Večery v Umbrii

Večery v Umbrii

Večery v Umbrii stáhnout knihu pdf, epub, mobi

Podrobnosti knihy Večery v Umbrii z Marlena De Blasi

 • Název knihy: Večery v Umbrii
 • Autor knihy: Marlena De Blasi
 • Kniha jazyk: Česky
 • Datum vydání knihy: 2017
 • Počet stránek: 344
 • Žánrové knihy: Společenské romány
 • ISBN: 978-80-7565-104-4
 • EAN: 9788075651044
 • Dostupné soubory: vecery-v-umbrii-316338.pdf, vecery-v-umbrii-316338.epub, vecery-v-umbrii-316338.mobi
 • Podmínky stahování této knihy: Kniha zdarma
 • Jak stáhnout knihu: odkazy ke stažení knihy Večery v Umbrii v dolní části stránky

Shrnutí knihy Večery v Umbrii z Marlena De Blasi

KVýtečné jídlo, výborné víno, západ slunce nad umbrijskými kopci a obyčejný, ale přitom bohatý život místních žen… To vše na vás čeká v nové knize Marleny de Blasi, autorky bestselleru Tisíc dnů v Toskánsku.

Pravidelně každý čtvrtek večer se skupinka čtyř žen z italského venkova schází ve zchátralém kamenném domě v kopcích nad městečkem Orvieto. Tam – společně se svou přítelkyní Chou – vaří, zasedají ke skvělým večeřím při svitu svíček, pijí svá oblíbená místní vína a rozprávějí.

Líčení společných večeří, oblíbených ingrediencí a receptů, jejichž tajemství je předáváno z generace na generaci, se prolíná s vyprávěním o životních osudech těchto čtyř žen – Mirandy, Ninuccii, Paoliny a Gildy –, které se autorce postupně svěřují se svými příběhy o lásce, ztracené i nalezené, o stárnutí, opuštění, střetech s mafií a pokrevní mstě.

Kniha je určena všem, kdo mají rádi Itálii a všechno italské, a tisícům čtenářů, kteří si oblíbili Kábulskou školu krásy Deborah Rodriquezové, Jíst, meditovat, milovat Elizabeth Gilbertové nebo film Báječný hotel Marigold. Tato kniha je vyvrcholením autorčiných dvaceti let strávených v Itálii, kde žila, cestovala, vařila, jedla a pila, a samozřejmě obsahuje recepty těch nejlákavějších umbrijských pokrmů.

Kniha je jízdenkou nejen do Itálie, ale i do lidského srdce.

Stáhnout Večery v Umbrii knihu ve formátu pdf, epub, mobi. Průměrné náklady na knihu Večery v Umbrii je 344 Kč. Zde si můžete knihu stáhnout zdarma ve formátu pdf, epub a mobi. Ke stažení použijte následující odkazy Večery v Umbrii kniha ve formátu pdf, epub a mobi.

Večery v Umbrii z Marlena De Blasi – jedna z nejlepších knih v češtině. Naše webové stránky obsahují nejzajímavější knihy, které si můžete stáhnout ve formátu pdf, epub a mobi. Níže naleznete seznam webových stránek, kde se dozvíte více o knize Večery v Umbrii z Marlena De Blasi.

Populární vyhledávání: Večery v Umbrii pdf, stáhnout Večery v Umbrii pdf, stáhnout Večery v Umbrii knihu pdf, Večery v Umbrii kniha ve formátu pdf, zdarma Večery v Umbrii kniha ke stažení, zdarma Večery v Umbrii ebook ve formátu pdf, Večery v Umbrii knihu lze číst online, kde si mohu knihu stáhnout Večery v Umbrii pdf? Jak mohu stáhnout Večery v Umbrii kniha ve formátu PDF? Kde mohu stáhnout Večery v Umbrii zdarma? Jak mohu zdarma stáhnout knihu Večery v Umbrii? stáhnout Večery v Umbrii epub, stáhnout Večery v Umbrii ebook epub, Večery v Umbrii e-kniha ve formátu epub, zdarma Večery v Umbrii ebook ve formátu epub, kde si mohu stáhnout knihu Večery v Umbrii epub? Jak stáhnout knihu Večery v Umbrii ve formátu epub? Večery v Umbrii mobi, stáhnout Večery v Umbrii mobi, stáhnout Večery v Umbrii e-kniha mobi, Večery v Umbrii kniha ve formátu mobi, zdarma Večery v Umbrii ebook ve formátu mobi, kde si mohu stáhnout knihu Večery v Umbrii mobi? Jak mohu stáhnout knihu Večery v Umbrii v mobilním formátu? Kde knihu stáhnout Večery v Umbrii z Marlena De Blasi zdarma? Jak stáhnout Večery v Umbrii z Marlena De Blasi e-knihu zdarma?

Leave a Reply