Vícejazyčnost

Vícejazyčnost

Vícejazyčnost stáhnout knihu pdf, epub, mobi

Podrobnosti knihy Vícejazyčnost z Martin Veselka

 • Název knihy: Vícejazyčnost
 • Autor knihy: Martin Veselka
 • Kniha jazyk: Česky
 • Datum vydání knihy: není k dispozici
 • Počet stránek: 394
 • Žánrové knihy: Literární vědy
 • ISBN: 9788073086923
 • EAN: 9788073086923
 • Dostupné soubory: vicejazycnost-314121.pdf, vicejazycnost-314121.epub, vicejazycnost-314121.mobi
 • Podmínky stahování této knihy: Kniha zdarma
 • Jak stáhnout knihu: odkazy ke stažení knihy Vícejazyčnost v dolní části stránky

Shrnutí knihy Vícejazyčnost z Martin Veselka

Svazek obsahuje písemné verze příspěvků z 10. ročníku mezinárodní konference interFaces, která proběhla ve dnech 15. až 22. května 2015 na pražské Univerzitě Karlově. Mladí badatelé – studenti a doktorandi, kteří se zabývají bohemistikou, germanistikou či polonistikou – ze tří zemí a univerzit (Praha, německé Lipsko a polská Vratislav) se soustředili na otázky související s tématem vícejazyčnosti. Problematiku uchopili v řadě pozoruhodných detailních sond i obecněji zaměřených studií z oblasti jazykovědné, translatologické, literárněvědné a kulturologické. Velká část z nich vyzdvihuje především jazykové, literární a kulturní kontexty určené konferenčními jazyky – češtinou, němčinou a polštinou. Autoři zkoumají tímto prizmatem mimo jiné problematiku srovnávání gramatiky, lexika a frazeologie jazyků, úlohu grafické a vizuální složky jazyka, specifiku jazykových enkláv, kognitivnělingvistické rozdíly mezi jazyky, lingvodidaktické problémy při vyučování polštiny pro cizince; v oblasti překladů se zaměřují na úskalí převodu obecné češtiny, prostředků jazykové hry, neologismů či vícejazyčnosti, v literární a kulturní sféře se pak věnují především fungování dvou či více jazyků v dílech autorů působících na pomezí kultur, ale též otázkám identity a paměti regionů ovlivňovaných ve své historii několika etniky, kulturami a jazyky (Vratislav, Dolní Slezsko, řeka Odra). Nechybějí však ani práce zohledňující širší evropský i mimoevropský jazykový a kulturní kontext (předmětem pozornosti se stává i lužická srbština, španělština, mandarínská čínština).

Stáhnout Vícejazyčnost knihu ve formátu pdf, epub, mobi. Průměrné náklady na knihu Vícejazyčnost je 394 Kč. Zde si můžete knihu stáhnout zdarma ve formátu pdf, epub a mobi. Ke stažení použijte následující odkazy Vícejazyčnost kniha ve formátu pdf, epub a mobi.

Vícejazyčnost z Martin Veselka – jedna z nejlepších knih v češtině. Naše webové stránky obsahují nejzajímavější knihy, které si můžete stáhnout ve formátu pdf, epub a mobi. Níže naleznete seznam webových stránek, kde se dozvíte více o knize Vícejazyčnost z Martin Veselka.

Populární vyhledávání: Vícejazyčnost pdf, stáhnout Vícejazyčnost pdf, stáhnout Vícejazyčnost knihu pdf, Vícejazyčnost kniha ve formátu pdf, zdarma Vícejazyčnost kniha ke stažení, zdarma Vícejazyčnost ebook ve formátu pdf, Vícejazyčnost knihu lze číst online, kde si mohu knihu stáhnout Vícejazyčnost pdf? Jak mohu stáhnout Vícejazyčnost kniha ve formátu PDF? Kde mohu stáhnout Vícejazyčnost zdarma? Jak mohu zdarma stáhnout knihu Vícejazyčnost? stáhnout Vícejazyčnost epub, stáhnout Vícejazyčnost ebook epub, Vícejazyčnost e-kniha ve formátu epub, zdarma Vícejazyčnost ebook ve formátu epub, kde si mohu stáhnout knihu Vícejazyčnost epub? Jak stáhnout knihu Vícejazyčnost ve formátu epub? Vícejazyčnost mobi, stáhnout Vícejazyčnost mobi, stáhnout Vícejazyčnost e-kniha mobi, Vícejazyčnost kniha ve formátu mobi, zdarma Vícejazyčnost ebook ve formátu mobi, kde si mohu stáhnout knihu Vícejazyčnost mobi? Jak mohu stáhnout knihu Vícejazyčnost v mobilním formátu? Kde knihu stáhnout Vícejazyčnost z Martin Veselka zdarma? Jak stáhnout Vícejazyčnost z Martin Veselka e-knihu zdarma?

Leave a Reply