Uprchlík na ptačím stromě

Uprchlík na ptačím stromě

Uprchlík na ptačím stromě stáhnout knihu pdf, epub, mobi

Podrobnosti knihy Uprchlík na ptačím stromě z Ondřej Sekora

 • Název knihy: Uprchlík na ptačím stromě
 • Autor knihy: Ondřej Sekora
 • Kniha jazyk: Česky
 • Datum vydání knihy: 2012
 • Počet stránek: 224
 • Žánrové knihy: Školáci do 9 let
 • ISBN: 978-80-242-3628-5
 • EAN: 9788024236285
 • Dostupné soubory: uprchlik-na-ptacim-strome-127935.pdf, uprchlik-na-ptacim-strome-127935.epub, uprchlik-na-ptacim-strome-127935.mobi
 • Podmínky stahování této knihy: Kniha zdarma
 • Jak stáhnout knihu: odkazy ke stažení knihy Uprchlík na ptačím stromě v dolní části stránky

Shrnutí knihy Uprchlík na ptačím stromě z Ondřej Sekora

Malý modroušek, exotický ptáček, který v našich podmínkách přežívá jen těžko, uletí chovateli z klece a je zachráněn ptáčky z ptačího stromu, kteří tam pod dohledem starého laskavého papouška Kubíka žijí jako jedna velká rodina. Brhlíci, strakapoudi, zvonci, červenky a pěnice přijmou Modrouška mezi sebe, takže během léta zažije mnohá větší i menší dobrodružství, veselá i nebezpečná. Jeho očima se malí čtenáři dozvědí zajímavé podrobnosti o stavění ptačích hnízd, o lovu na housenky i o tom, jak to dopadne, když se v některém z hnízd nic netušícím ptačím rodičům vylíhne kukaččí mládě. S blížícím se podzimem však přijde chladnější počasí a Modroušek onemocní. Ptačí kamarádi o něj obětavě pečují. Podaří se křehkého ptáčka zachránit?

Stáhnout Uprchlík na ptačím stromě knihu ve formátu pdf, epub, mobi. Průměrné náklady na knihu Uprchlík na ptačím stromě je 224 Kč. Zde si můžete knihu stáhnout zdarma ve formátu pdf, epub a mobi. Ke stažení použijte následující odkazy Uprchlík na ptačím stromě kniha ve formátu pdf, epub a mobi.

Uprchlík na ptačím stromě z Ondřej Sekora – jedna z nejlepších knih v češtině. Naše webové stránky obsahují nejzajímavější knihy, které si můžete stáhnout ve formátu pdf, epub a mobi. Níže naleznete seznam webových stránek, kde se dozvíte více o knize Uprchlík na ptačím stromě z Ondřej Sekora.

Populární vyhledávání: Uprchlík na ptačím stromě pdf, stáhnout Uprchlík na ptačím stromě pdf, stáhnout Uprchlík na ptačím stromě knihu pdf, Uprchlík na ptačím stromě kniha ve formátu pdf, zdarma Uprchlík na ptačím stromě kniha ke stažení, zdarma Uprchlík na ptačím stromě ebook ve formátu pdf, Uprchlík na ptačím stromě knihu lze číst online, kde si mohu knihu stáhnout Uprchlík na ptačím stromě pdf? Jak mohu stáhnout Uprchlík na ptačím stromě kniha ve formátu PDF? Kde mohu stáhnout Uprchlík na ptačím stromě zdarma? Jak mohu zdarma stáhnout knihu Uprchlík na ptačím stromě? stáhnout Uprchlík na ptačím stromě epub, stáhnout Uprchlík na ptačím stromě ebook epub, Uprchlík na ptačím stromě e-kniha ve formátu epub, zdarma Uprchlík na ptačím stromě ebook ve formátu epub, kde si mohu stáhnout knihu Uprchlík na ptačím stromě epub? Jak stáhnout knihu Uprchlík na ptačím stromě ve formátu epub? Uprchlík na ptačím stromě mobi, stáhnout Uprchlík na ptačím stromě mobi, stáhnout Uprchlík na ptačím stromě e-kniha mobi, Uprchlík na ptačím stromě kniha ve formátu mobi, zdarma Uprchlík na ptačím stromě ebook ve formátu mobi, kde si mohu stáhnout knihu Uprchlík na ptačím stromě mobi? Jak mohu stáhnout knihu Uprchlík na ptačím stromě v mobilním formátu? Kde knihu stáhnout Uprchlík na ptačím stromě z Ondřej Sekora zdarma? Jak stáhnout Uprchlík na ptačím stromě z Ondřej Sekora e-knihu zdarma?

Leave a Reply