Učebnice SOLIDWORKS

Učebnice SOLIDWORKS

Učebnice SOLIDWORKS stáhnout knihu pdf, epub, mobi

Podrobnosti knihy Učebnice SOLIDWORKS z Marek Pagáč

 • Název knihy: Učebnice SOLIDWORKS
 • Autor knihy: Marek Pagáč
 • Kniha jazyk: Česky
 • Datum vydání knihy: 2017
 • Počet stránek: 380
 • Žánrové knihy: Jiný software
 • ISBN: 978-80-270-0918-3
 • EAN: 9788027009183
 • Dostupné soubory: ucebnice-solidworks-315856.pdf, ucebnice-solidworks-315856.epub, ucebnice-solidworks-315856.mobi
 • Podmínky stahování této knihy: Kniha zdarma
 • Jak stáhnout knihu: odkazy ke stažení knihy Učebnice SOLIDWORKS v dolní části stránky

Shrnutí knihy Učebnice SOLIDWORKS z Marek Pagáč

Naučte se používat jeden z nejvíce populárních strojírenských CAD softwarů na světě.

Konstruktér, který umí dobře ovládat CAD systém SolidWorks, má na dnešním strojírenském trhu jistotu, že najde zajímavou a dobře placenou práci. Učebnice SOLIDWORKS vás srozumitelnou a přehlednou formou provede používáním tohoto softwaru, od tvorby skic přes díly, sestavy a výkresy až po náročnější úlohy, jako je konstruování plechových dílů a svařenců nebo pevnostní výpočty.

Tato kniha byla zpracována tak, aby se vám s její pomocí dobře učilo, ať už jste student strojní průmyslovky, nebo profesionální konstruktér, jenž chce rozšířit své stávající dovednosti.

Používání funkcí a nástrojů CAD systému SolidWorks je prezentováno prostřednictvím více než stovky praktických příkladů na reálných dílech a sestavách, s nimiž se běžně setkáte v praxi.

S využitím mnohaletých zkušeností odborníků z technické podpory společnosti SolidVision, kteří na tvorbě učebnice úzce spolupracovali, vám autor knihy v patnácti kapitolách názorně předvede a vysvětlí vše podstatné, co je pro ovládnutí SolidWorksu potřeba. K rychlému pochopení popisovaných postupů pomáhají stovky barevných ilustrací s názornými vysvětlivkami, jež každý příklad a cvičení doprovázejí krok za krokem. Ke všem příkladům v této učebnici jsou pro čtenáře připraveny digitální podklady (soubory dílů, sestav a výkresů), které lze zdarma stáhnout z webu Mujsolidworks.cz. Kapitoly knihy:
Proč používat 3D CAD
Úvod do SolidWorksu
Základy skicování
Základy modelování
Referenční geometrie a křivky
Pokročilé skicování
Pokročilé metody modelování
Základy tvorby sestav
Pokročilá práce se sestavami
Výkresová dokumentace
Pokročilá práce s dokumenty
Plechové díly
Svařované konstrukce
Práce s plochami
Pevnostní výpočty a simulace

Stáhnout Učebnice SOLIDWORKS knihu ve formátu pdf, epub, mobi. Průměrné náklady na knihu Učebnice SOLIDWORKS je 380 Kč. Zde si můžete knihu stáhnout zdarma ve formátu pdf, epub a mobi. Ke stažení použijte následující odkazy Učebnice SOLIDWORKS kniha ve formátu pdf, epub a mobi.

Učebnice SOLIDWORKS z Marek Pagáč – jedna z nejlepších knih v češtině. Naše webové stránky obsahují nejzajímavější knihy, které si můžete stáhnout ve formátu pdf, epub a mobi. Níže naleznete seznam webových stránek, kde se dozvíte více o knize Učebnice SOLIDWORKS z Marek Pagáč.

Populární vyhledávání: Učebnice SOLIDWORKS pdf, stáhnout Učebnice SOLIDWORKS pdf, stáhnout Učebnice SOLIDWORKS knihu pdf, Učebnice SOLIDWORKS kniha ve formátu pdf, zdarma Učebnice SOLIDWORKS kniha ke stažení, zdarma Učebnice SOLIDWORKS ebook ve formátu pdf, Učebnice SOLIDWORKS knihu lze číst online, kde si mohu knihu stáhnout Učebnice SOLIDWORKS pdf? Jak mohu stáhnout Učebnice SOLIDWORKS kniha ve formátu PDF? Kde mohu stáhnout Učebnice SOLIDWORKS zdarma? Jak mohu zdarma stáhnout knihu Učebnice SOLIDWORKS? stáhnout Učebnice SOLIDWORKS epub, stáhnout Učebnice SOLIDWORKS ebook epub, Učebnice SOLIDWORKS e-kniha ve formátu epub, zdarma Učebnice SOLIDWORKS ebook ve formátu epub, kde si mohu stáhnout knihu Učebnice SOLIDWORKS epub? Jak stáhnout knihu Učebnice SOLIDWORKS ve formátu epub? Učebnice SOLIDWORKS mobi, stáhnout Učebnice SOLIDWORKS mobi, stáhnout Učebnice SOLIDWORKS e-kniha mobi, Učebnice SOLIDWORKS kniha ve formátu mobi, zdarma Učebnice SOLIDWORKS ebook ve formátu mobi, kde si mohu stáhnout knihu Učebnice SOLIDWORKS mobi? Jak mohu stáhnout knihu Učebnice SOLIDWORKS v mobilním formátu? Kde knihu stáhnout Učebnice SOLIDWORKS z Marek Pagáč zdarma? Jak stáhnout Učebnice SOLIDWORKS z Marek Pagáč e-knihu zdarma?

Leave a Reply