Vášnivý lhář

Vášnivý lhář

Vášnivý lhář stáhnout knihu pdf, epub, mobi

Podrobnosti knihy Vášnivý lhář z Christina Lauren

 • Název knihy: Vášnivý lhář
 • Autor knihy: Christina Lauren
 • Kniha jazyk: Česky
 • Datum vydání knihy: 2017
 • Počet stránek: 352
 • Žánrové knihy: Světová próza
 • ISBN: 978-80-7565-099-3
 • EAN: 9788075650993
 • Dostupné soubory: vasnivy-lhar-313119.pdf, vasnivy-lhar-313119.epub, vasnivy-lhar-313119.mobi
 • Podmínky stahování této knihy: Kniha zdarma
 • Jak stáhnout knihu: odkazy ke stažení knihy Vášnivý lhář v dolní části stránky

Shrnutí knihy Vášnivý lhář z Christina Lauren

London Hughesová se po několika letech strávených na vysoké škole oddává surfování, po nocích pracuje za barem, vysedává s kamarády a důkladně zkoumá, jak to vlastně v životě chodí. Všechno jí jde skvěle, nic neřeší, nic neplánuje.

Ale když ji jednou ráno spláchne pořádná vlna a večer ji úplně převálcuje sexy úsměv Luka Suttera, vychýlí se trochu ze svého kurzu… a nabere jeho směr. Jasně, Luke je na první pohled plejboj, ale vytrvalý hlas v hlavě jí pořád opakuje: Prostě to zkus – je to jen jednorázovka.

Luke funguje v módu děvkaře tak dlouho, že už se ani nepozastavuje nad tím, co vlastně dělá. Ale po úžasné noci s London si uvědomí, že se od zničujícího rozchodu vůbec nikam neposunul, ať už se vrhal kamkoliv – a s kýmkoliv. Díky London zatouží zase po něčem víc. Každý vztah tvoří vždycky dva… a jejich minulost. London si s Lukem sice užívá, ale když zjistí, jaká je jeho minulost – konkrétněji, kdo je kdo v ní – všechno se nějak zamotá, což je přesně to, čemu se chtěla vyhnout. Pak už je to na Lukovi, aby změnil svůj život a přesvědčil ji, že nemá přehazovat výhybku.

Stáhnout Vášnivý lhář knihu ve formátu pdf, epub, mobi. Průměrné náklady na knihu Vášnivý lhář je 352 Kč. Zde si můžete knihu stáhnout zdarma ve formátu pdf, epub a mobi. Ke stažení použijte následující odkazy Vášnivý lhář kniha ve formátu pdf, epub a mobi.

Vášnivý lhář z Christina Lauren – jedna z nejlepších knih v češtině. Naše webové stránky obsahují nejzajímavější knihy, které si můžete stáhnout ve formátu pdf, epub a mobi. Níže naleznete seznam webových stránek, kde se dozvíte více o knize Vášnivý lhář z Christina Lauren.

Populární vyhledávání: Vášnivý lhář pdf, stáhnout Vášnivý lhář pdf, stáhnout Vášnivý lhář knihu pdf, Vášnivý lhář kniha ve formátu pdf, zdarma Vášnivý lhář kniha ke stažení, zdarma Vášnivý lhář ebook ve formátu pdf, Vášnivý lhář knihu lze číst online, kde si mohu knihu stáhnout Vášnivý lhář pdf? Jak mohu stáhnout Vášnivý lhář kniha ve formátu PDF? Kde mohu stáhnout Vášnivý lhář zdarma? Jak mohu zdarma stáhnout knihu Vášnivý lhář? stáhnout Vášnivý lhář epub, stáhnout Vášnivý lhář ebook epub, Vášnivý lhář e-kniha ve formátu epub, zdarma Vášnivý lhář ebook ve formátu epub, kde si mohu stáhnout knihu Vášnivý lhář epub? Jak stáhnout knihu Vášnivý lhář ve formátu epub? Vášnivý lhář mobi, stáhnout Vášnivý lhář mobi, stáhnout Vášnivý lhář e-kniha mobi, Vášnivý lhář kniha ve formátu mobi, zdarma Vášnivý lhář ebook ve formátu mobi, kde si mohu stáhnout knihu Vášnivý lhář mobi? Jak mohu stáhnout knihu Vášnivý lhář v mobilním formátu? Kde knihu stáhnout Vášnivý lhář z Christina Lauren zdarma? Jak stáhnout Vášnivý lhář z Christina Lauren e-knihu zdarma?

Leave a Reply