Úzká cesta na daleký sever

Úzká cesta na daleký sever

Úzká cesta na daleký sever stáhnout knihu pdf, epub, mobi

Podrobnosti knihy Úzká cesta na daleký sever z Richard Flanagan

 • Název knihy: Úzká cesta na daleký sever
 • Autor knihy: Richard Flanagan
 • Kniha jazyk: Česky
 • Datum vydání knihy: 2015
 • Počet stránek: 504
 • Žánrové knihy: Světová próza
 • ISBN: 978-80-207-1658-3
 • EAN: 9788020716583
 • Dostupné soubory: uzka-cesta-na-daleky-sever-262398.pdf, uzka-cesta-na-daleky-sever-262398.epub, uzka-cesta-na-daleky-sever-262398.mobi
 • Podmínky stahování této knihy: Kniha zdarma
 • Jak stáhnout knihu: odkazy ke stažení knihy Úzká cesta na daleký sever v dolní části stránky

Shrnutí knihy Úzká cesta na daleký sever z Richard Flanagan

V paměti čtenářů zůstává slavná kniha Most přes řeku Kwai z roku 1952, o pět let později úspěšně zfilmovaná. Po více než šedesáti letech se k tragickému dramatu stavby „železnice smrti“, při níž přišlo o život neuvěřitelných sto tisíc lidí, vrátil spisovatel Richard Flanagan. Centrem jeho vyprávění je utrpení australských válečných zajatců v čele s vojenským lékařem Dorrigo Evansem. Historický román je o to cennější, že čerpá z osobních vzpomínek autorova otce, veterána siamsko-barmské železnice, jenž zemřel roku 2013 a jemuž je román dedikován. Za své dílo získal spisovatel roku 2014 Bookerovu cenu.

Stáhnout Úzká cesta na daleký sever knihu ve formátu pdf, epub, mobi. Průměrné náklady na knihu Úzká cesta na daleký sever je 504 Kč. Zde si můžete knihu stáhnout zdarma ve formátu pdf, epub a mobi. Ke stažení použijte následující odkazy Úzká cesta na daleký sever kniha ve formátu pdf, epub a mobi.

Úzká cesta na daleký sever z Richard Flanagan – jedna z nejlepších knih v češtině. Naše webové stránky obsahují nejzajímavější knihy, které si můžete stáhnout ve formátu pdf, epub a mobi. Níže naleznete seznam webových stránek, kde se dozvíte více o knize Úzká cesta na daleký sever z Richard Flanagan.

Populární vyhledávání: Úzká cesta na daleký sever pdf, stáhnout Úzká cesta na daleký sever pdf, stáhnout Úzká cesta na daleký sever knihu pdf, Úzká cesta na daleký sever kniha ve formátu pdf, zdarma Úzká cesta na daleký sever kniha ke stažení, zdarma Úzká cesta na daleký sever ebook ve formátu pdf, Úzká cesta na daleký sever knihu lze číst online, kde si mohu knihu stáhnout Úzká cesta na daleký sever pdf? Jak mohu stáhnout Úzká cesta na daleký sever kniha ve formátu PDF? Kde mohu stáhnout Úzká cesta na daleký sever zdarma? Jak mohu zdarma stáhnout knihu Úzká cesta na daleký sever? stáhnout Úzká cesta na daleký sever epub, stáhnout Úzká cesta na daleký sever ebook epub, Úzká cesta na daleký sever e-kniha ve formátu epub, zdarma Úzká cesta na daleký sever ebook ve formátu epub, kde si mohu stáhnout knihu Úzká cesta na daleký sever epub? Jak stáhnout knihu Úzká cesta na daleký sever ve formátu epub? Úzká cesta na daleký sever mobi, stáhnout Úzká cesta na daleký sever mobi, stáhnout Úzká cesta na daleký sever e-kniha mobi, Úzká cesta na daleký sever kniha ve formátu mobi, zdarma Úzká cesta na daleký sever ebook ve formátu mobi, kde si mohu stáhnout knihu Úzká cesta na daleký sever mobi? Jak mohu stáhnout knihu Úzká cesta na daleký sever v mobilním formátu? Kde knihu stáhnout Úzká cesta na daleký sever z Richard Flanagan zdarma? Jak stáhnout Úzká cesta na daleký sever z Richard Flanagan e-knihu zdarma?

Leave a Reply