V!VA

V!VA

V!VA stáhnout knihu pdf, epub, mobi

Podrobnosti knihy V!VA z Katarina Gáborová

 • Název knihy: V!VA
 • Autor knihy: Katarina Gáborová
 • Kniha jazyk: Česky
 • Datum vydání knihy: není k dispozici
 • Počet stránek: 208
 • Žánrové knihy: Medicína a alternativní medicína
 • ISBN: 978-80-204-4345-8
 • EAN: 9788020443458
 • Dostupné soubory: v-va-313013.pdf, v-va-313013.epub, v-va-313013.mobi
 • Podmínky stahování této knihy: Kniha zdarma
 • Jak stáhnout knihu: odkazy ke stažení knihy V!VA v dolní části stránky

Shrnutí knihy V!VA z Katarina Gáborová

Cieľom tejto knihy je motivovať ľudí – hlavne ak prechádzajú zložitejším obdobím v živote. Kniha bola prvý krát vydaná v roku 2015 v Kanade, vydavateľstvom Petrabooks.

Katarína Gáborová, psychológ a životný kouč, s vlastnou praxou v Haagu, pracuje s luďmi, ktorí si chcú zlepšiť svoj život. Napísala túto knihu ako odpoveď na potreby svojich klientov. Informácie a inšpirácie sú prehľadne zhrnuté, ľahko prístupné a tvoria súčasť terapie “na doma”. Prostredníctvom knihy poskytuje psychologické návrhy a koncepty na riešenie situácií a motivuje čitateľa k nájdeniu svojho “najlepšieho ja”.

Zamerala sa na tri hlavné témy: vnútroná sila, fyzická rovnováha a vzťahy. Čitateľovi sú ľahko, rýchlo a stručne sprístupnené informácie v podobe 40 kratučkých textov (jeden odkaz na stranu). Práve tento formát sa osvedčil ako atraktívny pre klientov s ťažkosťami so sústredením, alebo tých, ktorí neradi čítajú dlhé texty. Texty sú vhodne doplnené fotografiami z prírody (hlavne zvierat) od Vikrama Vyawaharea a Conny Mages. Je dokázané, že príroda a zvieratá majú na ľudí pozitívny vplyv na emócie, a tak Katarína zvolila špeciálne použitie fotografií na podporu vizuálnej stimulácie. Navyše obrázky sú doplnené Kataríninými motivačnými rýmami, ktoré napomáhajú čitateľom pri ľahšej memorizácii odkazov. Malé a ľahké balenie je veľmi praktické a umožňuje čitateľom mať “poradcu” stále pri sebe: vo vrecku alebo v kabelke a mať možnosť kedykoľvek do neho nahliadnuť. Používať túto knihu môžu rodičia, vychovávatelia a učitelia alebo kto koľvek kto sa zaujíma o osobný rast. Taktiež môže byť využívaná pri terapiách a terapeutických sedeniach poradcami, psychológmi alebo sociálnymi pracovníkmi. Kniha je taktiež odporúčaná každému, kto hľadá verbálnu a vizuálnu podporu na posilnenie celkovej vnútornej rovnováhy.

Stáhnout V!VA knihu ve formátu pdf, epub, mobi. Průměrné náklady na knihu V!VA je 208 Kč. Zde si můžete knihu stáhnout zdarma ve formátu pdf, epub a mobi. Ke stažení použijte následující odkazy V!VA kniha ve formátu pdf, epub a mobi.

V!VA z Katarina Gáborová – jedna z nejlepších knih v češtině. Naše webové stránky obsahují nejzajímavější knihy, které si můžete stáhnout ve formátu pdf, epub a mobi. Níže naleznete seznam webových stránek, kde se dozvíte více o knize V!VA z Katarina Gáborová.

Populární vyhledávání: V!VA pdf, stáhnout V!VA pdf, stáhnout V!VA knihu pdf, V!VA kniha ve formátu pdf, zdarma V!VA kniha ke stažení, zdarma V!VA ebook ve formátu pdf, V!VA knihu lze číst online, kde si mohu knihu stáhnout V!VA pdf? Jak mohu stáhnout V!VA kniha ve formátu PDF? Kde mohu stáhnout V!VA zdarma? Jak mohu zdarma stáhnout knihu V!VA? stáhnout V!VA epub, stáhnout V!VA ebook epub, V!VA e-kniha ve formátu epub, zdarma V!VA ebook ve formátu epub, kde si mohu stáhnout knihu V!VA epub? Jak stáhnout knihu V!VA ve formátu epub? V!VA mobi, stáhnout V!VA mobi, stáhnout V!VA e-kniha mobi, V!VA kniha ve formátu mobi, zdarma V!VA ebook ve formátu mobi, kde si mohu stáhnout knihu V!VA mobi? Jak mohu stáhnout knihu V!VA v mobilním formátu? Kde knihu stáhnout V!VA z Katarina Gáborová zdarma? Jak stáhnout V!VA z Katarina Gáborová e-knihu zdarma?

Leave a Reply