Učtovníctvo a dane fyzických osôb

Učtovníctvo a dane fyzických osôb

Učtovníctvo a dane fyzických osôb stáhnout knihu pdf, epub, mobi

Podrobnosti knihy Učtovníctvo a dane fyzických osôb z Anna Baštincová

 • Název knihy: Učtovníctvo a dane fyzických osôb
 • Autor knihy: Anna Baštincová
 • Kniha jazyk: Česky
 • Datum vydání knihy: není k dispozici
 • Počet stránek: 228
 • Žánrové knihy: Daně
 • ISBN: 978-80-8168-534-7
 • EAN: 9788081685347
 • Dostupné soubory: uctovnictvo-a-dane-fyzickych-osob-347223.pdf, uctovnictvo-a-dane-fyzickych-osob-347223.epub, uctovnictvo-a-dane-fyzickych-osob-347223.mobi
 • Podmínky stahování této knihy: Kniha zdarma
 • Jak stáhnout knihu: odkazy ke stažení knihy Učtovníctvo a dane fyzických osôb v dolní části stránky

Shrnutí knihy Učtovníctvo a dane fyzických osôb z Anna Baštincová

Druhé, doplnené a prepracované vydanie poskytuje ucelený prehľad o účtovných a daňových povinnostiach fyzických osôb pri začatí podnikania, o účtovníctve ako nástroji na zníženie podnikateľského rizika, o zdaňovaní týchto subjektov, ako aj o účtovných a daňových dôsledkoch skončenia podnikania.

Publikácia venuje pozornosť osobitostiam, zásadám a metodike účtovania jednotlivých transakcií v sústave jednoduchého účtovníctva. Dôvodom je aj daňová orientácia jednoduchého účtovníctva, to znamená, že na rozdiel od podvojného účtovníctva slúži predovšetkým na zistenie základu dane a dane z príjmov fyzických osôb, až následne na zistenie objektívnych informácií dôležitých pri riadení a rozhodovaní.

Publikácia je určená študentom Ekonomickej univerzity v Bratislave, najmä študentom
Fakulty hospodárskej informatiky, ale aj študentom ďalších fakúlt s podobným odborným zameraním.
Možno ju však odporučiť aj všetkým fyzickým osobám, ktoré podnikajú v Slovenskej republike, pretože obsahuje ucelený prehľad o účtovných a daňových povinnostiach pri začatí podnikania, počas výkonu tejto činnosti a dôsledky pri skončení, resp. prerušení podnikania. Kniha je zárukou lepšej pripravenosti fyzických osôb na začatie podnikateľskej alebo inej zárobkovej činnosti, na prijímanie optimálnych rozhodnutí pri uskutočňovaní podnikateľských aktivít s cieľom optimalizácie účtovnej a daňovej zaťaženosti.

Stáhnout Učtovníctvo a dane fyzických osôb knihu ve formátu pdf, epub, mobi. Průměrné náklady na knihu Učtovníctvo a dane fyzických osôb je 228 Kč. Zde si můžete knihu stáhnout zdarma ve formátu pdf, epub a mobi. Ke stažení použijte následující odkazy Učtovníctvo a dane fyzických osôb kniha ve formátu pdf, epub a mobi.

Učtovníctvo a dane fyzických osôb z Anna Baštincová – jedna z nejlepších knih v češtině. Naše webové stránky obsahují nejzajímavější knihy, které si můžete stáhnout ve formátu pdf, epub a mobi. Níže naleznete seznam webových stránek, kde se dozvíte více o knize Učtovníctvo a dane fyzických osôb z Anna Baštincová.

Populární vyhledávání: Učtovníctvo a dane fyzických osôb pdf, stáhnout Učtovníctvo a dane fyzických osôb pdf, stáhnout Učtovníctvo a dane fyzických osôb knihu pdf, Učtovníctvo a dane fyzických osôb kniha ve formátu pdf, zdarma Učtovníctvo a dane fyzických osôb kniha ke stažení, zdarma Učtovníctvo a dane fyzických osôb ebook ve formátu pdf, Učtovníctvo a dane fyzických osôb knihu lze číst online, kde si mohu knihu stáhnout Učtovníctvo a dane fyzických osôb pdf? Jak mohu stáhnout Učtovníctvo a dane fyzických osôb kniha ve formátu PDF? Kde mohu stáhnout Učtovníctvo a dane fyzických osôb zdarma? Jak mohu zdarma stáhnout knihu Učtovníctvo a dane fyzických osôb? stáhnout Učtovníctvo a dane fyzických osôb epub, stáhnout Učtovníctvo a dane fyzických osôb ebook epub, Učtovníctvo a dane fyzických osôb e-kniha ve formátu epub, zdarma Učtovníctvo a dane fyzických osôb ebook ve formátu epub, kde si mohu stáhnout knihu Učtovníctvo a dane fyzických osôb epub? Jak stáhnout knihu Učtovníctvo a dane fyzických osôb ve formátu epub? Učtovníctvo a dane fyzických osôb mobi, stáhnout Učtovníctvo a dane fyzických osôb mobi, stáhnout Učtovníctvo a dane fyzických osôb e-kniha mobi, Učtovníctvo a dane fyzických osôb kniha ve formátu mobi, zdarma Učtovníctvo a dane fyzických osôb ebook ve formátu mobi, kde si mohu stáhnout knihu Učtovníctvo a dane fyzických osôb mobi? Jak mohu stáhnout knihu Učtovníctvo a dane fyzických osôb v mobilním formátu? Kde knihu stáhnout Učtovníctvo a dane fyzických osôb z Anna Baštincová zdarma? Jak stáhnout Učtovníctvo a dane fyzických osôb z Anna Baštincová e-knihu zdarma?

Leave a Reply