Čtvrtá ruka

Čtvrtá ruka

Čtvrtá ruka stáhnout knihu pdf, epub, mobi

Podrobnosti knihy Čtvrtá ruka z John Irving

 • Název knihy: Čtvrtá ruka
 • Autor knihy: John Irving
 • Kniha jazyk: Česky
 • Datum vydání knihy: 2005
 • Počet stránek: 272
 • Žánrové knihy: Světová próza
 • ISBN: 80-207-1201-1
 • EAN: 9788020712011
 • Dostupné soubory: ctvrta-ruka-2-vydani-37792.pdf, ctvrta-ruka-2-vydani-37792.epub, ctvrta-ruka-2-vydani-37792.mobi
 • Podmínky stahování této knihy: Kniha zdarma
 • Jak stáhnout knihu: odkazy ke stažení knihy Čtvrtá ruka v dolní části stránky

Shrnutí knihy Čtvrtá ruka z John Irving

Román Čtvrtá ruka si klade zajímavou otázku: Jak má člověk poznat, že se mu zdá o jeho vlastní budoucnosti? A odpověď zní: Budoucí věci si lze představit, jen když člověk spí nebo je zamilovaný… Zpravodaje jisté newyorské televize postihne během natáčení reportáže v Indii tragická nehoda – doslova v přímém přenosu, před zraky milionů televizních diváků, mu levou ruku ukousne lev. Známý bostonský specialista zatím čeká na příležitost provést podobnou transplantaci. Za této situace se ozve jistá dáma z Wisconsinu a "nabízí" ruku svého manžela – ten by ovšem musel nejprve zemřít. Jenže manžel je živý, relativně mladý a zdravý muž.
Tak začíná desátý román Johna Irvinga. Zprvu připomíná humoristickou satiru anebo dokonce erotickou frašku, jeho závěr je však stejně realistický a dojímavý jako kterákoli z jeho dosavadních knih. Román je klasickou ukázkou Irvingova autorského stylu a nacházíme v něm jeho oblíbená témata, současně však nabízí pronikavý pohled na to, jak významnou roli v lidském životě hrají "druhé šance" a ochota ke změně

Stáhnout Čtvrtá ruka knihu ve formátu pdf, epub, mobi. Průměrné náklady na knihu Čtvrtá ruka je 272 Kč. Zde si můžete knihu stáhnout zdarma ve formátu pdf, epub a mobi. Ke stažení použijte následující odkazy Čtvrtá ruka kniha ve formátu pdf, epub a mobi.

Čtvrtá ruka z John Irving – jedna z nejlepších knih v češtině. Naše webové stránky obsahují nejzajímavější knihy, které si můžete stáhnout ve formátu pdf, epub a mobi. Níže naleznete seznam webových stránek, kde se dozvíte více o knize Čtvrtá ruka z John Irving.

Populární vyhledávání: Čtvrtá ruka pdf, stáhnout Čtvrtá ruka pdf, stáhnout Čtvrtá ruka knihu pdf, Čtvrtá ruka kniha ve formátu pdf, zdarma Čtvrtá ruka kniha ke stažení, zdarma Čtvrtá ruka ebook ve formátu pdf, Čtvrtá ruka knihu lze číst online, kde si mohu knihu stáhnout Čtvrtá ruka pdf? Jak mohu stáhnout Čtvrtá ruka kniha ve formátu PDF? Kde mohu stáhnout Čtvrtá ruka zdarma? Jak mohu zdarma stáhnout knihu Čtvrtá ruka? stáhnout Čtvrtá ruka epub, stáhnout Čtvrtá ruka ebook epub, Čtvrtá ruka e-kniha ve formátu epub, zdarma Čtvrtá ruka ebook ve formátu epub, kde si mohu stáhnout knihu Čtvrtá ruka epub? Jak stáhnout knihu Čtvrtá ruka ve formátu epub? Čtvrtá ruka mobi, stáhnout Čtvrtá ruka mobi, stáhnout Čtvrtá ruka e-kniha mobi, Čtvrtá ruka kniha ve formátu mobi, zdarma Čtvrtá ruka ebook ve formátu mobi, kde si mohu stáhnout knihu Čtvrtá ruka mobi? Jak mohu stáhnout knihu Čtvrtá ruka v mobilním formátu? Kde knihu stáhnout Čtvrtá ruka z John Irving zdarma? Jak stáhnout Čtvrtá ruka z John Irving e-knihu zdarma?

Leave a Reply