Verejná politika a regionálny rozvoj

Verejná politika a regionálny rozvoj

Verejná politika a regionálny rozvoj stáhnout knihu pdf, epub, mobi

Podrobnosti knihy Verejná politika a regionálny rozvoj z Ivan Malý

 • Název knihy: Verejná politika a regionálny rozvoj
 • Autor knihy: Ivan Malý
 • Kniha jazyk: Česky
 • Datum vydání knihy: není k dispozici
 • Počet stránek: 332
 • Žánrové knihy: Právo, politologie, sociologie
 • ISBN: 978-80-8078-657-1
 • EAN: 9788080786571
 • Dostupné soubory: verejna-politika-a-regionalny-rozvoj-347092.pdf, verejna-politika-a-regionalny-rozvoj-347092.epub, verejna-politika-a-regionalny-rozvoj-347092.mobi
 • Podmínky stahování této knihy: Kniha zdarma
 • Jak stáhnout knihu: odkazy ke stažení knihy Verejná politika a regionálny rozvoj v dolní části stránky

Shrnutí knihy Verejná politika a regionálny rozvoj z Ivan Malý

Monografia je výstupom trojročného medzinárodné výskumného projektu Vysokej školy ekonómie a manažmentu verejnej správy v Bratislave a Ekonomicko-správní fakulty Masarykovej univerzity v Brne (2010 – 2012). Publikácia mapuje inštitucionálny rámec a implementované ciele vybraných verejných politík v rámci vládnej politiky v podmienkach regionálneho rozvoja a následne, prostredníctvom komparačných štúdií v segmentoch čiastkových verejných politík SR a ČR, identifikuje možné rozvojové príležitosti a ohrozenia na príklade zvolených regiónov a v kontexte „dobrej praxe“. Prináša niektoré odporúčania na využitie vhodných nástrojov, produktov a algoritmov pre manažment regionálnej verejnej správy.

Stáhnout Verejná politika a regionálny rozvoj knihu ve formátu pdf, epub, mobi. Průměrné náklady na knihu Verejná politika a regionálny rozvoj je 332 Kč. Zde si můžete knihu stáhnout zdarma ve formátu pdf, epub a mobi. Ke stažení použijte následující odkazy Verejná politika a regionálny rozvoj kniha ve formátu pdf, epub a mobi.

Verejná politika a regionálny rozvoj z Ivan Malý – jedna z nejlepších knih v češtině. Naše webové stránky obsahují nejzajímavější knihy, které si můžete stáhnout ve formátu pdf, epub a mobi. Níže naleznete seznam webových stránek, kde se dozvíte více o knize Verejná politika a regionálny rozvoj z Ivan Malý.

Populární vyhledávání: Verejná politika a regionálny rozvoj pdf, stáhnout Verejná politika a regionálny rozvoj pdf, stáhnout Verejná politika a regionálny rozvoj knihu pdf, Verejná politika a regionálny rozvoj kniha ve formátu pdf, zdarma Verejná politika a regionálny rozvoj kniha ke stažení, zdarma Verejná politika a regionálny rozvoj ebook ve formátu pdf, Verejná politika a regionálny rozvoj knihu lze číst online, kde si mohu knihu stáhnout Verejná politika a regionálny rozvoj pdf? Jak mohu stáhnout Verejná politika a regionálny rozvoj kniha ve formátu PDF? Kde mohu stáhnout Verejná politika a regionálny rozvoj zdarma? Jak mohu zdarma stáhnout knihu Verejná politika a regionálny rozvoj? stáhnout Verejná politika a regionálny rozvoj epub, stáhnout Verejná politika a regionálny rozvoj ebook epub, Verejná politika a regionálny rozvoj e-kniha ve formátu epub, zdarma Verejná politika a regionálny rozvoj ebook ve formátu epub, kde si mohu stáhnout knihu Verejná politika a regionálny rozvoj epub? Jak stáhnout knihu Verejná politika a regionálny rozvoj ve formátu epub? Verejná politika a regionálny rozvoj mobi, stáhnout Verejná politika a regionálny rozvoj mobi, stáhnout Verejná politika a regionálny rozvoj e-kniha mobi, Verejná politika a regionálny rozvoj kniha ve formátu mobi, zdarma Verejná politika a regionálny rozvoj ebook ve formátu mobi, kde si mohu stáhnout knihu Verejná politika a regionálny rozvoj mobi? Jak mohu stáhnout knihu Verejná politika a regionálny rozvoj v mobilním formátu? Kde knihu stáhnout Verejná politika a regionálny rozvoj z Ivan Malý zdarma? Jak stáhnout Verejná politika a regionálny rozvoj z Ivan Malý e-knihu zdarma?

Leave a Reply