Úlovek

Úlovek

Úlovek stáhnout knihu pdf, epub, mobi

Podrobnosti knihy Úlovek z Taylor Stevens

 • Název knihy: Úlovek
 • Autor knihy: Taylor Stevens
 • Kniha jazyk: Česky
 • Datum vydání knihy: 2015
 • Počet stránek: 368
 • Žánrové knihy: Detektivky a napětí
 • ISBN: 978-80-242-5037-3
 • EAN: 9788024250373
 • Dostupné soubory: ulovek-258676.pdf, ulovek-258676.epub, ulovek-258676.mobi
 • Podmínky stahování této knihy: Kniha zdarma
 • Jak stáhnout knihu: odkazy ke stažení knihy Úlovek v dolní části stránky

Shrnutí knihy Úlovek z Taylor Stevens

Další napínavý thriller z pera autorky bestselleru Lovkyně informací s jedinečnou hrdinkou, která neumí žít bez nebezpečí – a přitahuje problémy.
S krví na rukou a duší zatíženou vinou prchá Vanessa Michael Munroeová do Džibuti, aby se tam na čas ukryla před ne zrovna legální minulostí, před odpovědností, před výčitkami svědomí. Bývalá elitní lovkyně informací teď pracuje pro místní námořní bezpečnostní tým a snaží se vyhnout jakémukoli konfliktu. Daří se jí to až do chvíle, než ji její šéf přinutí nastoupit jako člen ochranky na loď směřující do Keni. Jakmile Vanessa odhalí, co je na palubě, rozhodne se utéct – příležitost se jí naskytne v okamžiku, kdy je loď přepadena. V náhlém popudu s sebou vezme i zraněného kapitána. K jejímu překvapení se však piráti mnohem víc než o nelegální zásilku zajímají právě o něj. Vanessa však svůj úlovek hned tak nedá – přinejmenším dokud nezjistí, co za tím vším vězí.

Stáhnout Úlovek knihu ve formátu pdf, epub, mobi. Průměrné náklady na knihu Úlovek je 368 Kč. Zde si můžete knihu stáhnout zdarma ve formátu pdf, epub a mobi. Ke stažení použijte následující odkazy Úlovek kniha ve formátu pdf, epub a mobi.

Úlovek z Taylor Stevens – jedna z nejlepších knih v češtině. Naše webové stránky obsahují nejzajímavější knihy, které si můžete stáhnout ve formátu pdf, epub a mobi. Níže naleznete seznam webových stránek, kde se dozvíte více o knize Úlovek z Taylor Stevens.

Populární vyhledávání: Úlovek pdf, stáhnout Úlovek pdf, stáhnout Úlovek knihu pdf, Úlovek kniha ve formátu pdf, zdarma Úlovek kniha ke stažení, zdarma Úlovek ebook ve formátu pdf, Úlovek knihu lze číst online, kde si mohu knihu stáhnout Úlovek pdf? Jak mohu stáhnout Úlovek kniha ve formátu PDF? Kde mohu stáhnout Úlovek zdarma? Jak mohu zdarma stáhnout knihu Úlovek? stáhnout Úlovek epub, stáhnout Úlovek ebook epub, Úlovek e-kniha ve formátu epub, zdarma Úlovek ebook ve formátu epub, kde si mohu stáhnout knihu Úlovek epub? Jak stáhnout knihu Úlovek ve formátu epub? Úlovek mobi, stáhnout Úlovek mobi, stáhnout Úlovek e-kniha mobi, Úlovek kniha ve formátu mobi, zdarma Úlovek ebook ve formátu mobi, kde si mohu stáhnout knihu Úlovek mobi? Jak mohu stáhnout knihu Úlovek v mobilním formátu? Kde knihu stáhnout Úlovek z Taylor Stevens zdarma? Jak stáhnout Úlovek z Taylor Stevens e-knihu zdarma?

Leave a Reply