Útok na kasárna

Útok na kasárna

Útok na kasárna stáhnout knihu pdf, epub, mobi

Podrobnosti knihy Útok na kasárna z Robert Merle

 • Název knihy: Útok na kasárna
 • Autor knihy: Robert Merle
 • Kniha jazyk: Česky
 • Datum vydání knihy: 2017
 • Počet stránek: 392
 • Žánrové knihy: Literatura faktu
 • ISBN: 978-80-206-1635-7
 • EAN: 9788020616357
 • Dostupné soubory: utok-na-kasarna-313236.pdf, utok-na-kasarna-313236.epub, utok-na-kasarna-313236.mobi
 • Podmínky stahování této knihy: Kniha zdarma
 • Jak stáhnout knihu: odkazy ke stažení knihy Útok na kasárna v dolní části stránky

Shrnutí knihy Útok na kasárna z Robert Merle

Jádrem knihy Útok na kasárna je „první den kubánské revoluce“, 26. červenec 1953, kdy Fidel Castro a jeho druhové zaútočili na Moncadova kasárna v Santiagu, aby získali základnu ke svržení diktátorského režimu Fulgencia Batisty. Podkladem se autorovi staly především rozhovory s účastníky boje. Pro pochopení smyslu této události je načrtnuto předchozí období úporného zápasu za osvobození Kuby ze španělské a americké nadvlády. Porážka fidelistů při útoku na Moncadu byla počátkem vítězného boje a jméno Fidela Castra se stávalo symbolem odporu.

Stáhnout Útok na kasárna knihu ve formátu pdf, epub, mobi. Průměrné náklady na knihu Útok na kasárna je 392 Kč. Zde si můžete knihu stáhnout zdarma ve formátu pdf, epub a mobi. Ke stažení použijte následující odkazy Útok na kasárna kniha ve formátu pdf, epub a mobi.

Útok na kasárna z Robert Merle – jedna z nejlepších knih v češtině. Naše webové stránky obsahují nejzajímavější knihy, které si můžete stáhnout ve formátu pdf, epub a mobi. Níže naleznete seznam webových stránek, kde se dozvíte více o knize Útok na kasárna z Robert Merle.

Populární vyhledávání: Útok na kasárna pdf, stáhnout Útok na kasárna pdf, stáhnout Útok na kasárna knihu pdf, Útok na kasárna kniha ve formátu pdf, zdarma Útok na kasárna kniha ke stažení, zdarma Útok na kasárna ebook ve formátu pdf, Útok na kasárna knihu lze číst online, kde si mohu knihu stáhnout Útok na kasárna pdf? Jak mohu stáhnout Útok na kasárna kniha ve formátu PDF? Kde mohu stáhnout Útok na kasárna zdarma? Jak mohu zdarma stáhnout knihu Útok na kasárna? stáhnout Útok na kasárna epub, stáhnout Útok na kasárna ebook epub, Útok na kasárna e-kniha ve formátu epub, zdarma Útok na kasárna ebook ve formátu epub, kde si mohu stáhnout knihu Útok na kasárna epub? Jak stáhnout knihu Útok na kasárna ve formátu epub? Útok na kasárna mobi, stáhnout Útok na kasárna mobi, stáhnout Útok na kasárna e-kniha mobi, Útok na kasárna kniha ve formátu mobi, zdarma Útok na kasárna ebook ve formátu mobi, kde si mohu stáhnout knihu Útok na kasárna mobi? Jak mohu stáhnout knihu Útok na kasárna v mobilním formátu? Kde knihu stáhnout Útok na kasárna z Robert Merle zdarma? Jak stáhnout Útok na kasárna z Robert Merle e-knihu zdarma?

Leave a Reply