Úsilí – Hledání radosti a smyslu v práci

Úsilí - Hledání radosti a smyslu v práci

Úsilí – Hledání radosti a smyslu v práci stáhnout knihu pdf, epub, mobi

Podrobnosti knihy Úsilí – Hledání radosti a smyslu v práci z Thich Nhat Hanh

 • Název knihy: Úsilí – Hledání radosti a smyslu v práci
 • Autor knihy: Thich Nhat Hanh
 • Kniha jazyk: Česky
 • Datum vydání knihy: 2015
 • Počet stránek: 120
 • Žánrové knihy: Osobní rozvoj ostatní
 • ISBN: 978-80-242-4656-7
 • EAN: 9788024246567
 • Dostupné soubory: usili-hledani-radosti-a-smyslu-v-praci-241827.pdf, usili-hledani-radosti-a-smyslu-v-praci-241827.epub, usili-hledani-radosti-a-smyslu-v-praci-241827.mobi
 • Podmínky stahování této knihy: Kniha zdarma
 • Jak stáhnout knihu: odkazy ke stažení knihy Úsilí – Hledání radosti a smyslu v práci v dolní části stránky

Shrnutí knihy Úsilí – Hledání radosti a smyslu v práci z Thich Nhat Hanh

Proslulý vietnamský zenový mistr Thich Nhat Hanh, žijící ve Francii, se ve svém dalším díle zabývá moderním životním stylem a nastiňuje, že práce může být zdrojem klidu a radosti, ale také příčinou trápení a stresu. Navykli jsme si rozlišovat mezi „pracovní dobou“ a „volným časem“, jenže tento způsob uvažování snižuje potěšení i dosažené výsledky. Tato praktická knížka proto nesmírně pomůže všem, kdo si chtějí uchovat duševní zdraví a klid.

Stáhnout Úsilí – Hledání radosti a smyslu v práci knihu ve formátu pdf, epub, mobi. Průměrné náklady na knihu Úsilí – Hledání radosti a smyslu v práci je 120 Kč. Zde si můžete knihu stáhnout zdarma ve formátu pdf, epub a mobi. Ke stažení použijte následující odkazy Úsilí – Hledání radosti a smyslu v práci kniha ve formátu pdf, epub a mobi.

Úsilí – Hledání radosti a smyslu v práci z Thich Nhat Hanh – jedna z nejlepších knih v češtině. Naše webové stránky obsahují nejzajímavější knihy, které si můžete stáhnout ve formátu pdf, epub a mobi. Níže naleznete seznam webových stránek, kde se dozvíte více o knize Úsilí – Hledání radosti a smyslu v práci z Thich Nhat Hanh.

Populární vyhledávání: Úsilí – Hledání radosti a smyslu v práci pdf, stáhnout Úsilí – Hledání radosti a smyslu v práci pdf, stáhnout Úsilí – Hledání radosti a smyslu v práci knihu pdf, Úsilí – Hledání radosti a smyslu v práci kniha ve formátu pdf, zdarma Úsilí – Hledání radosti a smyslu v práci kniha ke stažení, zdarma Úsilí – Hledání radosti a smyslu v práci ebook ve formátu pdf, Úsilí – Hledání radosti a smyslu v práci knihu lze číst online, kde si mohu knihu stáhnout Úsilí – Hledání radosti a smyslu v práci pdf? Jak mohu stáhnout Úsilí – Hledání radosti a smyslu v práci kniha ve formátu PDF? Kde mohu stáhnout Úsilí – Hledání radosti a smyslu v práci zdarma? Jak mohu zdarma stáhnout knihu Úsilí – Hledání radosti a smyslu v práci? stáhnout Úsilí – Hledání radosti a smyslu v práci epub, stáhnout Úsilí – Hledání radosti a smyslu v práci ebook epub, Úsilí – Hledání radosti a smyslu v práci e-kniha ve formátu epub, zdarma Úsilí – Hledání radosti a smyslu v práci ebook ve formátu epub, kde si mohu stáhnout knihu Úsilí – Hledání radosti a smyslu v práci epub? Jak stáhnout knihu Úsilí – Hledání radosti a smyslu v práci ve formátu epub? Úsilí – Hledání radosti a smyslu v práci mobi, stáhnout Úsilí – Hledání radosti a smyslu v práci mobi, stáhnout Úsilí – Hledání radosti a smyslu v práci e-kniha mobi, Úsilí – Hledání radosti a smyslu v práci kniha ve formátu mobi, zdarma Úsilí – Hledání radosti a smyslu v práci ebook ve formátu mobi, kde si mohu stáhnout knihu Úsilí – Hledání radosti a smyslu v práci mobi? Jak mohu stáhnout knihu Úsilí – Hledání radosti a smyslu v práci v mobilním formátu? Kde knihu stáhnout Úsilí – Hledání radosti a smyslu v práci z Thich Nhat Hanh zdarma? Jak stáhnout Úsilí – Hledání radosti a smyslu v práci z Thich Nhat Hanh e-knihu zdarma?

Leave a Reply