Věda a umění

Věda a umění

Věda a umění stáhnout knihu pdf, epub, mobi

Podrobnosti knihy Věda a umění z Rostislav Švácha

 • Název knihy: Věda a umění
 • Autor knihy: Rostislav Švácha
 • Kniha jazyk: Česky
 • Datum vydání knihy: není k dispozici
 • Počet stránek: 283
 • Žánrové knihy: Dějiny umění
 • ISBN: 978–80–86890–99–9
 • EAN: 9788086890999
 • Dostupné soubory: umeni-a-veda-336682.pdf, umeni-a-veda-336682.epub, umeni-a-veda-336682.mobi
 • Podmínky stahování této knihy: Kniha zdarma
 • Jak stáhnout knihu: odkazy ke stažení knihy Věda a umění v dolní části stránky

Shrnutí knihy Věda a umění z Rostislav Švácha

Sborník příspěvků Věda a umění vychází jako v pořadí již pátá publikace shrnující příspěvky celostátní konference historiků a historiček umění pod záštitou Uměleckohistorické společnosti. Čtenáři nabízí, až na několik výjimek, statě všech zúčastněných autorů posledního sjezdu, který se uskutečnil 16.–18. září 2015 na půdě olomoucké Katedry dějin umění. Celkem pět tematických bloků, I. Dějiny umění jako věda, „ne-věda“ a „pseudověda“; II. Dějiny umění a vědy o mysli dnes; III. Vědecké objevy a staré umění; IV. Dějiny umění a tajné vědy; V. Umělecký výzkum, ukazuje, jak jednotliví účastníci sjezdu uchopují složitě definovatelný vztah mezi uměním a vědou. Sborník čítá celkem čtyřiadvacet vědeckých příspěvků, včetně úvodních statí vedoucích sekcí, které přibližují koncepci a hlavní teoretickou bázi zařazených textů. Cílem publikace není odpovědět na všechny vznesené otázky, ale naopak otevřít nový prostor pro celospolečenskou diskuzi o pozici věd o umění na poli vědeckého bádání jako takového.
Autoři: Matthew Rampley, Rostislav Švácha, Jindřich Vybíral, Milena Bartlová, Jakub Stejskal, Marie Rakušanová, Tomáš Winter, Tomáš Pospiszyl, Karel Císař ad.

Stáhnout Věda a umění knihu ve formátu pdf, epub, mobi. Průměrné náklady na knihu Věda a umění je 283 Kč. Zde si můžete knihu stáhnout zdarma ve formátu pdf, epub a mobi. Ke stažení použijte následující odkazy Věda a umění kniha ve formátu pdf, epub a mobi.

Věda a umění z Rostislav Švácha – jedna z nejlepších knih v češtině. Naše webové stránky obsahují nejzajímavější knihy, které si můžete stáhnout ve formátu pdf, epub a mobi. Níže naleznete seznam webových stránek, kde se dozvíte více o knize Věda a umění z Rostislav Švácha.

Populární vyhledávání: Věda a umění pdf, stáhnout Věda a umění pdf, stáhnout Věda a umění knihu pdf, Věda a umění kniha ve formátu pdf, zdarma Věda a umění kniha ke stažení, zdarma Věda a umění ebook ve formátu pdf, Věda a umění knihu lze číst online, kde si mohu knihu stáhnout Věda a umění pdf? Jak mohu stáhnout Věda a umění kniha ve formátu PDF? Kde mohu stáhnout Věda a umění zdarma? Jak mohu zdarma stáhnout knihu Věda a umění? stáhnout Věda a umění epub, stáhnout Věda a umění ebook epub, Věda a umění e-kniha ve formátu epub, zdarma Věda a umění ebook ve formátu epub, kde si mohu stáhnout knihu Věda a umění epub? Jak stáhnout knihu Věda a umění ve formátu epub? Věda a umění mobi, stáhnout Věda a umění mobi, stáhnout Věda a umění e-kniha mobi, Věda a umění kniha ve formátu mobi, zdarma Věda a umění ebook ve formátu mobi, kde si mohu stáhnout knihu Věda a umění mobi? Jak mohu stáhnout knihu Věda a umění v mobilním formátu? Kde knihu stáhnout Věda a umění z Rostislav Švácha zdarma? Jak stáhnout Věda a umění z Rostislav Švácha e-knihu zdarma?

Leave a Reply