kolomana Ivaničku, DrSc. Autori v nej venovali pozornosť teoretickým, praktickým a rozvojovým problémom Slovenska, ale aj niektorým sociálnym a ekologickým dôsledkom, ktoré v ekonomicko-sociálnom rozvoji treba usmerniť alebo pozastaviť.

Ústrednými myšlienkami monografie sú produktivita znalostí a trvalá udržateľnosť inovácií. V súčasnom období poznatkovo orientovanej ekonomiky na Slovensku stojíme aj pred riešením problému, ako zvýšiť produktivitu znalostí a udržateľnosť inovácií. Rast vložených investícií na získanie, rozšírenie a využitie znalostí ešte nemusí stačiť. Preto sa aj autori tejto publikácie snažia nájsť odpoveď na otázku, aká je kondicionalita produktivity znalostí a inovácií. Produktivita znalostí rastie aj zásluhou kreatívnych osobností. Najmä vďaka nim vznikajú kreatívne centrá vedy, výskumu a vysokých technológií. Slovensko totiž pre zvýšenie svojej prosperity potrebuje vysoko kvalitné poznatky i vysoké technológie. Monografia je určená širokej odbornej verejnosti so záujmom o problematiku inovácií, znalostnej ekonomiky a trvalo udržateľného rozvoja. Bude takisto prínosom pre študentov spoločenských odborov vysokých škôl.

Stáhnout Trvalá udržateľnosť inovácií v rozvoji Slovenska knihu ve formátu pdf, epub, mobi. Průměrné náklady na knihu Trvalá udržateľnosť inovácií v rozvoji Slovenska je 312 Kč. Zde si můžete knihu stáhnout zdarma ve formátu pdf, epub a mobi. Ke stažení použijte následující odkazy Trvalá udržateľnosť inovácií v rozvoji Slovenska kniha ve formátu pdf, epub a mobi.

Trvalá udržateľnosť inovácií v rozvoji Slovenska z Koloman Ivanička – jedna z nejlepších knih v češtině. Naše webové stránky obsahují nejzajímavější knihy, které si můžete stáhnout ve formátu pdf, epub a mobi. Níže naleznete seznam webových stránek, kde se dozvíte více o knize Trvalá udržateľnosť inovácií v rozvoji Slovenska z Koloman Ivanička.

Populární vyhledávání: Trvalá udržateľnosť inovácií v rozvoji Slovenska pdf, stáhnout Trvalá udržateľnosť inovácií v rozvoji Slovenska pdf, stáhnout Trvalá udržateľnosť inovácií v rozvoji Slovenska knihu pdf, Trvalá udržateľnosť inovácií v rozvoji Slovenska kniha ve formátu pdf, zdarma Trvalá udržateľnosť inovácií v rozvoji Slovenska kniha ke stažení, zdarma Trvalá udržateľnosť inovácií v rozvoji Slovenska ebook ve formátu pdf, Trvalá udržateľnosť inovácií v rozvoji Slovenska knihu lze číst online, kde si mohu knihu stáhnout Trvalá udržateľnosť inovácií v rozvoji Slovenska pdf? Jak mohu stáhnout Trvalá udržateľnosť inovácií v rozvoji Slovenska kniha ve formátu PDF? Kde mohu stáhnout Trvalá udržateľnosť inovácií v rozvoji Slovenska zdarma? Jak mohu zdarma stáhnout knihu Trvalá udržateľnosť inovácií v rozvoji Slovenska? stáhnout Trvalá udržateľnosť inovácií v rozvoji Slovenska epub, stáhnout Trvalá udržateľnosť inovácií v rozvoji Slovenska ebook epub, Trvalá udržateľnosť inovácií v rozvoji Slovenska e-kniha ve formátu epub, zdarma Trvalá udržateľnosť inovácií v rozvoji Slovenska ebook ve formátu epub, kde si mohu stáhnout knihu Trvalá udržateľnosť inovácií v rozvoji Slovenska epub? Jak stáhnout knihu Trvalá udržateľnosť inovácií v rozvoji Slovenska ve formátu epub? Trvalá udržateľnosť inovácií v rozvoji Slovenska mobi, stáhnout Trvalá udržateľnosť inovácií v rozvoji Slovenska mobi, stáhnout Trvalá udržateľnosť inovácií v rozvoji Slovenska e-kniha mobi, Trvalá udržateľnosť inovácií v rozvoji Slovenska kniha ve formátu mobi, zdarma Trvalá udržateľnosť inovácií v rozvoji Slovenska ebook ve formátu mobi, kde si mohu stáhnout knihu Trvalá udržateľnosť inovácií v rozvoji Slovenska mobi? Jak mohu stáhnout knihu Trvalá udržateľnosť inovácií v rozvoji Slovenska v mobilním formátu? Kde knihu stáhnout Trvalá udržateľnosť inovácií v rozvoji Slovenska z Koloman Ivanička zdarma? Jak stáhnout Trvalá udržateľnosť inovácií v rozvoji Slovenska z Koloman Ivanička e-knihu zdarma?

Leave a Reply