V plamenech

V plamenech

V plamenech stáhnout knihu pdf, epub, mobi

Podrobnosti knihy V plamenech z Rosamund Lupton

 • Název knihy: V plamenech
 • Autor knihy: Rosamund Lupton
 • Kniha jazyk: Česky
 • Datum vydání knihy: 2013
 • Počet stránek: 480
 • Žánrové knihy: Světová próza
 • ISBN: 978-80-249-2134-1
 • EAN: 9788024921341
 • Dostupné soubory: v-plamenech-139219.pdf, v-plamenech-139219.epub, v-plamenech-139219.mobi
 • Podmínky stahování této knihy: Kniha zdarma
 • Jak stáhnout knihu: odkazy ke stažení knihy V plamenech v dolní části stránky

Shrnutí knihy V plamenech z Rosamund Lupton

Ve škole vypukl ničivý požár. Uprostřed ničivý plamenů zůstanou i děti Grace, sedmnáctiletá Jenny a osmiletý Adam. Grace, která je shodou okolností zrovna poblíž školy, v tu chvíli myslí jen na jediné – musí své děti zachránit. Za každou cenu… Zatímco Grace i Jenny leží v bezvědomí v nemocnici, jejich duše se oddělují od poraněných tělesných schránek a vidí, co ostatní vidět nemohou. Byl požár jen nehoda, anebo ho někdo založil úmyslně? Kdo by to udělal? A proč? S každou odpovědí se však vynořuje jen stále více a otázek… Grace musí odhalit totožnost pachatele a ochránit před ním svoje děti, protože indicií, které naznačují, že se jim žhář pokusí znovu ublížit, je až podezřele mnoho. Aby se jí to podařilo, musí dokázat nemožné – překročit hranice fyzických slova a pokusit se o zázrak. Psychologický thrilleru s prvky detektivního románu od britské autory Rosamund Luptonové, jejíž prvotina Sestra se stala bestsellerem a získala v roce 2010 ocenění za nejlepší prozaický debut.

Stáhnout V plamenech knihu ve formátu pdf, epub, mobi. Průměrné náklady na knihu V plamenech je 480 Kč. Zde si můžete knihu stáhnout zdarma ve formátu pdf, epub a mobi. Ke stažení použijte následující odkazy V plamenech kniha ve formátu pdf, epub a mobi.

V plamenech z Rosamund Lupton – jedna z nejlepších knih v češtině. Naše webové stránky obsahují nejzajímavější knihy, které si můžete stáhnout ve formátu pdf, epub a mobi. Níže naleznete seznam webových stránek, kde se dozvíte více o knize V plamenech z Rosamund Lupton.

Populární vyhledávání: V plamenech pdf, stáhnout V plamenech pdf, stáhnout V plamenech knihu pdf, V plamenech kniha ve formátu pdf, zdarma V plamenech kniha ke stažení, zdarma V plamenech ebook ve formátu pdf, V plamenech knihu lze číst online, kde si mohu knihu stáhnout V plamenech pdf? Jak mohu stáhnout V plamenech kniha ve formátu PDF? Kde mohu stáhnout V plamenech zdarma? Jak mohu zdarma stáhnout knihu V plamenech? stáhnout V plamenech epub, stáhnout V plamenech ebook epub, V plamenech e-kniha ve formátu epub, zdarma V plamenech ebook ve formátu epub, kde si mohu stáhnout knihu V plamenech epub? Jak stáhnout knihu V plamenech ve formátu epub? V plamenech mobi, stáhnout V plamenech mobi, stáhnout V plamenech e-kniha mobi, V plamenech kniha ve formátu mobi, zdarma V plamenech ebook ve formátu mobi, kde si mohu stáhnout knihu V plamenech mobi? Jak mohu stáhnout knihu V plamenech v mobilním formátu? Kde knihu stáhnout V plamenech z Rosamund Lupton zdarma? Jak stáhnout V plamenech z Rosamund Lupton e-knihu zdarma?

Leave a Reply