Usteľ si

Usteľ si

Usteľ si stáhnout knihu pdf, epub, mobi

Podrobnosti knihy Usteľ si z William H. McRaven

 • Název knihy: Usteľ si
 • Autor knihy: William H. McRaven
 • Kniha jazyk: Česky
 • Datum vydání knihy: není k dispozici
 • Počet stránek: 112
 • Žánrové knihy: Sebezdokonalování a tréning mozku
 • ISBN: 978-80-222-0897-0
 • EAN: 9788022208970
 • Dostupné soubory: ustel-si-348813.pdf, ustel-si-348813.epub, ustel-si-348813.mobi
 • Podmínky stahování této knihy: Kniha zdarma
 • Jak stáhnout knihu: odkazy ke stažení knihy Usteľ si v dolní části stránky

Shrnutí knihy Usteľ si z William H. McRaven

Admirál William H. McRaven predniesol 17. mája 2014 končiacemu ročníku Texaskej univerzity v Austine promočný príhovor. Podľa vzoru univerzitného hesla "To, čo sa tu začne, zmení svet" sa podelil s poslucháčmi o desať lekcií z výcviku jednotiek SEAL amerického námorníctva, vďaka ktorým prekonal nielen úskalia výcviku a dlhej kariéry v námorníctve, ale aj života. Vysvetlil, ako s pomocou týchto základných princípov hocikto môže zmeniť seba a svet k lepšiemu.
Pôvodný prejav admirála McRavena získal na internete viac než desať miliónov zhliadnutí. V knihe rozpráva príbehy zo svojho života a zo života ľudí z vojenskej služby, ktorí bojovali s útrapami a odhodlane, súcitne, čestne a odvážne prijímali ťažké rozhodnutia.
Nadčasová kniha napísaná s nesmiernou pokorou a optimizmom obsahuje životné múdrosti, praktické rady a povzbudivé slová a podnieti čitateľov k tomu, aby aj v najtemnejších životných okamihoch dosiahli čo najviac.
Ak si každé ráno usteliete, dokončíte prvú úlohu dňa. Pocítite štipku hrdosti a povzbudí vás to pustiť sa do ďalšej a ďalšej úlohy. Ku koncu dňa pribudne k jednej splnenej úlohe veľa ďalších. Ustielanie postele vo vás okrem toho upevní pocit, že v živote záleží na maličkostiach. Ak si nedokážete správne poradiť s maličkosťami, nikdy neurobíte správne ani veľké úlohy.
ÚRYVOK Z PROMOČNÉHO PRÍHOVORU ADMIRÁLA McRAVENA NA TEXASKEJ UNIVERZITE

Stáhnout Usteľ si knihu ve formátu pdf, epub, mobi. Průměrné náklady na knihu Usteľ si je 112 Kč. Zde si můžete knihu stáhnout zdarma ve formátu pdf, epub a mobi. Ke stažení použijte následující odkazy Usteľ si kniha ve formátu pdf, epub a mobi.

Usteľ si z William H. McRaven – jedna z nejlepších knih v češtině. Naše webové stránky obsahují nejzajímavější knihy, které si můžete stáhnout ve formátu pdf, epub a mobi. Níže naleznete seznam webových stránek, kde se dozvíte více o knize Usteľ si z William H. McRaven.

Populární vyhledávání: Usteľ si pdf, stáhnout Usteľ si pdf, stáhnout Usteľ si knihu pdf, Usteľ si kniha ve formátu pdf, zdarma Usteľ si kniha ke stažení, zdarma Usteľ si ebook ve formátu pdf, Usteľ si knihu lze číst online, kde si mohu knihu stáhnout Usteľ si pdf? Jak mohu stáhnout Usteľ si kniha ve formátu PDF? Kde mohu stáhnout Usteľ si zdarma? Jak mohu zdarma stáhnout knihu Usteľ si? stáhnout Usteľ si epub, stáhnout Usteľ si ebook epub, Usteľ si e-kniha ve formátu epub, zdarma Usteľ si ebook ve formátu epub, kde si mohu stáhnout knihu Usteľ si epub? Jak stáhnout knihu Usteľ si ve formátu epub? Usteľ si mobi, stáhnout Usteľ si mobi, stáhnout Usteľ si e-kniha mobi, Usteľ si kniha ve formátu mobi, zdarma Usteľ si ebook ve formátu mobi, kde si mohu stáhnout knihu Usteľ si mobi? Jak mohu stáhnout knihu Usteľ si v mobilním formátu? Kde knihu stáhnout Usteľ si z William H. McRaven zdarma? Jak stáhnout Usteľ si z William H. McRaven e-knihu zdarma?

Leave a Reply