Účtovníctvo

Účtovníctvo

Účtovníctvo stáhnout knihu pdf, epub, mobi

Podrobnosti knihy Účtovníctvo z Anna Šlosárová

 • Název knihy: Účtovníctvo
 • Autor knihy: Anna Šlosárová
 • Kniha jazyk: Česky
 • Datum vydání knihy: není k dispozici
 • Počet stránek: 296
 • Žánrové knihy: Vysokoškolská výuka a přijímačky
 • ISBN: 978-80-8168-444-9
 • EAN: 9788081684449
 • Dostupné soubory: uctovnictvo-347656.pdf, uctovnictvo-347656.epub, uctovnictvo-347656.mobi
 • Podmínky stahování této knihy: Kniha zdarma
 • Jak stáhnout knihu: odkazy ke stažení knihy Účtovníctvo v dolní části stránky

Shrnutí knihy Účtovníctvo z Anna Šlosárová

Druhé vydanie učebnice vychádza z najnovších teoretických poznatkov účtovníctva a z aktuálnej národnej (slovenskej) aj nadnárodnej (smernice EÚ, IFRS) úpravy účtovníctva, účinnej od 1. 1. 2016. Učebnica vo svojich dvanástich kapitolách charakterizuje podstatu účtovníctva, vysvetľuje základné pojmy ako majetok, záväzky, vlastné imanie, náklady, výnosy, výsledok hospodárenia, ďalej sa venuje účtovným prípadom a ich vplyvu na výkazy účtovnej závierky, objasňuje právnu úpravu účtovníctva, oceňovanie majetku a záväzkov a rozoberá ďalšie témy. Autorkám učebnice záležalo na prepojení teórie s praxou, preto sú všetky kapitoly spracované v učebnici doplnené praktickými príkladmi, schémami a tabuľkami. Učebnica je určená najmä študentom, ale takisto je využiteľná v rôznych formách mimoškolského vzdelávania zameraného na všeobecné poznatky v účtovníctve s aplikáciou na podnikateľa, ktorý účtuje v sústave podvojného účtovníctva.

Stáhnout Účtovníctvo knihu ve formátu pdf, epub, mobi. Průměrné náklady na knihu Účtovníctvo je 296 Kč. Zde si můžete knihu stáhnout zdarma ve formátu pdf, epub a mobi. Ke stažení použijte následující odkazy Účtovníctvo kniha ve formátu pdf, epub a mobi.

Účtovníctvo z Anna Šlosárová – jedna z nejlepších knih v češtině. Naše webové stránky obsahují nejzajímavější knihy, které si můžete stáhnout ve formátu pdf, epub a mobi. Níže naleznete seznam webových stránek, kde se dozvíte více o knize Účtovníctvo z Anna Šlosárová.

Populární vyhledávání: Účtovníctvo pdf, stáhnout Účtovníctvo pdf, stáhnout Účtovníctvo knihu pdf, Účtovníctvo kniha ve formátu pdf, zdarma Účtovníctvo kniha ke stažení, zdarma Účtovníctvo ebook ve formátu pdf, Účtovníctvo knihu lze číst online, kde si mohu knihu stáhnout Účtovníctvo pdf? Jak mohu stáhnout Účtovníctvo kniha ve formátu PDF? Kde mohu stáhnout Účtovníctvo zdarma? Jak mohu zdarma stáhnout knihu Účtovníctvo? stáhnout Účtovníctvo epub, stáhnout Účtovníctvo ebook epub, Účtovníctvo e-kniha ve formátu epub, zdarma Účtovníctvo ebook ve formátu epub, kde si mohu stáhnout knihu Účtovníctvo epub? Jak stáhnout knihu Účtovníctvo ve formátu epub? Účtovníctvo mobi, stáhnout Účtovníctvo mobi, stáhnout Účtovníctvo e-kniha mobi, Účtovníctvo kniha ve formátu mobi, zdarma Účtovníctvo ebook ve formátu mobi, kde si mohu stáhnout knihu Účtovníctvo mobi? Jak mohu stáhnout knihu Účtovníctvo v mobilním formátu? Kde knihu stáhnout Účtovníctvo z Anna Šlosárová zdarma? Jak stáhnout Účtovníctvo z Anna Šlosárová e-knihu zdarma?

Leave a Reply