Vajgl

Vajgl

Vajgl stáhnout knihu pdf, epub, mobi

Podrobnosti knihy Vajgl z Will Self

 • Název knihy: Vajgl
 • Autor knihy: Will Self
 • Kniha jazyk: Česky
 • Datum vydání knihy: není k dispozici
 • Počet stránek: 300
 • Žánrové knihy: Humor a satira
 • ISBN: 978-80-7287-220-6
 • EAN: 9788072872206
 • Dostupné soubory: vajgl-313189.pdf, vajgl-313189.epub, vajgl-313189.mobi
 • Podmínky stahování této knihy: Kniha zdarma
 • Jak stáhnout knihu: odkazy ke stažení knihy Vajgl v dolní části stránky

Shrnutí knihy Vajgl z Will Self

Když se turista ocitne v cizí zemi – o níž ví jen to, co píšou v turistických průvodcích, nezná místní zvyklosti, místní politický, a už vůbec ne právní systém – ve špatnou dobu na špatném místě, zakládá si na obrovský malér. Opravdový malér nastane ale teprve tehdy, kdy se ukáže, že vlastně nezná ani vlastní manželku, ba ani vlastní děti a že mu to dosud vlastně docela vyhovovalo – to teprve začne ta pravá šaráda. U Willa Selfa se ale kafkovská šaráda postupně mění v conradovskou cestu do srdce temnoty a v tragédii s překvapivým, i když vlastně docela předvídatelným koncem. Hlavní roli v této knize má Pasivita a Nevůle vzít svůj život do vlastních rukou.

Selfova další „komická“ kniha, v níž se svým ryze osobitým humorem, jízlivostí a hraním se slovy a významy předkládá parodii, satiru a kritiku turismu, kolonialismu, rasismu, nejrůznějších právních systémů, mezinárodních vztahů, antropologie, neurologie, „břímě“ bílého muže či spíše divadelních bezpečnostních „protiteroristických“ opatření. Kniha získala v roce 2008 Bollinger Everyman Wodehouse Prize.

Stáhnout Vajgl knihu ve formátu pdf, epub, mobi. Průměrné náklady na knihu Vajgl je 300 Kč. Zde si můžete knihu stáhnout zdarma ve formátu pdf, epub a mobi. Ke stažení použijte následující odkazy Vajgl kniha ve formátu pdf, epub a mobi.

Vajgl z Will Self – jedna z nejlepších knih v češtině. Naše webové stránky obsahují nejzajímavější knihy, které si můžete stáhnout ve formátu pdf, epub a mobi. Níže naleznete seznam webových stránek, kde se dozvíte více o knize Vajgl z Will Self.

Populární vyhledávání: Vajgl pdf, stáhnout Vajgl pdf, stáhnout Vajgl knihu pdf, Vajgl kniha ve formátu pdf, zdarma Vajgl kniha ke stažení, zdarma Vajgl ebook ve formátu pdf, Vajgl knihu lze číst online, kde si mohu knihu stáhnout Vajgl pdf? Jak mohu stáhnout Vajgl kniha ve formátu PDF? Kde mohu stáhnout Vajgl zdarma? Jak mohu zdarma stáhnout knihu Vajgl? stáhnout Vajgl epub, stáhnout Vajgl ebook epub, Vajgl e-kniha ve formátu epub, zdarma Vajgl ebook ve formátu epub, kde si mohu stáhnout knihu Vajgl epub? Jak stáhnout knihu Vajgl ve formátu epub? Vajgl mobi, stáhnout Vajgl mobi, stáhnout Vajgl e-kniha mobi, Vajgl kniha ve formátu mobi, zdarma Vajgl ebook ve formátu mobi, kde si mohu stáhnout knihu Vajgl mobi? Jak mohu stáhnout knihu Vajgl v mobilním formátu? Kde knihu stáhnout Vajgl z Will Self zdarma? Jak stáhnout Vajgl z Will Self e-knihu zdarma?

Leave a Reply