Undiny

Undiny

Undiny stáhnout knihu pdf, epub, mobi

Podrobnosti knihy Undiny z William Mistele

 • Název knihy: Undiny
 • Autor knihy: William Mistele
 • Kniha jazyk: Česky
 • Datum vydání knihy: není k dispozici
 • Počet stránek: 288
 • Žánrové knihy: Astrologie a esoterika
 • ISBN: 978-80-7530-067-6
 • EAN: 9788075300676
 • Dostupné soubory: undiny-poznani-z-rise-vodnich-duchu-317913.pdf, undiny-poznani-z-rise-vodnich-duchu-317913.epub, undiny-poznani-z-rise-vodnich-duchu-317913.mobi
 • Podmínky stahování této knihy: Kniha zdarma
 • Jak stáhnout knihu: odkazy ke stažení knihy Undiny v dolní části stránky

Shrnutí knihy Undiny z William Mistele

Undiny jsou vodní elementálové a duchové vodního světa. Objevují se v ústních tradicích, v historické literatuře a v mytologii a k jejich pojmenování se často používají i další jména: mořské panny, selkie, sirény. Ale osobní zkušenost s těmito mysteriózními tvory z jezer, oceánů a vodopádů je poměrně vzácným jevem. Autor William Mistele je jedním z mála lidí, kteří věnovali velkou část svého života komunikaci s nimi.
Čtenáře vtahuje přímo do světa vodních duchů, vypráví příběhy z pohledu undin, které nás přivádí k věčným otázkám života: Proč jsme tady? Jaký je nejhlubší smysl života? Prostřednictvím rozhovorů s vodními vílami se začínáme dozvídat o schopnostech, které undiny mají a které lidstvu tolik chybí, jako jsou empatie, vnitřní mír s univerzem, posvátná smyslnost a láska, která je přítomná všude a v každém okamžiku. V tomto ohledu jsou undiny našimi učitelkami.

Stáhnout Undiny knihu ve formátu pdf, epub, mobi. Průměrné náklady na knihu Undiny je 288 Kč. Zde si můžete knihu stáhnout zdarma ve formátu pdf, epub a mobi. Ke stažení použijte následující odkazy Undiny kniha ve formátu pdf, epub a mobi.

Undiny z William Mistele – jedna z nejlepších knih v češtině. Naše webové stránky obsahují nejzajímavější knihy, které si můžete stáhnout ve formátu pdf, epub a mobi. Níže naleznete seznam webových stránek, kde se dozvíte více o knize Undiny z William Mistele.

Populární vyhledávání: Undiny pdf, stáhnout Undiny pdf, stáhnout Undiny knihu pdf, Undiny kniha ve formátu pdf, zdarma Undiny kniha ke stažení, zdarma Undiny ebook ve formátu pdf, Undiny knihu lze číst online, kde si mohu knihu stáhnout Undiny pdf? Jak mohu stáhnout Undiny kniha ve formátu PDF? Kde mohu stáhnout Undiny zdarma? Jak mohu zdarma stáhnout knihu Undiny? stáhnout Undiny epub, stáhnout Undiny ebook epub, Undiny e-kniha ve formátu epub, zdarma Undiny ebook ve formátu epub, kde si mohu stáhnout knihu Undiny epub? Jak stáhnout knihu Undiny ve formátu epub? Undiny mobi, stáhnout Undiny mobi, stáhnout Undiny e-kniha mobi, Undiny kniha ve formátu mobi, zdarma Undiny ebook ve formátu mobi, kde si mohu stáhnout knihu Undiny mobi? Jak mohu stáhnout knihu Undiny v mobilním formátu? Kde knihu stáhnout Undiny z William Mistele zdarma? Jak stáhnout Undiny z William Mistele e-knihu zdarma?

Leave a Reply