Válka s mloky

Válka s mloky

Válka s mloky stáhnout knihu pdf, epub, mobi

Podrobnosti knihy Válka s mloky z Karel Čapek

 • Název knihy: Válka s mloky
 • Autor knihy: Karel Čapek
 • Kniha jazyk: Česky
 • Datum vydání knihy: 2017
 • Počet stránek: 248
 • Žánrové knihy: Fantasy
 • ISBN: 978-80-87757-08-6
 • EAN: 9788087757086
 • Dostupné soubory: valka-s-mloky-329964.pdf, valka-s-mloky-329964.epub, valka-s-mloky-329964.mobi
 • Podmínky stahování této knihy: Kniha zdarma
 • Jak stáhnout knihu: odkazy ke stažení knihy Válka s mloky v dolní části stránky

Shrnutí knihy Válka s mloky z Karel Čapek

Karel Čapek svůj světově proslulý román Válka s mloky napsal v roce 1935. Díky své schopnosti citlivě reagovat na dění ve společnosti a ve světě, si zřetelně uvědomoval nebezpečí nastupujícího fašismu a jeho destruktivní ideologie. Přestože Karel Čapek před Adolfem Hitlerem a jeho vzrůstající moci neustále varoval a burcoval, jeho slovům málokdo věřil.
Knihu Válka s mloky lze považovat za literární vyjádření autových obav a strachu z reálné hrozby další světové války. Jak dneska víme, jeho obavy se naplnily a fašisté v čele s diktátorem Hitlerem, které Čapek ve svém díle vyobrazil jako mloky, rozpoutali celosvětový válečný konflikt, který přinesl smrt, utrpení a zkázu milionům lidí.
Autentičnosti románu napomáhá autorova schopnost měnit styl psaní, fiktivní novinová část, či použití neexistujících jazyků.
Ačkoliv má Válka s mloky některé atributy sci-fi žánru, stal se tento román mementem varujícím před hrozbou lidské lhostejnosti, fanatismu a touhy po moci.

Stáhnout Válka s mloky knihu ve formátu pdf, epub, mobi. Průměrné náklady na knihu Válka s mloky je 248 Kč. Zde si můžete knihu stáhnout zdarma ve formátu pdf, epub a mobi. Ke stažení použijte následující odkazy Válka s mloky kniha ve formátu pdf, epub a mobi.

Válka s mloky z Karel Čapek – jedna z nejlepších knih v češtině. Naše webové stránky obsahují nejzajímavější knihy, které si můžete stáhnout ve formátu pdf, epub a mobi. Níže naleznete seznam webových stránek, kde se dozvíte více o knize Válka s mloky z Karel Čapek.

Populární vyhledávání: Válka s mloky pdf, stáhnout Válka s mloky pdf, stáhnout Válka s mloky knihu pdf, Válka s mloky kniha ve formátu pdf, zdarma Válka s mloky kniha ke stažení, zdarma Válka s mloky ebook ve formátu pdf, Válka s mloky knihu lze číst online, kde si mohu knihu stáhnout Válka s mloky pdf? Jak mohu stáhnout Válka s mloky kniha ve formátu PDF? Kde mohu stáhnout Válka s mloky zdarma? Jak mohu zdarma stáhnout knihu Válka s mloky? stáhnout Válka s mloky epub, stáhnout Válka s mloky ebook epub, Válka s mloky e-kniha ve formátu epub, zdarma Válka s mloky ebook ve formátu epub, kde si mohu stáhnout knihu Válka s mloky epub? Jak stáhnout knihu Válka s mloky ve formátu epub? Válka s mloky mobi, stáhnout Válka s mloky mobi, stáhnout Válka s mloky e-kniha mobi, Válka s mloky kniha ve formátu mobi, zdarma Válka s mloky ebook ve formátu mobi, kde si mohu stáhnout knihu Válka s mloky mobi? Jak mohu stáhnout knihu Válka s mloky v mobilním formátu? Kde knihu stáhnout Válka s mloky z Karel Čapek zdarma? Jak stáhnout Válka s mloky z Karel Čapek e-knihu zdarma?

Leave a Reply