Údolí stínu

Údolí stínu

Údolí stínu stáhnout knihu pdf, epub, mobi

Podrobnosti knihy Údolí stínu z Peter Tremayne

 • Název knihy: Údolí stínu
 • Autor knihy: Peter Tremayne
 • Kniha jazyk: Česky
 • Datum vydání knihy: 2017
 • Počet stránek: 336
 • Žánrové knihy: Detektivky a napětí
 • ISBN: 978-80-7429-528-7
 • EAN: 9788074295287
 • Dostupné soubory: udoli-stinu-pripad-sestry-fidelmy-348490.pdf, udoli-stinu-pripad-sestry-fidelmy-348490.epub, udoli-stinu-pripad-sestry-fidelmy-348490.mobi
 • Podmínky stahování této knihy: Kniha zdarma
 • Jak stáhnout knihu: odkazy ke stažení knihy Údolí stínu v dolní části stránky

Shrnutí knihy Údolí stínu z Peter Tremayne

Fidelma s Eadulfem řeší rituální vraždu třiatřiceti zavražděných mladíků

V této historické detektivce se vracíme do šestého příběhu série, kde se sestra Fidelma provázená věrným Eadulfem na pokyn svého královského bratra vydává na cestu do vzdáleného „Zapovězeného údolí” obývaného starým pohanským klanem, aby s tamním náčelníkem vyjednala podmínky vybudování křesťanského kostela a školy. Téměř u cíle své cesty nalézají ale oba poutníci strašlivý výjev – rituální kruh sestavený ze třiatřiceti nahých těl zavražděných mladíků.

Fidelma ví, že coby advokátka irského práva má za povinnost hrůzné vraždy vyšetřit, ale po příchodu do samotného údolí pochopí, že její úkol nebude vůbec snadný. V tamním klanu má hlavní slovo pohanský náčelník Laisre a jeho druid a místní se netají nepřátelstvím ke králově křesťanské vyslankyni. Když posléze dojde k dalším vraždám, sama Fidelma je neprávem uvězněna a musí bojovat o vlastní svobodu. A postupně se ukáže, že v jejích rukách leží nejen odhalení pachatele rituálních vražd, ale také osud celého království jejího bratra.

Stáhnout Údolí stínu knihu ve formátu pdf, epub, mobi. Průměrné náklady na knihu Údolí stínu je 336 Kč. Zde si můžete knihu stáhnout zdarma ve formátu pdf, epub a mobi. Ke stažení použijte následující odkazy Údolí stínu kniha ve formátu pdf, epub a mobi.

Údolí stínu z Peter Tremayne – jedna z nejlepších knih v češtině. Naše webové stránky obsahují nejzajímavější knihy, které si můžete stáhnout ve formátu pdf, epub a mobi. Níže naleznete seznam webových stránek, kde se dozvíte více o knize Údolí stínu z Peter Tremayne.

Populární vyhledávání: Údolí stínu pdf, stáhnout Údolí stínu pdf, stáhnout Údolí stínu knihu pdf, Údolí stínu kniha ve formátu pdf, zdarma Údolí stínu kniha ke stažení, zdarma Údolí stínu ebook ve formátu pdf, Údolí stínu knihu lze číst online, kde si mohu knihu stáhnout Údolí stínu pdf? Jak mohu stáhnout Údolí stínu kniha ve formátu PDF? Kde mohu stáhnout Údolí stínu zdarma? Jak mohu zdarma stáhnout knihu Údolí stínu? stáhnout Údolí stínu epub, stáhnout Údolí stínu ebook epub, Údolí stínu e-kniha ve formátu epub, zdarma Údolí stínu ebook ve formátu epub, kde si mohu stáhnout knihu Údolí stínu epub? Jak stáhnout knihu Údolí stínu ve formátu epub? Údolí stínu mobi, stáhnout Údolí stínu mobi, stáhnout Údolí stínu e-kniha mobi, Údolí stínu kniha ve formátu mobi, zdarma Údolí stínu ebook ve formátu mobi, kde si mohu stáhnout knihu Údolí stínu mobi? Jak mohu stáhnout knihu Údolí stínu v mobilním formátu? Kde knihu stáhnout Údolí stínu z Peter Tremayne zdarma? Jak stáhnout Údolí stínu z Peter Tremayne e-knihu zdarma?

Leave a Reply